Насіння моркви LS 0316 F1

Морква Руфіна F1 ( LS 0316 F1) 133
Фасовка Ціна К-сть Сума
10 гр.
45 грн.
45
0 грн.
25 гр.
96 грн.
96
0 грн.
50 гр.
190 грн.
190
0 грн.
100 гр.
378 грн.
378
0 грн.
500 гр.
1812 грн.
1812
0 грн.
1 кг.
3620 грн.
3620
0 грн.
5 гр
30 грн.
30
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий гібрид нантського типу.
 • Коренеплоди циліндричні, 20-25 см, помаранчевого кольору ззовні та всередині.
 • Готовий до реалізації ранньої продукції на пучок на 55-65 день після появи сходів. до повного дозрівання 80-90 днів
 • Стійкий до цвітіння , розтріскування альернаріозу.
 • Добре зарекомендував себе на всіх видах грунтів, включаючи важкі чорноземи
 • Рекомендована норма висіву 0,8-1,0 млн/га.

Морква добре росте на чорноземах, каштанових, торф'яних незапливащіх, піщаних і легкосуглинистих грунтах, так як дуже вибаглива до грунтових умов. На колишнє місце морква бажано садити не раніше ніж через 3-4 роки. Попередниками можуть бути капуста, баштанні, цибуля, бобові культури, озимі, томати і однорічні трави. А ось після сімейства селерових і лободових: пастернаку, селери, петрушки, кропу, редиски, редьки, буряка розміщувати не рекомендується. Вносити органічні добрива не рекомендується, але добре її висівати після культур, під які вносилися органічні добрива. Слід звернути увагу на мінеральне добриво, яке має грунтуватися на аналізі грунту і її типі.

Морква є відносно посухостійкою культурою. Для запобігання розвитку хвороб ефективним буде мелування.

Морква – овоч, який користується попитом круглий рік. Різноманітність сортів просто вражає уяву. Але якщо ви займаєтеся сільськогосподарським бізнесом і хочете мати стабільний врожай, рекомендуємо звернути увагу на моркву LS 0316 F1, насіння якої можна замовити на сайті. Якісний посівний матеріал гарантує гарну врожайність.

Особливості посіву та вирощування

Насіння моркви необхідно садити на ущільнений ґрунт не в надто глибокі канавки. Фахівці рекомендують перед посівом матеріал замочувати, щоб змити ефірні масла. Це необхідно, якщо в подальшому ви забезпечите їм достатню кількість вологи. Висаджувати моркву LS 0316 F1 найкраще на ґрунт, де до цього росли томати, капуста, огірки. Не можна сіяти там, де раніше були селера, кріп, петрушка.

Великою перевагою є стійкість до холодів. Але для забезпечення врожайності потрібна хороша освітлюваність ділянки. У разі якщо цього не дотримуватися, то збільшується ймовірність виникнення так званих недогонів, дрібних коренеплодів.

Морква LS 0316 F1, як і будь-яка інша, потребує наступного догляду:

 • своєчасний полив;
 • розпушення ґрунту;
 • підгодівля;
 • регулярна прополка;
 • боротьба зі шкідниками.

Гарний догляд – це перша необхідність для досягнення високої врожайності. Друга істотна умова – купити якісний посівний матеріал. Залежно від того, які перед вами стоять завдання, важливо правильно підібрати сорт. Продаж насіння здійснюється багатьма магазинами. Ціна і якість продукції у всіх різні. Але якщо ви зацікавлені в гарному результаті, найкраще купувати продукцію у перевірених і надійних постачальників.

Переваги покупки

В Україні однією з провідних фірм, які реалізують якісний посівний матеріал, є компанія Lucky Seed. Пріоритет нашої діяльності – інноваційні дослідження. Ми самі виробляємо насіння різних овочевих культур, в тому числі і моркви ЛС 0316 Ф1, тому ціна в Україні у нас одна з кращих. Крім того, кожна партія проходить ретельну перевірку на якість. Вартість продукції залежить від кількості. Купити насіння моркви ЛС 0316 Ф1 можна як оптом у великій розфасовці, так і в роздріб. Чим вище вага упаковки, тим дешевше виходить. Крім того, якщо зробити замовлення на суму більше 2000 грн доставка здійснюється за рахунок фірми. Наші фахівці завжди готові відповісти на питання. Умови оплати та доставки також можна обговорити з ними або дізнатися на сайті компанії.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.