У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння помідор LS 1137 F1

Томат LS 1137 F1 78
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
51 грн.
51
0 грн.
250 насінин
98 грн.
98
0 грн.
500 насінин
189 грн.
189
0 грн.
1000 насінин
370 грн.
370
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Томат LS 1137 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)

Томат LS 1137 F1

  • Середньостиглий детермінантний гібрид томату.
  • Термін достиганн - 70 -75 днів від висадки розсади.
  • Плоди округлої форми , яскраво-червоного кольору.
  • Середня маса - 150 - 200гр.
  • Має ідеальні смакові якості та інтенсивний аромат.
  • Добре зберігається, придатний до транспортування.
  • Стійкий до захворювань.

Томат вирощувати рекомендується на легких супіщаних і суглинних добре дренованих і прогріваються грунтах. Попередниками можуть бути цибуля, бобові, капуста, зернові, огірки, морква. Висаджувати культуру на те саме місце слід не раніше іж через 3-4 роки, і не після пасльонових культур.

Існує два способи вирощування томатів:

1. розсадний - для отримання більш ранньої продукції. Розсаду у відкритий грунт слід висаджувати, коли рослини мають Перше суцвіття, це приблизно 65-70 день.

2. прямий посів у відкритий грунт - для отримання продукції, яка призначена для переробки (цільноплідного консервація, томат-паста, сік).

Для вирощування розсади ранніх томатів використовують весняні плівкові теплиці з комбінованим обігрівом. Касетний спосіб є найпоширенішим. Для профілактики хвороб слід обробляти фунгіцидами. Для кращої і одночасної схожості після посіву краще зробити коткування. Грунт на глибині висіву насіння повинна бути вологою. Сема посіву залежить від способу поливу, типу грунту, характеру сорту чи гібриду.

Хочете замовити добре насіння томатів? LS 1137 F1 – це високостійкий гібрид, який реалізує Lucky Seed. Компанія є одночасно не тільки продавцем, але й селекціонером, тому пропонує насіння помідорів ЛС 1137 Ф1, вартість яких буде більш вигідною, ніж ціни в вашому регіоні. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт, тому з нами співпрацюють як досвідчені аграрії, так і фермери-початківці з усієї України.

Детальний опис культури

Насіння томатів LS 1137 F1 – це якісний посівний матеріал, який дає великі врожаї. Основною особливістю культури є висока стійкість до екстремально високих температур. Селекціонери нашої компанії запропонували аграріям гібрид з добре розвиненим листовим покривом, що захищає плоди від опіків та пересихання. Ця культура відмінно підходить для вирощування на спекотних полях півдня України.

Якщо вас зацікавила можливість вирощувати гібрид на власній ділянці, купити насіння LS 1137 F1 в Україні легко на сайті нашого представництва.

 

Отзывы

Зінченко Анастасія (м. Київ)

Задоволена результатом, на той рік придбала ще.

11/22/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *