Насіння цибулі ріпчастої LS 5612 F1

Цибуля LS 5612 F1 98
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
25 грн.
25
0 грн.
2500 насінин
40 грн.
40
0 грн.
5000 насінин
78 грн.
78
0 грн.
10 000 насінин
153 грн.
153
0 грн.
100 000 насінин
1356 грн.
1356
0 грн.
250 000 насінин
3390 грн.
3390
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньопізній сорт цибулі ріпчатої.
  • Термін дозрівання 105-110 днів.
  • Цибулини гарної округлої форми.
  • Середня маса – 100-120 г.
  • Сухі луски фіолетово-червоного кольору, міцні. Соковиті – фіолетово-рожеві, хрусткі, з напівгострим смаком.
  • Стійкий до стрілкування.
  • Рекомендована густота стояння – 800-1000 тис/га.

Хороший грунт для вирощування цибулі це легкі суглинки, супіски, нейтральні або слаболужні грунту. Попередниками лука можуть бути чорний і зайнятий пар, рання капуста, огірки, томати, картопля, бобові. Вирощувати цибулю на те е місці найкраще через 3 роки на легких ґрунтах, а на важких через 5 років.

Оскільки цибуля росте дуже повільно в початковій фазі розвитку, його коренева система слабо розвинена і поверхнево розташована, бур'яни в цей момент можуть істотно знизити продуктивність, і тому обробіток ґрунту необхідно починати відразу після збирання попередника.

Цибуля ріпчаста це одна з найбільш вимогливих овочевих культур до живильного і водного режиму. Найбільш ефективним вважається поєднання органічних і мінеральних добрив, а також комплексних мікродобрив.

Лук дуже чутливий до засмічення. Також на врожай цибулі впливають шкідники. А небезпечним шкідником будуть цибулева муха, трипси. Говорячи про захворювання, то це переноспороз (несправжня борошниста роса), яка сильно проявляється у вологу погоду.

Власники дачних ділянок часто пробують експериментувати з новими видами овочів. Багато в Україні вирощують цибулю, але не завжди задоволені результатом. Так як традиційні сорти дають занадто гострі за смаком і пізні плоди, багато хто вирішує замовити щось нове для своєї ділянки. Вибір дачників все частіше падає на напівгострі сорти, більш солодкі і менших розмірів. Такі продукти можна придбати з доставкою. Для отримання бажаного врожаю рекомендується звернути увагу на насіння цибулі LS 5612 F1. Цей товар має декілька переваг, що вигідно виділяють його серед інших видів. Незважаючи на те що ціна на насіння невисока, урожай перевершує всі очікування.

Переваги сорту і його характеристики

Червону цибулю традиційно вважається салатною, так як він має гарний і яскравий зовнішній вигляд, невеликі розміри і солодкуватий, ніжний смак. Ці сорти також непогано підходять для маринадів і солінь, хоча вони відмінно поєднуються і з іншими стравами. Купити насіння цибулі ЛС 5612 Ф1 в Україні найкраще на офіційному сайті авторитетної компанії.

Цибулини LS 5612 F1 ростуть овочі щільними рядами по 800–1000 саджанців на 1 га.

Поради для вирощування

Насіння цибулі LS 5612 F1 мають деякі особливості при висадці в ґрунт. Цей сорт краще росте у нейтральній або слабо лужній землі. Можна висаджувати насіння в грядки, на яких до цього росли помідори, капуста, огірки, картопля або боби. Землю потрібно постійно очищати від бур'янів, особливо на початкових етапах і перед посівом, щоб плоди краще вкоренилися.

Ґрунт під цибулю необхідно збагатити мінеральними і комплексними добривами, рослини потрібно часто поливати. Крім цього, посіви чутливі до захворювань і шкідників, тому слід ретельно стежити за всіма змінами, щоб запобігти псуванню врожаю. Насіння цього сорту можна купити на замовлення оптом від 1 тисячі до 10 тисяч штук.

Особливості придбання

Компанія Lucky Seed є великим постачальником насіння. Завдяки багаторічному досвіду, фірма гарантує якість своєї продукції. Купити насіння цибулі LS 5612 F1 можна на офіційному сайті компанії. Для цього необхідно вибрати потрібний товар і його кількість. Компанія також виконує доставку, умови якої можна вибрати. Ціна послуги залежить від віддаленості населеного пункту від нашого міста.

Купівля оптом вигідніша, але можливе оформлення і невеликих форматів. Замовити необхідний товар можна в будь-який час за кілька хвилин. Для цього достатньо заповнити зручну форму в інтернет-магазині. Крім того, компанія продає насіння з доставкою. Ця послуга обговорюється для кожного регіону окремо і має свої умови. Територія пересилання – вся Україна.

Ціна на насіння цибулі LS 5612 F1 вказана на сайті. Остаточна вартість залежить від обсягу посилки і кількості товарів. Продаж ведеться на вигідних умовах. Адже для покупців передбачені знижки на замовлення. Доставка оплачується або відразу, або при отриманні, залежно від обраного покупцем способу.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.