У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння пекінської капусти Зимородок F1 / Zymorodok F1

Капуста пекінська Зимородок F1/Zymorodok F1 101
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
43 грн.
43
0 грн.
500 насінин
90 грн.
90
0 грн.
1000 насінин
189 грн.
189
0 грн.
2500 насінин
468 грн.
468
0 грн.
10 000 насінин
1615 грн.
1615
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Капуста пекінська Зимородок F1/Zymorodok F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Скоростиглий гібрид капусти пекінської.
  • Головка циліндричної форми.
  • Покривне листя насиченого зеленого кольору.
  • Ніжна внутрішня структура.
  • Середня маса головки – 1-1,5 кг.
  • Стійкий до судинного бактеріозу та кіли.
  • Рекомендована густота стояння залежно від бажаної середньої маси головки. 70-90 тис/га.
  • Схема посіву 45 х (25-30) см.

При посадці петсая необхідно враховувати час посадки. Світловий день, що перевищує 13 годин спонукає рослину до цвітіння і викиданню стрілки. Тому оптимальний час для посадки пекінської капусти – рання весна або друга половина літа. Крім того, слід враховувати оптимальний для розвитку рослини температурний режим – 15 – 20 °С. Яскраве сонце і висока температура (понад 25 °С) можуть швидко погубити урожай. Пекінська капуста гідно витримує перші заморозки до – 4 °С. Єдиний мінус від такого похолодання – викидання рослиною стрілки. До речі, така ж реакція капусти спостерігається при температурі вище 25 С.

Не бажано садити петсай на місці, де росли хрестоцвіти – білокачанна або інші види капусти, редиска, редька. Справа в тому, що шкідники, властиві для цього роду рослин, обов’язково залишаються в ґрунті і можуть сильно нашкодити пекінській капусті.

Необхідність її висаджування в багатий перегноєм грунт. Кислотність ґрунту повинна бути на рівні рН 7, щоб рослина не боліла килою.

Пекінську капусту можна вирощувати двома способами – через розсаду або насінням. Отже, для ранніх сортів капусти насіння прийнято сіяти в кінці квітня на початку травня. Для сортів, які сіють у другій половині літа оптимальний час – кінець липня, але не пізніше, ніж середина серпня. Розсадний спосіб скорочує час для отримання врожаю до 4-5 тижнів. Разом з тим, цей спосіб більш трудомісткий, оскільки передбачає пересадку розсади пекінської капусти з горщиків або касет. Касетна розсада віком 23-25 діб висаджується у фазі 3-4 повноцінних справжніх листків. Оскільки збиральна стиглість, що забезпечує успішне тривале зберігання продукції, настає через 70-75 днів після висаджування розсади, терміни висаджування та сівби необхідно пов’язувати з плановими термінами збирання.

Оптимальна густота стояння рослин при висаджуванні становить 73-75 тис./га. Зменшення густоти призводить до формування дуже крупних качанів бочкоподібної форми, що створює перешкоди при реалізації. При поливах дощуванням рослини висаджують з міжряддям 70 см. на відстані 19-20 см. одна від одної в рядках, а на краплинному зрошенні – за схемою (40 + 100) х 19 - 20 см.

Не можна допускати висихання шарів ґрунту, в яких поширюється коріння. У зв’язку з цим навіть при дефіциті поливної води зменшення поливних норм допустиме на 15-20 %, але в жодному випадку неприпустиме збільшення інтервалів між поливами. Навіть при достатньому зволоженні ґрунту після випадіння дощів необхідно вмикати систему краплинного зрошення і вносити заплановану норму добрив. Пекінську капусту на дощуванні поливають не менше 5-8 разів за сезон, залежно від наявності атмосферних опадів. Після висихання поверхні ґрунту обов’язковим є проведення міжрядних обробітків.

Підживлення слід проводити тричі, через кожні 20 днів після висаджування розсади, вносячи добрива за допомогою культиваторів для підживлення рослин у такому асортименті та кількості:

  • Перше підживлення – аміачна селітра, 60 кг/га
  • Друге підживлення – аміачна селітра, 60 кг/га + комплекс 20 - 20 - 20 + МЕ + Mg 25 кг/га
  • Третє підживлення – сульфат калію, 60 кг/га

Обов’язковою умовою для збирання урожаю є закінчення вегетаційного періоду. Качани, як правило, набувають товарного вигляду раніше, але зрізати їх не можна, оскільки при зберіганні це може призвести до передчасного пробудження верхівкової бруньки і потемніння внутрішньої структури. Не можна допускати розкривання верхівки у вигляді «квітки», оскільки після цього смакові якості капусти значно погіршуються.

Пекінська капуста швидко в’яне. Тому в процесі зберігання в приміщенні необхідно забезпечувати високу відносну вологість повітря (95-98 %), однак слід враховувати, що наближена до 100 % вологість сприяє розвитку грибних хвороб на качанах.

Виростити пекінську капусту може як дачник зі стажем, так й початківець. Секретом успіху виступає ретельне дотримання всіх рекомендацій щодо посадки та догляду за цією культурою. Також потрібно використовувати якісне насіння пекінської капусти Зимородок Ф1. Це скоростиглий гібрид зазначеної культури, який характеризується високим процентом пророщення пагонів та ідеально підходить для вирощування в кліматичних умовах України. При цьому ціна на продукцію є цілком доступною для більшості аграріїв.

Особливості посадки

Досвідчені дачники рекомендують висаджувати насіння пекінської капусти Зимородок F1 ранньою весною або пізнім літом. Як правило, її садять двічі за сезон: перший раз в період з 15 до 20 квітня й вдруге – в останніх числах липня або на початку серпня. Пекінська капуста відноситься до скоростиглих культур, які в середньому дозрівають через 50 днів після посадки.

Для її вирощування оптимально підходять пухкий ґрунт, який є досить поширеним в Україні. Також рекомендується купити перегній і кокосовий субстрат та змішати їх в співвідношенні 1:2. Якщо ціна субстрату не по кишені, то для посадки можна змішати торф і дернову землю в рівній кількості.

Насіння пекінської капусти Зимородок F1 рекомендується висаджувати на добре освітленій ділянці. Кращими попередниками для посадки виступають наступні культури:

  • огірки;
  • часник;
  • картопля;
  • цибуля;
  • морква.

Ямки потрібно робити на відстані 30 см одна від одної. Ширина між рядами також не повинна бути менше ніж 25 см. У ямку слід додати приблизно 500 г перегною, змішаного з двома столовими ложками золи. Цю суміш потрібно добре зволожити, а потім в неї помістити посівний матеріал на 1 см в глибину. Якщо використовується насіння, то рекомендується придбати його в Україні у надійного виробника, оскільки в іншому випадку рівень пророщення пагонів буде невисокий. Зверху насіння потрібно посипати золою та вкрити плівкою.

Як доглядати за культурою?

Догляд за пекінською капустою досить простий і зводиться до забезпечення оптимальних для неї умов. Ця культура добре росте в прохолодних умовах, але любить вологу і світло. Тому найкращим способом домогтися гарного врожаю є її укриття за допомогою нетканого полотна. Цей спосіб має чимало переваг:

  • захищає молоді рослини від різких перепадів температури;
  • створює півтінь, таку необхідну в спекотні сонячні дні;
  • захищає саджанці від надмірної вологи в дощове літо.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Рекомендуем к этому товару
Морква Руфіна F1 ( LS 0316 F1)

Для реалізація ранньої продукції на пучок. Придатний для мийки та фасування. Відмінні смакові якості, висока товарність. Тривалий термін зберігає гарний товарний вигляд після мийки.

Баклажан Антрацит F1/Antratsyt F1

Вирощування у плівкових теплицях та у відкритому грунті для отримання ранньої продукції.

Капуста Аркадія F1/Arkadiia F1

Для короткочасного зберігання та реалізації у свіжому вигляді. Найкращий вибір для салатів зі свіжих овочів.