У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю Біла зірка / Bila zirka

Перець солодкий Біла зірка/Bila zirka 118
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
25 грн.
25
0 грн.
100 насінин
39 грн.
39
0 грн.
250 насінин
54 грн.
54
0 грн.
500 насінин
90 грн.
90
0 грн.
1000 насінин
180 грн.
180
0 грн.
10 000 насінин
1450 грн.
1450
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий Біла зірка/Bila zirka
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
 • Ранньостиглий сорт перцю солодкого.
 • Технічна стиглість - 55-60 днів, біологічна – 70-75днів (від висадки розсади)
 • Рослина середньо росла, компактна.
 • Плоди конічної форми.
 • Колір у технічній стиглості – слонової кістки, у біологічній - червоний, глянцевий.
 • Товщина стінки перикарпія 5-7 мм.
 • Маса плоду 100-140 гр.
 • Толерантний до фузаріозу та вертициліозу, стійкий до абіотичних стресів.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральні добрива. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт моно через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестицидами.

Солодкий перець, хоча і є іноземним «гостем», давно полюбився кулінарам, а слідом за ними і садівникам. Ця культура з високим вмістом вітаміну С і своєрідним ароматом часто зустрічається на грядках, навіть там, де її вирощування можливе тільки в теплицях. Розробки селекціонерів привели до появи безлічі сортів з різними властивостями і термінами дозрівання. Серед останніх найбільшим попитом користуються ранньостиглі, такі як солодкий перець Біла зірка. Насіння цього виду пропонує купити компанія Lucky Seed, що реалізує продукцію, виведену на власних ділянках селекціонерами України.

Зірка колекції

Сорт Біла зірка користується популярністю у садівників, оскільки має низку привабливих характеристик:

 • високу схожість;
 • хорошу адаптацію до кліматичних умов;
 • малий термін дозрівання (в середньому 55–60 днів);
 • невеликі, компактні розміри;
 • привабливий товарний вигляд (красиву форму і забарвлення плодів);
 • стійкість до фузаріозу та вертицильозу.

Насіння солодкого перцю Біла зірка дуже вимогливе до ґрунту. Попередниками культури можуть бути огірок, цибуля, капуста, боби, багаторічні трави, озима пшениця. Розсаду можна вирощувати як з пікіровкою, так і без неї. Як і будь-який інший сорт перцю, цей вимагає хорошого поливу і регулярного розпушування ґрунту. Касетний метод вирощування є оптимальним для культури. Крім того, сорт дуже чуйний на добрива. Розсаду рекомендовано висаджувати через 50–60 днів.

У травневі дні, коли нічні температури можуть сильно опускатися, ранньостиглі селекції необхідно добре вкривати. Тримають перець під укриттям і в дощове літо, коли погода не відрізняється особливим теплом, проте в такій ситуації рослини погано запилюються, що сприяє утворенню дрібних або неправильної форми плодів.

Вибір професіонала

Досвідчений садівник знає, що вартість насіння солодкого перцю Біла зірка від компанії-виробника буде значно нижче. Тому аграрії вважають за краще робити замовлення заздалегідь, безпосередньо через каталог. В останньому відразу вказані ціни і характеристики товару.

Купити насіння солодкого перцю Біла зірка можна скільки завгодно: на сайті немає мінімального замовлення, а товар реалізується в зручних упаковках (500, 1000, 2500, 10 000 і 50 000 шт.). Можна добре заощадити на вартості посівного матеріалу, особливо якщо зробити оптову покупку, при якій ціна кожної одиниці зі збільшенням обсягу скорочується.

Отзывы

Леденёва Елена Михайловна (г. Фастов)

Хороший перец, вкусный на рынке людям понравился.

09/03/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Рекомендуем к этому товару
Цибуля Шеба F1/Sheba F1

Для споживання у свіжому вигляді. Вдале поєднання високих смакових, товарних якостей і врожайності.

Томат LS 1137 F1

Вирощування у плівкових теплицях та відкритому грунті на кілках. Добре зберігається, придатний для транспортування.

Огірок Везунчик F1/Vezunchik F1

Для вирощування у відкритому грунті. Відмінні смакові якості і тривалий товарний вигляд при зберігання.