У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння огірків Везунчик F1 / Vezunchik F1

Огірок Везунчик F1/Vezunchik F1 116
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
105 грн.
105
0 грн.
250 насінин
243 грн.
243
0 грн.
1000 насінин
944 грн.
944
0 грн.
2500 насінин
2076 грн.
2076
0 грн.
10 000 насінин
8130 грн.
8130
0 грн.
20 насінин
42 грн.
42
0 грн.
500 насінин
471 грн.
471
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Огірок Везунчик F1/Vezunchik F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (2)

Огірок Везунчик F1

 • Ранньостиглий партенокарпічний гібрид.
 • Рослина індетермінантна, з середньою силою росту, з коротким міжвузлям, і великими листками.
 • Плоди: бугорчаті, темно-зелені, циліндричної форми.
 • Довжина плоду 15-18см.
 • Мають високі смакові якості, без гіркоти.
 • Відзначаються високою товарністю.
 • Стійкий до справжньої та хибної борошнистої роси та фузаріозного в’янення.

Добрими попередниками для огірка будуть багаторічні трави, озимі зернові, цибуля, морква, томати, перець, капуста. А чи не допустимими будуть гарбуз, баштанні, огірки, кабачки. Повертати на колишнє місце слід не раніше ніж через 4 роки, що в свою чергу дозволить уникнути масового поширення хвороб.

Культура воліє супіщані, легкі і середні суглинки з високим вмістом органічних і мінеральних добрив. Огірки можна вирощувати як розсадним, так і безрассадним способом. Розсада повинні бути двох-трьох тижневої і мати 2-3 справжніх листків. Так як слаборозвинена коренева система швидкозростаючі огіркові рослини дуже вимогливі до елементів живлення, тому дуже важливо в період вегетації забезпечити їх достатньою кількістю засвоюваних елементів живлення (на початку вегетації - азот, в період освіти батогів і плодоношення - калій). Для отримання високих врожаїв необхідна висока організація регулярного зрошення.

Вас цікавить купівля якісного насіннєвого матеріалу? Компанія Lucky Seed не тільки є надійним і перевіреним постачальником, а й на власних базах проводить селекцію родючих і стійких до навколишніх факторів гібридів. Однією з таких популярних культур є огірок Везунчик F1. Замовити якісний посівний матеріал можна як оптом (ціни краще уточнити індивідуально), так й в роздріб. Саме тому на сайті можуть купити насіння огірків Везунчик F1 не тільки аграрії, які вирощують культури у виробничих масштабах, але і невеликі фермерства. Доставка здійснюється по всій Україні.

Детальніше про особливості культури

Розглянемо більш докладно, чим огірок Везунчик відрізняється від подібних гібридів. В першу чергу, слід згадати про те, що це ранньостигла культура, яка не потребує запилення. Аграрії найчастіше вирощують її з весни по осінь в парниках. Для рослини характерна середня сила росту, а на стеблах утворюються великі листи.

Плоди цінуються за прекрасні смакові якості. Традиційно огірки мають горбкувату поверхню темно-зеленого кольору і циліндричну форму. Гібриди вирощують для використання в свіжому вигляді та в комерційних цілях (на перероблення й продаж). Їх не тільки легко вирощувати, а й перевозити, зберігати.

Як вирощувати?

Щоб отримати гарний врожай, недостатньо просто замовити насіння огірків Везунчик Ф1. Попри те, що наші селекціонери вирощують стійкі до зовнішніх факторів гібриди, кожна рослина вимагає відповідного догляду та огірок Везунчик F1 – не виняток. Пропонуємо ознайомитися з умовами вирощування великих врожаїв:

 • для вирощування підходять середньо суглинисті ґрунти, добре провітрювані площі;
 • у якості попередників краще садити такі культури як картопля, цибуля, капуста, перець;
 • вирощувати огірки можна з насіння, коли ґрунт вже прогрітий до 15–17 °C. Якщо ж висаджувати розсаду, то тільки після останніх морозів;
 • не варто забувати про регулярний догляд. Полив рекомендується проводити після заходу сонця;
 • за вегетаційний період необхідно кілька разів підгодовувати рослини. Для цього можна використовувати спеціальні речовини, які гарантовано збагатять ґрунт необхідними мінеральними комплексами.

Нескладні рекомендації допоможуть виростити великий врожай в будь-якому з регіонів України.

 

Отзывы

Дудник Ольга Михайловна

Огурцы понравились. Теплицы нет, выращивала в огороде без подвязывания, капельный полив. Хороший урожай, ровненькие красивенькие огурчики. Собирала утром ежедневно. Мягкая шкурка, что для меня немаловажно. Очень вкусные. К сожалению, на сайте не описана пригодны ли для консервирования и засолки. Заквасила и замариновала. Посмотрю на практике, что получится. В прошлом году покупала Азарт. Результат был хуже при тех же условиях выращивания.

07/02/2019
Оксана Рогинская (Краматорск)

Хороший огурец вкусный не горький.

09/22/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *