Вирощування редиски у відкритому грунті на перший погляд не становить особливої праці. Це одна з найбільш скоростиглих овочевих культур. Вже в перші весняні місяці можна отримати хороший вітамінний урожай. Нескладна технологія і мінімальні терміни дозрівання викликають інтерес не тільки у городників, але і у підприємців, які займаються вирощуванням редиски у відкритому грунті для комерційних цілей. Єдина відмінність між ними – розмір оброблюваних площ. Всі інші особливості і правила догляду за редисом у відкритому грунті ідентичні.
Посадка редиски у відкритий грунт починається з останніх тижнів квітня. Це холодостійка культура, яка може успішно рости навіть при температурі повітря -2 °С. При цьому садити редис у відкритий грунт можна протягом усього літа. Винятком є тільки червень. У цьому місяці найдовші дні. Для коренеплодів максимальний час прийняття «сонячних ванн» складає 8–10 годин. Якщо світлий період більше 14 годин, пагони не збільшуються, а починають розмножуватися.
Щоб виключити появу численних стрілок і маленьких коренеплодів, у червні слід зробити перерву. До цього часу ранні сорти вже добре визрівають. Але щоб отримати відмінний урожай літом, потрібно зробити правильний вибір сортів. Найбільш підходящими вважаються гібриди: «Ніколь» і «Адель». Посадивши їх у липні-вересні, можна отримати великі і смачні плоди.
Якщо вас зацікавило, як виростити редис у відкритому грунті, пропонуємо прості рекомендації, які допоможуть отримати хороший урожай:
Хочете отримати хороший урожай, подумайте не тільки про догляд за рослинами, але і про якість посівного матеріалу. Компанія Lucky Seed – лідер серед виробників добірного насіння не тільки на території Україні, але і за кордоном.