Публікації

Болгарський перець: специфіка посадки і догляду

Солодкий перець (болгарський) - цінна овочева культура, яка часто використовується в кулінарії у свіжому або сушеному вигляді (для створення приправ), в народній медицині. Її батьківщиною вважаються тропічні райони Південної і Центральної Америки, в Європі сорт відомий приблизно з 15 століття. Його стиглі плоди багаті вітаміном С, провітамін А (бета-каротин), органічними речовинами групи В, мінеральними елементами (калій, залізо, фосфор, цинк, натрій), ефірними маслами. Вони сприяють підвищенню імунітету, зміцненню захисних функцій організму. Для гарного росту перцям необхідно створити певний мікроклімат, тому їх найчастіше вирощують в теплиці.

Як з насіння перцю отримати хорошу розсаду

Завдяки своїми смаковими характеристиками солодкий перець, який ще називають болгарським, - один з улюбленців не лише досвідчених городників, а й новачків. Як же виростити цю теплолюбних і досить примхливу культуру, щоб отримати хороший урожай? Розглянемо основні правила.

Вирощування перцю: основні правила і закони

Важко зустріти городника, який обходить стороною перець. Популярністю користуються як гіркі, так і солодкі сорти. Ця культура любить тепло і містить в собі велику кількість корисних мікроелементів і вітамінів. Завдяки своїми смаковими характеристиками перець вживають в свіжому вигляді, а також консервують на зиму.

Кращі сорти перцю і рекомендації по вирощуванню

Солодкий перець - частий гість на столі і компонент величезного числа страв. Але вирощування культури вимагає чималих зусиль. Рослина нестійке до морозів і низьких температур, не виносить надмірної вологи або сухості, потребує частих поливах, добривах і світлі. Тільки дотримання основних вимог дозволить насолодитися багатим урожаєм соковитих, смачних плодів.

Агротехніка вирощування пекінської капусти у відкритому грунті

Для українських споживачів пекінська капуста перестала бути дивиною, багато хто любить використовувати її для приготування салатів та інших страв. Вегетаційний період дозрівання культури короткий, нюанси вирощування мало хто знає.

Причина появи синіх плям на листках капусти

Тривалий період вегетації цієї рослини стає причиною того, що городникам для початку потрібно отримати якісну розсаду. Але після того, як рослини укореняться у відкритому грунті, багато хто думає, що проблеми позаду: залишається стежити за появою шкідників, видаляти бур'яни і вчасно поливати. Однак кожному живому організму потрібні для нормального росту необхідні мінерали і органічні речовини.

1 2 3 19 20 21 >>