Публікації

Розсада перцю в домашніх умовах

Перець — культура, багата вітамінами і мікроелементами. Депресія, цукровий діабет, безсоння, занепад сил і слабкий імунітет — фізіологічні стани, з якими під силу впоратися цьому корисному плоду сімейства пасльонових. Найсмачніший овоч — вирощений на своїй присадибній ділянці.

Розсада капусти в домашніх умовах

Капуста — смачний і корисний овоч, джерело вітамінів і мінеральних речовин. Вона займає почесне місце в раціоні здорового харчування і активно застосовується в народній медицині. Практично кожен дачник вважає своїм обов'язком виростити її на своїй присадибній ділянці.

Розсада в домашніх умовах

Щоб вирощування розсади овочів у домашніх умовах не стало для вас гірким досвідом, пропонуємо дізнатися основні правила і етапи цього процесу. З чого почати, як підготувати насіння та інші секрети городників ви дізнаєтесь у деталях.

Розсада огірків в домашніх умовах

Задумалися, як виростити розсаду огірків в домашніх умовах? Пропонуємо дізнатися про особливості і важливі правила цього процесу. Ці знання допоможуть отримати хороший врожай та поділитися зі своїми однодумцями корисною і унікальною інформацією — особистим досвідом.

Розсада баклажанів в домашніх умовах

Баклажани відносяться до тих овочевих культур, які висаджуються найчастіше розсадним способом. Це дозволяє захистити їх від заморозків і скоротити період вегетації. Зазвичай на ринку продаються готові саджанці. Але багато експериментаторів бажають займатися вирощуванням овочів повністю самостійно.

Вирощуємо розсаду томатів вдома

Помідор є однією з найпоширеніших овочевих культур. У багатьох національних кухнях готуються страви з використанням томатів: італійська піца, американський кетчуп, український борщ і т. д. Помідори постійно в попиті, тому на прилавках будь-якого магазину можна зустріти цю продукцію.

1 2 3 10 11 12 >>