Вступайте до клубу любителів LUCKY SEED!
Пероноспороз
Корисні статті
Догляд за розсадою помідор – запорука врожаю

Завзяті городники знають, що для гарного врожаю помідор потрібна здорова розсада, яка здатна дати міцну рослину. Тому після того як посівний матеріал потрапив в землю, необхідно створити оптимальні умови і виконати ряд певних процедур. Тобто забезпечити належний догляд за розсадою…

Пероноспороз

За вологої не спекотноі погоди буряк, часто уражує несправжня борошниста роса, або пероноспороз. У разі цієї хвороби на нижньому боці листка з'являється сірувато-фіолетовий наліт, листкові пластинки скручуються донизу краями, бліднуть, розкришуються й всихають, у спекоту погоду або від вогкості загнивають. Також вкриваються нальотом, деформуються та відмирають уражені пагони насінників.

У період вегетації рослин гриб поширюється конідіями. Основне джерело інфекції - грибниця патогену, яка зберігаєсться в ураження коренеплодах. Зібрані коренеплоди під час зберігання швидко гниють.

Щоб уберегти буряк від пероноспорозу, потрібно дотримуватися сівозміни, прибирати рослинні рештки, перед сівбою протруювати насіння препаратом Апрон й обприскувати рослини фунгіцидами під час вегетації.