Насіння баклажан LS 1322 F1

Баклажан Маріс F1 (LS 1322 F1) 72
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
45 грн.
45
0 грн.
250 насінин
105 грн.
105
0 грн.
500 насінин
210 грн.
210
0 грн.
1000 насінин
420 грн.
420
0 грн.
10 000 насінин
4200 грн.
4200
0 грн.
25 насінин
21 грн.
21
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Високоврожайний скоростиглий гібрид баклажану.
  • Рослина, потужна, високоросла з потужною кореневою
  • Плоди – овальні, видовжені, довжина - 15см, ширина - 5см., темного кольору, глянцеві, високої якості.
  • Стійкий до стресових умов вирощування.
  • Рекомендована густота стояння 40тис/га.

Баклажан – культура тепло- і вологолбна. За температури повітря нижче 15 °С припиняється запилення квіток і зав’язь опадає. Щоб отримати хороший урожай баклажан необхідно вирощувати на легких за механічним складом і достатньо зволожених грунтах, найбільш придатними для зростання і розвитку є удобрені, легкі грунту, які добре прогріваються. Особливістю є те, що в період цвітіння, в жарку погоду потрібно робити освіжні поливи.

Кращими попередниками для баклана будуть озима пшениця, цибуля, бобові, капуста, огірки, а неприпустимі - культури родини пасльонових. На колишнє місце баклажан слід висаджувати не раніше ніж через 3-4 роки, так як повторне вирощування його на одному і тому е місці призводить до зниження врожайності на 25-30%.

Баклажани слабо відновлюють кореневу систему і погано переносять пікіровку, тому найкраще висівати насіння в касети, з заздалегідь підготовленої і удобреному грунтовою сумішшю. Сходи з'являються через 8-10 днів. Щоб краще розвивалася коренева система, необхідно створити хорошу освітленість і температуру повітря + 15 ... + 18 ° С. Мінеральним добривом слід підгодувати розсаду при слабкому її зростанні. Після підгодівлі рослини обов'язково полити чистою водою, щоб уникнути опіків. Поливи оберігають розсаду від передчасного старіння стебла, яке в підсумку призводить до зниження врожайності. Оптимальний вік розсади - 50-55 днів.

Основні шкідники баклажана - павутинний кліщ і колорадський жук, а найпоширеніші хвороби - кореневі гнилі, столбур, фітовтороз, вертіціллез, сіра гниль, бура плямистість.

Компанія Lucky Seed пропонує всім, хто хоче зібрати хороший урожай, купити насіння баклажан LS 1322 F1 з доставкою по Україні саме у нас. Ми встановили мінімальні ціни на невеликі партії, а при замовленні товару оптом клієнтів чекає ще більш низька вартість. На сайті — продаж тільки найкращих сортів!

Короткий опис сорту

Баклажан відноситься до овочів, які люблять воду і тепло. При різкому зниженні температури до 15 градусів почне відпадати зав'язь. Високу врожайність реально отримати тільки при висадці на легких ґрунтах, позбавлених складових механічного типу. У літні спекотні дні необхідно організувати частий полив, особливо в момент цвітіння рослини.

Рекомендуємо сіяти насіння баклажан ЛC 1322 Ф1 на території, де раніше були наступні попередники:

  • огірки;
  • капуста;
  • бобові культури;
  • озима пшениця.

Баклажан повільно «самовідновлюється» і не любить пікіровку. Перші сходи відзначають приблизно на 10 день після посадки.

Актуальна ціна на баклажан ЛC 1322 Ф1 вказана на нашому сайті. Звертайте увагу на характеристики і рекомендації по догляду, адже вони обов'язково вам знадобляться.

Обирайте нас

Компанія Lucky Seed пропонує купити насіння баклажанів LS тисяча триста двадцять два F1 з доставкою по Україні. Ми встановили мінімальні антикризові ціни і передбачили можливість покупки оптом та в роздріб. Замовити насіння баклажан LS 1322 F1 можна у будь-якый кількості. Ми співпрацюємо з багатьма транспортними компаніями, тому з доставкою не виникне проблем. При необхідності менеджери дадуть відповідь на всі питання. Телефонуйте або робіть замовлення через сайт.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Цибуля Шеба F1/Sheba F1 (-12%)

Для споживання у свіжому вигляді. Вдале поєднання високих смакових, товарних якостей і врожайності.