У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Технології вирощування

Фактори, які впливають на прийняття рішення по вирощуванню овочевої культури:

По-перше це залежить від наявної в господарстві техніки. Чи зможете ви проводити агротехнічні прийоми на тій чи іншій культурі.
По друге - головним фактором при виборі оброблюваної культури є наявність поливу. Полив може бути крапельний або дощування. При поливі дощуванням використовуються різні агрегати. І саме від їх використання змінюється схема посадки і терміни підгодівлі. При використанні крапельного поливу -в значною мірою зменшуються витрати води і мінеральних добрив. Оскільки підгодівлі й поливи проводяться через крапельну систему безпосередньо під вирощувані рослини.
По-третє - біохімічний аналіз ґрунту, який підкаже, які культури прийнятні для вирощування на цьому ґрунті, а від вирощування яких варто відмовитися. Також це впливає на кількість мінеральних добрив, які необхідно буде внести протягом вегетації культури.
По-четверте - наявність якісного насіння. Саме насіннєвий матеріал високої якості є основою для отримання товарної продукції з високими показниками.