У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння цибулі ріпчастої Шеба F1 / Sheba F1

Цибуля Шеба F1/Sheba F1 97
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
48 грн.
48
0 грн.
2500 насінин
69 грн.
69
0 грн.
10 000 насінин
240 грн.
240
0 грн.
100 000 насінин
2210 грн.
2210
0 грн.
250 000 насінин
5400 грн.
5400
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Цибуля Шеба F1/Sheba F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)

Цибуля Шеба F1

  • Скоростиглий гібрид.
  • Період достигання 90 - 100 днів.
  • Цибулини гарної округлої форми.
  • Середня маса - 120 - 150 г.
  • Соковиті луски, білі, хрусткі, з напівгострим смаком . Сухі лусочки коричнювато-жовтого кольору.
  • Стійкий до стрілкування.
  • Рекомендована густота стояння - 800 тис./га.

Хороший грунт для вирощування цибулі це легкі суглинки, супіски, нейтральні або слаболужні грунту. Попередниками лука можуть бути чорний і зайнятий пар, рання капуста, огірки, томати, картопля, бобові. Вирощувати цибулю на те е місці найкраще через 3 роки на легких ґрунтах, а на важких через 5 років.

Оскільки цибуля росте дуже повільно в початковій фазі розвитку, його коренева система слабо розвинена і поверхнево розташована, бур'яни в цей момент можуть істотно знизити продуктивність, і тому обробіток ґрунту необхідно починати відразу після збирання попередника.

Цибуля ріпчаста це одна з найбільш вимогливих овочевих культур до живильного і водного режиму. Найбільш ефективним вважається поєднання органічних і мінеральних добрив, а також комплексних мікродобрив.

Лук дуже чутливий до засмічення. Також на врожай цибулі впливають шкідники. А небезпечним шкідником будуть цибулева муха, трипси. Говорячи про захворювання, то це переноспороз (несправжня борошниста роса), яка сильно проявляється у вологу погоду.

Серед дачників і аграріїв популярні як класичні сорти цибулі, так і гібриди. Традиційні плоди мають звичайний вигляд і добре приживаються в ґрунті. Вони дають багатий урожай, що особливо важливо, коли метою вирощування є продаж. Щоб отримати більш м'які за смаком цибулини, свою увагу варто звернути на гібридні сорти, виведені спеціально для умов в Україні. Зараз ринок пропонує безліч різновидів цих продуктів на «смак» будь-якого споживача. Лідируючі позиції серед оптовиків займає насіння цибулі Шеба F1.

Властивості сорту

Насіння цибулі Шеба Ф1 користується високою популярністю як серед дачників, так і аграріїв, які вирощують великі обсяги врожаю на полях. Це пояснюється стійкістю насіння, високою кількістю сходів і хорошими смаковими якостями плодів.М'якоть плодів соковита, хрустка, середньої гостроти, трохи солодкувата.

Особливості висадки у ґрунт

Насіння цибулі Шеба F1 має правила посадки, характерні для гібридних сортів. Ґрунт краще вибрати легким, з низьким відсотком лужних речовин і високим вмістом мінералів. Бідну за складом землю рекомендовано заздалегідь підживити, додавши відсутні речовини.

Цибуля відмінно росте на грядках, де були зібрані інші овочеві культури, такі як картопля, томати, квасоля, горох, огірки, капуста та інші. Ґрунт заздалегідь необхідно очистити від бур'янів, так як на початкових етапах у рослини слабка коренева система, і за наявності перешкод вона може не прижитися.

Особливу увагу потрібно приділити паразитам, а також захворюванням, які цибуля переносить погано. Під час росту потрібно ретельно відстежувати будь-які зміни в ґрунті і саджанцях, щоб уникнути псування врожаю. Завдяки високій якості насіння, яке гарантує компанія Lucky Seed, невдачі при вирощуванні зводяться до мінімуму.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Рекомендуем к этому товару
Буряк Воєвода F1/Voievoda F1

Для довгострокового зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки.

Цибуля Форум/Forum

Завдяки високому вмісту сухих речовин ідеально зберігається без обробки «Фазером». Цибуля універсального призначення.