У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння буряка столового Воєвода F1 / Voievoda F1

Буряк Воєвода F1/Voievoda F1 94
Фасовка Ціна К-сть Сума
500 насінин
30 грн.
30
0 грн.
1000 насінин
42 грн.
42
0 грн.
5000 насінин
120 грн.
120
0 грн.
25 000 насінин
480 грн.
480
0 грн.
100 000 насінин
1820 грн.
1820
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Буряк Воєвода F1/Voievoda F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Середньостиглий гібрид буряка столового.
 • Період вегетації - 90 - 100 днів.
 • Коренеплоди темно-червоного кольору, округлої правильної форми.
 • Забарвлення внутрішньої структури насичено-червоне.
 • Має відмінні смакові якості та високу товарність.
 • Маса коренеплоду - 200 - 250 гр.
 • Тривале зберігання - 5 - 6 міс.
 • Рекомендована норма висіву - 500 - 550 тис/га.

Буряк - це високоврожайна овочева культура, вимоглива до вологості грунту, так як недолік вологи в період сходів і формування врожаю призводить до здерев'яніння коренеплодів, а надлишок - уповільнює зростання і знижує врожай. Не придатні для вирощування буряка кислі грунти. Попередниками можуть бути огірок, рання капуста, картопля, озимі, пасльонові, цибуля, горох. А повернути буряк на колишнє місце рекомендується не раніше ніж через 3-4 роки. Позитивним буде внесення мікродобрив, а саме борних і марганцевих.

Не рекомендується свіже вапнування через блокування бору. Одна з умов отримання високоякісної продукції є проведення своєчасного проріджування. Але існують і одноростковою сорти (гібриди), які не потребувати додаткового проріджування. Органічні добрива вносити безпосередньо під буряк негативно впливає на формування коренеплодів і їх лежкість, а також сприяє накопиченню в них нітратів. Позитивним буде внесення мінеральних добрив, таких як марганець, мідь, бром.

Міжнародна компанія LUCKY SEED – надійний постачальник посівного матеріалу вітчизняного походження. Однією з провідних розробок стало насіння буряка столового Воєвода Ф1. Це середньостиглий гібрид, який відмінно підходить для висаджування на родючих ґрунтах південних і центральних областей України. Вегетаційний період рослини у середньому триває не довше 110 днів.

Воєвода F1 – це високоврожайний гібрид, який відмінно підходить для тривалого зберігання. Він популярний серед багатьох аграріїв, оскільки плоди мають округлу форму та однакові за розміром (не більше 250 грамів) із гладкою шкіркою. Усередині коренеплоди мають монохромне забарвлення темно-червоного кольору, бляклі радіальні кільця відсутні. Буряк відрізняється гарною лежкістю. На ньому не утворюються тріщини під час транспортування. Плоди довго зберігають відмінний зовнішній вигляд та смак, не тріскаються під час перевезення.

Слід також відзначити 100% стійкість до стрілкування. При вирощуванні цієї культури в Україні не виникає серйозних проблем — гібрид стійкий до розвитку захворювань (в тому числі церкоспорозу) і шкідників.

Як виростити гарний урожай?

На нашому сайті можна швидко і вигідно замовити насіння буряка столового Воєвода F1. Купити посадковий матеріал можна не лише оптом, але і в роздріб, при цьому ціна безпосередньо залежить від обсягу замовлення. Вартість доставки та інші важливі моменті умов співпраці можна уточнити у наших менеджерів. Зробити це легко, лише зателефонувавши за номером телефону, що є на сайті або залишивши заявку.

Для збору гарного врожаю буряка «Воєвода», насіння слід не просто купити й посіяти, але й правильно виростити. За культурою необхідно доглядати протягом усього вегетаційного періоду. Ось деякі рекомендації від виробника:

 • посів слід проводити на початку липня;
 • середня норма висіву становить близько 8 тис. на гектар (близько 10 кг);
 • за посівний сезон необхідно кілька разів використовувати гербіциди та пестициди (не забувайте робити перерву в декілька тижнів);
 • рекомендується підгодовувати по листу;
 • полив необхідно проводити раз на тиждень (якщо температура висока і немає дощів, можна частіше – раз в 5 днів).

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *