У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Публікації

Технологія вирощування капусти

Капуста з сімейства хрестоцвітих . Найбільш поширена з усіх різновидів капуста - білокачанна капуста. Капуста – холодостійка рослина. Холодостійкість капусти залежить від сортових особливостей, віку та умов вирощування. Насіння проростає при температурі +2+3°C. При температурі +10 - +11 ° C сходи з'являються на 12й. До негативних температур капуста більш чутлива у фазі сходу, але, переносить короткочасні заморозки до -3°C. Температура понад 25 ° С негативно позначається на зростанні та розвитку рослин. Температура нижче +5+8°C. подовжується період формування качана, при температурі 35°с припиняється качаноутворення.

Технологія вирощування томата

Томати (Lycopersicon esculentum)- відносяться до сімейства пасльонові. За характером росту рослин розрізняють сорти індетермінантні та детермінантні. Детермінатні рослини зазвичай мають невеликий або середнього розміру кущ. Відмінною особливістю їх є те, що головне стебло та пасинки припиняють зростання після утворення 2-4 пензлів. Закінчуються всі пагони суцвіттям. Суцвіття закладаються через 1-2 листки. Індетермінатні сорти мають необмежений ріст стебла, кисті закладаються на пагонах через 3-5 листків. Головні втечі та бічні пагони не закінчують зростання суцвіттям. Рослини з індетермінатним зростанням мають потужний кущ, темп цвітіння і плодоутворення у них нижчий, у результаті навіть за одночасного початку дозрівання з детермінантними рослинами дружність віддачі врожаю вони знижена. Детермінантні сорти, що відрізняються дружнім цвітінням та плодоутворенням, що формують основну масу врожаю в короткий термін в умовах нестійкого зволоження, забезпечують отримання більш високих та стабільних урожаїв.

Технологія вирощування огірка

Огірок (Cucumis sativus) -однорічна рослина дуже вимоглива до умов середовища і, насамперед, до тепла. Насіння огірків не проростає при температурі нижче 12 – 13℃. При температурі повітря 14℃ сходи з'являються через 15 днів, при 18 ℃ – через 7, а за температури 22-23℃- через 5 днів. Оптимальною для проростання насіння є температура 25℃. Навіть незначні заморозки (0-2℃) вбивають рослини. Тому обробіток огірків у відкритому грунті можливе лише протягом безморозного періоду. Негативно впливають на ростові процеси та дуже високі температури (більше 40℃). Висока вимогливість огірків до вологості ґрунту та повітря. Найкраще культура огірка вдається при великій вологості повітря та ґрунту, при порівняно високих температурах дня та ночі. Таким чином, для нормального росту та розвитку рослин огірків потрібна наявність добре забезпечених вологою родючих пухких ґрунтів, підвищеної (25-30)℃) температури та високої відносної вологості повітря.

ЧОМУ НАСІННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ МОЖЕ ДАВАТИ ПОГАНІ СХОДИ?

ЧОМУ НАСІННЯ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ МОЖЕ ДАВАТИ ПОГАНІ СХОДИ? Цукрова кукурудза при всій своїй привабливості і ринковій вигідності має один дуже суттєвий недолік – її насіння у деяких випадках може погано проростати і давати послаблені або зріджені сходи. Чому? Ефект всіх трьох мутантних генів, який використовується для створення гібридів цукрової кукурудзи, полягає в зниженні інтенсивності утворення крохмалю і підвищенні вмісту вільних цукрів в достигаючому насінні. У носіїв мутації su1 - (шугарі - 1) вміст цукрів в зерні технічної стиглості становить 4 - 6%, у носіїв мутації se - (шугарі енхансер) - 6 - 8%, а у носіїв мутації sh2 - (шранкен - 2) - 8 - 12%. Серед них гібриди так званої «над цукрової» кукурудзи на основі мутантного гену sh2 - (шракен - 2) вирізняються найбільш високими споживчими властивостями і саме вони домінують на міжнародному ринку. Однак високий вміст цукрів у гібридів цього типу супроводжується практично півтора кратним зниженням вмісту крохмалю з зрілому насінні. Добре відомо, що у кукурудзи саме крохмаль є основною запасною сполукою насіння і його розпад в основному і забезпечує процеси проростання і первинного росту рослин аж до їх виходу на поверхню ґрунту. Розпад крохмалю є процесом, який потребує достатньої кількості вологи і сприятливої температури ґрунту. І, якщо ці умови не виконуються, інтенсивність розпаду крохмалю знижується, а процеси проростання та первинного розвитку пригнічуються. Насіння цукрової кукурудзи на основі мутації sh2 містить у півтора рази менше крохмалю, ніж насіння кукурудзи звичайного типу, а якщо проростання здійснюється і за умови знижених температур, виникає ефект пригнічення проростання та первинного розвитку рослин, викликаний вже не одним, а двома чинниками. В цьому випадку зниження інтенсивності проростання викликається об’єктивними причинами навіть за умови кондиційності насіння і незалежно від діяльності фірми-оригінатора насіння. Така ситуація найчастіше складається при ранньому посіві і холодній весні, коли не забезпечується оптимальний температурний режим проростання. Ми можемо тільки порадити сіяти насіння кукурудзи, особливо «над цукрової» лише при досягненні температури ґрунту не менше 12оС, забезпечувати прикатування посіву і, за можливістю, його полив з боронуванням після утворення підсохлого верхнього шару ґрунту. Бажаємо вам успіху та гарного врожаю!

Технологія вирощування перцю.

Технологія вирощування перцю. Вибір ділянки, попередники. 1. Рослини перцю дуже вимогливі до родючості грунту. Високі врожаї отримують тільки на багатих гумусом, добре дренованих грунтах 2. Найбільш придатні легкі супіщані або суглинисті грунти. На грунтах з високим вмістом глини рослини розвиваються погано і дають більш низький урожай 3. Хороші попередники - зернові, гарбузове, цибулю, коренеплоди, а також капуста, але не можна розміщувати перець у монокультурі, а також після томата, баклажана, картоплі раніше, ніж через 3-4 роки через накопичення в грунті шкідників і збудників захворювань.

Гострий перець: корисні властивості та протипоказання.

Гострий перець: корисні властивості та протипоказання. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавою статтею про корисні властивості та протипоказання гострого перця. Гострий перець широко застосовується в кулінарії. Він має дивовижні якостями і пікантний смак. Гострий (червоний) перець відноситься до сімейства перечневий. Його плоди мають кулясту або витягнуту форму. Залежно від сорту він може мати жовтий, червоний або навіть чорно-оливковий колір. Характерну гостроту перцю надають насіння і внутрішні пластинки. У складі перцю знаходяться вітаміни групи В, С і Р, аскорбінова кислота. Також гострий перець багатий на мінеральні речовини, а саме: селен, марганець, цинк, залізо і фосфор, калій, натрій і кальцій. Калорійність продукту складає всього 40 ккал на 100 г. Завдяки своїй пекучості, червоний перець знищує мікроби, бореться із зайвою вагою. Регулярне вживання гострого перцю позитивно впливає на кровообіг і потенцію. Гострий перець рекомендують приймати в їжу при ревматизмі, подагрі, поліартриті. Ще цей овоч здатний попереджати розвиток ракових клітин. Дослідження довели, що гострий перець сприяє виробленню ендорфінів ( «гормонів радості»), які зменшують прояви стресу і депресій. Гострий перець допомагає в лікуванні бронхіальної астми та алергії. Також гострий перець ефективний при розладах кишечника і поганому апетиті. Незважаючи на корисні якості, червоний перець має низку небезпечних властивостей. Протипоказання до вживання перцю: • хвороби печінки та нирок; • аритмія; • стенокардія; • гіпертонія; • виразка; • гастрит. Червоний перець рекомендований і тим, хто страждає панкреатитом - він зменшує запалення. Його рекомендують включити в раціон при метаболічному синдромі. Пропонуємо Вам завітати до нас на сайт, там ви зможете знайти багато цікавого та ознайомитись з нашою продукцією.

1 2 3 21 22 23 >>