Публікації

Вирощування помідорів на балконі

Балкон або лоджію міської квартири запросто можна перетворити на оранжерею. Причому тут можуть рости не тільки квіточки, а й овочеві культури. Рішення виростити помідори на балконі є реальною можливістю недорогого часткового забезпечення потреб в томатах. Поласувати свіжими плодами можна буде з весни до пізньої осені.

Вирощування огірків на балконі

Тепличне вирощування овочів є сьогодні недешевим заняттям, відповідно, ціни на таку продукцію ранньою весною зовсім не радують. Кращим виходом із ситуації стане вирощування огірків на балконі. Це не тільки захоплююче хобі та корисне дозвілля. Вирощені огірки на балконі або лоджії дають можливість поповнити запас вітамінів при мінімальних витратах коштів.

Вирощування редису на балконі

Вживання весняних овочів – традиційний спосіб поповнення вітамінів в організмі. Одна з найбільш улюблених в Україні сезонних вітамінних страв – салат з редису. Тепличне вирощування овочевих культур обходиться недешево, тому купувати в достатній кількості ранні овочі дозволяють собі далеко не всі. Існує просте і недороге рішення – вирощена власноруч редиска на балконі або лоджії. Наскільки складно це зробити та що врахувати для отримання хорошого врожаю?

Вирощування овочів на балконі

Городництво – одне з поширених захоплень багатьох людей в Україні. Як бути жителям міст, які з тих або інших причин не мають можливості їздити доглядати за рослинами на дачі або городі? Одне з найбільш раціональних рішень – вирощувати овочі на балконі або лоджії. Культивування рослин на обмеженій балконній площі – реальна можливість недорогого часткового забезпечення потреб в зелені та овочах, а також захопливе хобі та цікаве проведення дозвілля.

Вирощування редьки

Редька – джерело вітамінів. Саме тому її часто зберігають для вживання взимку і навесні, коли спостерігається нестача корисних речовин. Вирощування редьки не вимагає особливих зусиль. Головне – правильно вибрати ґрунт та регулярно його зволожувати.

Вирощування перцю на балконі

Вирощування перцю на балконі вимагає чимало зусиль. Ця культура дуже примхлива, тому щоб отримати відмінний урожай, необхідно добряче попрацювати.

1 2 3 11 12 13 >>