Насіння цибулі ріпчастої Шеба F1 / Sheba F1

Цибуля Шеба F1/Sheba F1 97
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
27 грн.
27
0 грн.
2500 насінин
42 грн.
42
0 грн.
10 000 насінин
162 грн.
162
0 грн.
100 000 насінин
1440 грн.
1440
0 грн.
250 000 насінин
3600 грн.
3600
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньостиглий гібрид.
  • Період достигання 90-100 днів.
  • Цибулини гарної округлої форми.
  • Середня маса – 120-150 г.
  • Соковиті луски, білі, хрусткі, з напівгострим смаком . Сухі лусочки коричнювато-жовтого кольору.
  • Стійкий до стрілкування.
  • Рекомендована густота стояння - 800 тис./га.

Хороший грунт для вирощування цибулі це легкі суглинки, супіски, нейтральні або слаболужні грунту. Попередниками лука можуть бути чорний і зайнятий пар, рання капуста, огірки, томати, картопля, бобові. Вирощувати цибулю на те е місці найкраще через 3 роки на легких ґрунтах, а на важких через 5 років.

Оскільки цибуля росте дуже повільно в початковій фазі розвитку, його коренева система слабо розвинена і поверхнево розташована, бур'яни в цей момент можуть істотно знизити продуктивність, і тому обробіток ґрунту необхідно починати відразу після збирання попередника.

Цибуля ріпчаста це одна з найбільш вимогливих овочевих культур до живильного і водного режиму. Найбільш ефективним вважається поєднання органічних і мінеральних добрив, а також комплексних мікродобрив.

Лук дуже чутливий до засмічення. Також на врожай цибулі впливають шкідники. А небезпечним шкідником будуть цибулева муха, трипси. Говорячи про захворювання, то це переноспороз (несправжня борошниста роса), яка сильно проявляється у вологу погоду.

Серед дачників і аграріїв популярні як класичні сорти цибулі, так і гібриди. Традиційні плоди мають звичайний вигляд і добре приживаються в ґрунті. Вони дають багатий урожай, що особливо важливо, коли метою вирощування є продаж. Щоб отримати більш м'які за смаком цибулини, свою увагу варто звернути на гібридні сорти, виведені спеціально для умов в Україні. Зараз ринок пропонує безліч різновидів цих продуктів на «смак» будь-якого споживача. Лідируючі позиції серед оптовиків займає насіння цибулі Шеба F1.

Властивості сорту

Насіння цибулі Шеба Ф1 користується високою популярністю як серед дачників, так і аграріїв, які вирощують великі обсяги врожаю на полях. Це пояснюється стійкістю насіння, високою кількістю сходів і хорошими смаковими якостями плодів.М'якоть плодів соковита, хрустка, середньої гостроти, трохи солодкувата.

Особливості висадки у ґрунт

Насіння цибулі Шеба F1 має правила посадки, характерні для гібридних сортів. Ґрунт краще вибрати легким, з низьким відсотком лужних речовин і високим вмістом мінералів. Бідну за складом землю рекомендовано заздалегідь підживити, додавши відсутні речовини.

Цибуля відмінно росте на грядках, де були зібрані інші овочеві культури, такі як картопля, томати, квасоля, горох, огірки, капуста та інші. Ґрунт заздалегідь необхідно очистити від бур'янів, так як на початкових етапах у рослини слабка коренева система, і за наявності перешкод вона може не прижитися.

Особливу увагу потрібно приділити паразитам, а також захворюванням, які цибуля переносить погано. Під час росту потрібно ретельно відстежувати будь-які зміни в ґрунті і саджанцях, щоб уникнути псування врожаю. Завдяки високій якості насіння, яке гарантує компанія Lucky Seed, невдачі при вирощуванні зводяться до мінімуму.

Придбання посівного матеріалу

Купити насіння цибулі Шеба F1 в Україні краще на офіційному сайті компанії. Тут можна знайти всі необхідні товари. Ціни на партії відрізняються залежно від їх розмірів. Чим більший обсяг потрібен, тим вигіднішим  стає придбання. Вартість замовлення складається з його компонентів і регіону проживання. Це має значення для тих, хто планує придбати насіння з доставкою.

Замовити товар на посівний матеріал дуже просто. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму. Доставка оплачується окремо. Ціна послуги залежить від віддаленості місця проживання покупця. Якщо виникають питання, в будь-який час можна поспілкуватися по телефону з консультантом, який дасть докладні відповіді. Географія продажу насіння – вся Україна.

Є можливість оплатити замовлення відразу або при отриманні, залежно від обраного способу. Варіанти доставки також відрізняються. Замовити насіння цибулі Шеба можна в будь-який час. Ми пропонуємо купити якісні товари з комфортом. Адже оформити замовлення і допомогти визначитися з доставкою також допоможе консультант.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Рекомендуем к этому товару
Буряк Воєвода F1/Voievoda F1

Для довгострокового зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки.

Цибуля Форум/Forum

Завдяки високому вмісту сухих речовин ідеально зберігається без обробки «Фазером». Цибуля універсального призначення.

Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.