У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Органічні добрива

За допомогою органічних добрив у грунт на ряду з важко розкладаються органічними полімерами, стабілізуючими структуру, надходять розчинні і мінеральні поживні речовини. Вони покращують фізичні властивості грунту (освіта і стабілізація крупнопористого агрегатного будови, в результаті чого покращаться водний, повітряний і тепловий режими, а також полегшується проникнення коренів). Впливають на хімічні властивості грунту (надходження і іммобілізація поживних речовин, посилення вивітрювання, освіту і обмін іонів, зміна рН, зниження окисно-відновного потенціалу). Активізують грунтові організми (мобілізація або іммобілізація поживних речовин, активізація метаболізму живих організмів, утворення СО2, витіснення збудників). Сприяє споживання рослинами органічних сполук (речовини, що активізують і пригнічують ріст, а також впливають на стійкість).

Для підтримки високого рівня гумусу в ґрунт слід регулярно вносити органічні речовини. Значна кількість органічних речовин надходить в грунт з рослинними залишками, гноєм, гнойової жіжой, соломою, компостами, торфом, зеленими добривами (сидератами).

Гній (Навоз)

Вносять через кожні два-три роки з розрахунку 200-400 ц / га. У порівнянні з азотом, присутнім в мінеральних добривах, його дія при використанні гною в рік внесення становить близько 40%. Важливо відзначити, що моркву і ріпчасту цибулю можна обробляти безпосередньо після внесення гною через підвищену небезпеку ураження овочевими мухами.

Гнойова рідина (Навозная жижа)

При її використанні слід звертати увагу на активну дію азоту, так як останній в основному знаходиться в мінеральній формі.

Солома

Містить мало азоту (0,5% с.в.), її використання призводить до первісного закріплення (іммобілізації) мінерального азоту. Іноді цю здатність використовують для зв'язування осінь залишків мінерального азоту, щоб запобігти його вимивання.

Торф

При сприятливих умовах можна застосовувати для вирівнювання балансу гумусу з розрахунку близько 130 ц / га через кожні 5 років.

Сидеральне добриво

Так називають обробку рослин для почвопокращення. Вони діють на гумус і поживні речовини подібно рослинним залишкам. При використанні зеленого добрива органічна маса легко розкладається, засвоєні живильні речовини швидко мінералізуюча. Тому обробіток рослин на зелене добриво восени називають біологічним консервуванням нітратів.
В овочівництві число культур, які моно використовувати на зелене добриво, менше, ніж на плодівництві. Так, при застосуванні капустяних культур під капусту виникає небезпека поширення кили.
Для пізніх посівів як зелене добриво в основному застосують зернові (злакові) культури.