Публікації

Гарбуз: користь від вживання і протипоказання

В кінці вересня або початку жовтня на городах вистигає королева овочів - гарбуз. Багато хто любить її за помаранчевий колір, який дарує чудовий настрій і за відмінний смак, що задовольняє запити справжніх гурманів. Не дарма саме її Шарль Перро вибрав в якості карети для Попелюшки, а на заході овоч використовують як аксесуар до святкування Хеллоуїна. Для дачників - це культура, яка дає великі врожаї і не вимагає особливого догляду. До того ж овоч відмінно зберігається до настання теплого періоду, тому стравами з гарбуза можна насолоджуватися всю осінь і зиму. Гарбуз настільки багат корисними елементами, що її по праву можна вважати…

Хрусткі і ароматні огірочки на зиму

З настанням заготівельного періоду, коли овочі вже дозріли на грядках і продаються на ринку за прийнятною ціною, перед господинями постає питання про те, що саме законсервувати на зиму. Огірки - це найбільш ходовий продукт на столі в холодний період. Вони гарні в якості закуски і просто незамінні в салатах. Корнішони, закупорені в півлітрові банки, стають окрасою столу. Вони радують домочадців і гостей чудовим смаком і ароматом.   Надійний спосіб консервування Якщо ви ніколи не готували запаси на зиму, зокрема, не закатували огірки, ми розповімо, як зробити це правильно. Наведений спосіб позбавить вас від «вибухів» банок, а дивовижний смак заготовки не…

Вирощування кропу

Вирощування цієї ароматної травички досить поширене на території України. Дієтологи переконані, що вживання в їжу всього лише 50 г кропу може продовжити наше життя на 5–7 років, адже він збагачений величезною кількістю вітамінів та інших корисних властивостей.

Вирощування гарбуза

Даний плід є неймовірно корисним, при цьому його культивування в Україні не має особливих труднощів. Існує кілька способів вирощування гарбуза в відкритому ґрунті: розсадний і безрозсадний. Представники компанії Luckyseed підкажуть всі особливості посадки і догляду за овочем даного типу.

Вирощування петрушки

Ця рослина є цінним сільськогосподарською культурою, що може вирощуватися в Україні як дачниками в невеликій кількості, так і фермерами ц великих обсягах. Вирощування петрушки у відкритому ґрунті — заняття досить просте, адже вона не вимагає особливої ​​уваги. Фахівці компанії Luckyseed підкажуть заходи догляду для швидкого росту зелені.

Вирощування базиліка

Ця рослина широко використовується в Україні і по всьому світу як харчова пряність. Вирощування базиліка у відкритому ґрунті має свої особливості, розповісти про які можуть фахівці компанії Luckyseed.

1 2 3 15 16 17 >>