Публікації

Причини неякісного запилення цукрової кукурудзи

В цій публікації ми поговоримо про причини неякісного запилення кукурудзи, що призводить до поганого зав’язування початків або до їх неповноцінного формування.

Смачний рецепт від справжніх гурманів!

Перець солодкий LS 1 126 F1 - ідеальний вибір для цільноплідного заморожування. Краще рішення для переробників. Перець солодкий - скоростиглий гібрид відкритої і закритої системи вирощування. Має відмінні смакові якості, за що і завоював місце лідера продажів. Є популярним сортом з відмінними даними для обробітку цього овоча. Пропоную розглянути цей гібрид докладніше.   загальні характеристики Гібрид солодкого перцю LS 1126 F1 є культурою з ранніми термінами дозрівання. Українська торгов марка «Lucky Seed» представляє величезний вибір насіннєвого садивного матеріалу представленого на сайті, де продукція розділена на категорії для зручного пошуку. Вирощуючи цей сорт перцю від «Lucky Seed», ви отримуєте високі врожаї плодів високої якості:…

Крапельний полив в теплиці

Щоб отримати хороший урожай в теплиці, необхідно забезпечити рослини теплом, світлом та вологою в достатній кількості. Поливати потрібно систематично, при цьому стежити, щоб ґрунт був не надто залитий або сухий, тобто дозувати кількість води, що поступає. Процес досить трудомісткий, займає багато часу. Проблема стоїть особливо гостро перед власниками ділянок за містом. Немає можливості постійно перебувати на дачі?

Посадка моркви під зиму

В користі споживання моркви не сумнівається ніхто. У цьому овочі міститься велика кількість вітамінів і мінералів, необхідних для забезпечення нормального функціонування організму людини. Отримати їх якомога раніше після довгих холодів допоможе посадка моркви під зиму.

Рекомендації по розведенню буряка під зиму

Жоден українець не зможе приготувати справжній червоний борщ без буряка. Та й вінегрет буде без нього несмачним. Даний овоч широко використовують в кулінарії. Він приємний на смак і дуже корисний! Вітаміни групи В, аскорбінова кислота, більше 5 цінних мікроелементів – привід постійно споживати в їжу буряк.

Рекомендації по вирощуванню болгарського перцю в теплиці

Солодкий перець – корисний овоч, який смачній у сирому вигляді та залишається таким після термічної обробки. Він в пошані серед кулінарів і господинь, а тому має попит серед реалізаторів. Багато хто з них бажає отримати ранній врожай, тому фермери розглядають різноманітні технології вирощування перців у теплиці з метою вибору найпростішої та результативної методики.

1 2 3 8 9 10 >>