Насіння цибулі ріпчастої Форум / Forum

Цибуля Форум/Forum 95
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
16 грн.
16
0 грн.
2500 насінин
29 грн.
29
0 грн.
5000 насінин
58 грн.
58
0 грн.
10 000 насінин
116 грн.
116
0 грн.
100 000 насінин
1032 грн.
1032
0 грн.
250 000 насінин
2580 грн.
2580
0 грн.
1000 гр.
2265 грн.
2265
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Пізньостиглий сорт цибулі.
  • Період достигання 110-120 днів
  • Цибулини щільні, гарної округлої форми.
  • Середня маса – 100-170 г.
  • Соковиті луски, білі, хрусткі, з гострим смаком. Сухі лусочки міцні, 3-4 шт., коричнево-бронзового кольору.
  • Стійкий до стрілкування
  • Рекомендована густота стояння - 800 тис./га.

Хороший грунт для вирощування цибулі це легкі суглинки, супіски, нейтральні або слаболужні грунту. Попередниками лука можуть бути чорний і зайнятий пар, рання капуста, огірки, томати, картопля, бобові. Вирощувати цибулю на те е місці найкраще через 3 роки на легких ґрунтах, а на важких через 5 років.

Оскільки цибуля росте дуже повільно в початковій фазі розвитку, його коренева система слабо розвинена і поверхнево розташована, бур'яни в цей момент можуть істотно знизити продуктивність, і тому обробіток ґрунту необхідно починати відразу після збирання попередника.

Цибуля ріпчаста це одна з найбільш вимогливих овочевих культур до живильного і водного режиму. Найбільш ефективним вважається поєднання органічних і мінеральних добрив, а також комплексних мікродобрив.

Лук дуже чутливий до засмічення. Також на врожай цибулі впливають шкідники. А небезпечним шкідником будуть цибулева муха, трипси. Говорячи про захворювання, то це переноспороз (несправжня борошниста роса), яка сильно проявляється у вологу погоду.

Цибуля Форум – це золотистий сорт, який дає багатий врожай. Він відрізняється хорошими смаковими якостями. Ціна на насіння цибулі Форум – від 12 гривень. Завдяки тому, що вартість невисока і врожай хороший, сорт і став популярним в Україні.

Насіння зберігається від 6 до 8 місяців, тому купити його можна в будь-який час року.

Компанія Lucky Seed пропонує купити насіння цибулі Форум в Україні за невисокими цінами. Точну вартість можна подивитися на сайті. Продаж здійснюється двома способами – ви можете оформити замовлення на сторінці або забрати зі складу. Доставка відбувається по всій країні.

Як отримати хороший врожай

Процес досить простий. Спочатку насіння цибулі Форум потрібно підготувати, тобто проростити посадковий матеріал (замочити на 3–5 днів). Завдяки цьому врожай швидше зійде, буде стійким до хвороб і несприятливих погодних умов.

Землю перед посівом потрібно полити. Насіння висаджують в неглибокі борозни. Відстань між ними може бути невеликою, але в такому випадку проріджування має відбуватися досить часто. Борозни накривають тонким шаром землі, посипають перегноєм.

Після того як цибуля зійшла, її необхідно прорідити, тобто прибрати слабкі рослини. Відстань між цибулинами, які залишилися, не повинна бути менше 1–2 сантиметрів. Друга проривка проводиться через 2–3 тижні, а ще через два – третя. Не слід забувати і про розпушування, полив землі, видалення бур'янів.

Ви можете замовити насіння цибулі Форум в будь-який час року, адже не псуються вони досить довго. Ціна залежить від того, наскільки велика партія. Чим вона більше, тим нижча вартість. Доставка здійснюється різними способами, тому вашу покупку ми відправимо навіть в найбільш віддалений куточок країни.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 899 F1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Редис Адель F1/Adel F1 (Стандарт )

Завдяки високому темпу росту розвинений листковий апарат добре захищає посіви від бур’яну. Добре адаптований до стресових умов вирощування.