Публікації

Корисні поради

Заморожування – найкращий спосіб збереження овочів.

Правильне підживлення перцю

Будь-яка розсада потребує посиленого догляду і підтримки у вигляді різної підгодівлі. Слабким паросткам складно вибитися крізь землю в зв'язку з цим вони стають ослабленими. Для того щоб запобігти подібним явищам необхідно наситити корисними елементами землю перед висадкою насіння, а також проводиться підгодівля розсади перцю на всіх стадіях його розвитку.

Вирощування перцю у відкритому грунті

Вирощування перцю у відкритому ґрунті можливе не у всіх регіонах України. Це пов'язано з кліматичними умовами, які не підходять даному виду рослин. Перець у відкритому ґрунті добре розвивається в південних і східних регіонах країни, де спостерігається невелика кількість опадів, а денна температура підвищується до +40 градусів Цельсія.

Полив перцю

Перець — один з найпоширеніших овочів, які кожен дачник обов'язково садить на городі. Щоб врожай мав чудові смакові якості, необхідно правильно його поливати. При цьому справа не настільки легка, як може здатися. Полив перцю має свої особливості і тонкощі, про які ми і розповімо нижче.

Підживлення баклажан

Кожен дачник або любитель овочівництва вирощує кущі баклажанів у себе на ділянці. Тому багато хто знає, що він теплолюбний і примхливий. Однак овоч виростити легко, якщо бути в курсі деяких підходів до його «персони». Спостерігаючи за розвитком овоча, змінами в процесі вегетації, потрібно вчасно побачити і розпізнати його бажання «підкріпиться». Пропонуємо розглянути рецепти підгодівлі баклажан при різних умовах вирощування.

Чим підживлювати помідори після пікіровки?

Помідор — це популярний овоч, який вживають в сирому і переробленому вигляді. Тільки культура вимагає особливого догляду і уваги в процесі вирощування. Тому важливо знати і дотримуватися правил підгодівлі, щоб отримати багатий врожай. Від того, коли і як вона буде проведена, залежить стійкість томатів до хвороб і шкідників. Підживлення розсади помідор після пікіровки вкрай важливе але добрива вносять дотримуючись міри. Особливо це стосується засобів, до складу яких входить азот. Надлишок цієї речовини призведе до активного росту листя і скорочення кількості плодів.

1 2 3 6 7 8 >>