Публікації

Корисні властивості цибулі

Цибуля — рослина, здавна відома не тільки своїми смаковими якостями, але й корисними властивостями. Собою ця культура являє коренеплід округлої або овальної форми із зеленим бадиллям та характерним запахом, який визначається його ефірними маслами. Плоди цього овочу, як і зелень, широко використовують в кулінарії та не тільки. Корисні властивості цибулі роблять її популярною у народній медицині. Харчова цінність цієї культури досить велика, коренеплоди і бадилля багаті на мікроелементи й інші корисні

Гострий перець у будинку на підвіконці

Гострий перець — популярна овочева культура, що має специфічні смакові властивості. Характерна гірчинка, притаманна цьому овочу, надає пікантності багатьом стравам, тому його широко використовують в кулінарії, а деякі гурмани вживають його у їжу в свіжому вигляді. Ця досить специфічна культура добре проростає у вітчизняних кліматичних умовах, її можна виростити навіть на підвіконні. Посадка гіркого перцю у домашніх умовах не потребує особливих навичок. Для цього достатньо мінімального набору, а саме: насіннєвого матеріалу, спеціального ґрунту та ємностей для вирощування.

Властивості базиліка

Базилік – це пряна, лікарська трава, яку можна вирощувати в горщику на підвіконні, присадибній ділянці і полях. Він буває зелений, фіолетовий і багато інших різновидів. Ця рослина має специфічний, свіжий аромат. В його смаку відзначаються гірчичні нотки і перцева гострота. Цілющі властивості базиліка різноманітні і широкі. Вони залежать від сорту, але всі види об'єднує великий вміст ефірних масел, досить складних за складом. Основні компоненти: камфора, рутин, вітаміни А і С, цукру, органічні кислоти та ін.

Розбираємося у різновидах сортів кукурудзи

Розбираємося з різновидами сортів кукурудзи Задумалися, як вибрати насіння кукурудзи для посадки? Непросте питання, особливо якщо раніше не займалися вирощуванням с/г культур. Познайомимося ближче з кукурудзою, вивчимо види насіння. Основні сорти Ця культура використовується як сезонне «ласощі», а також для заготівлі на зимовий період. В залежності від потреб, її можна висушити, заморозити або законсервувати. Самі назви кукурудзи розповідають про те, що вона з себе представляє – наприклад, «Рання лакомка».  Це сорт з дрібними зернами, який швидко дозріває. Розрізняють також культури з підвищеною солодкістю. Вони соковиті і зберігають свої корисні властивості навіть в консервованому вигляді. Щоб розібратися у всьому різноманітті різновидів,…

Кабачок або цукіні

Коли настає пора засаджувати грядки овочами, у городників виникає питання: в чому різниця між цукіні та кабачком, якій культурі віддати перевагу. Це плоди одного типу, але який з них вибрати? Розберемося з цими питаннями докладніше.

Низькорослі томати для відкритого і закритого грунту

Початківців, досвідчених городників і промисловців-аграріїв надзвичайно приваблює можливість отримувати високі врожаї помідорів протягом усього сезону. Для цього вони намагаються підібрати різноманітні сорти овочу, які були б пристосовані до різних умов. Дуже важливо освоїти вирощування низькорослих томатів у відкритому ґрунті й під плівкою.

1 2 3 13 14 15 >>