У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кабачків Таір F1 / Tair F1

Кущовий кабачок Таір F1/Tair F1 123
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
300 грн.
300
0 грн.
1000 насінин
1100 грн.
1100
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кущовий кабачок Таір F1/Tair F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Скоростиглий надзвичайно продуктивний гібрид кабачку кущового типу.
  • Плоди однорідні світло-оливкового кольору, правильної циліндричної форми.
  • Структура м’якоті плоду ніжна, біла.
  • Тривалий час зберігає високі товарні якості.
  • Висока товарність та тривалий термін плодоношення.
  • Рекомендована схема посадки 140 х 70.
  • Стійкий до стресових умов вирощування.

Кабачки вимогливі до грунту більш ніж інші гарбузові культури. Важкі глинисті грунти малопридатні для їх вирощування, на торф'яних ґрунтах вони ростуть погано, дрібні листя і плоди, низький урожай. А на нейтральних грунтах кабачки ростуть найкраще, якщо грунт підкислити, слід внести вапно, але свіже вапнування кабачки не переносять.

Попередниками можуть бути озима пшениця, однорічні культури на зелений корм, всі види капусти, цибуля, коренеплоди. Не слід садити після огірка, патисони, гарбузи. Не радимо висаджувати після огірків та інших гарбузових культур протягом 3-4 років.

Кабачок чуйний як до органічних так і мінеральних добрив. Його можна вирощувати як розсадним так і без розсадним способами. Розсадний спосіб буде більш прибутковим при дотриманні технологій, але також більш трудомістким і дорогим. Якщо використовувати розсадний спосіб, то товарну продукцію моно буде отримати на 2 тижні раніше.

Баштанна попелиця, пустельний кліщ, трипси - найбільш поширені і злісні шкідники. А борошниста роса, переноспороз, антракноз, бактеріоз - найбільш шкідливі хвороби.

Зацікавлені в отриманні прибутку шляхом вирощування овочів? Пропонуємо звернути увагу на кабачки, а саме на насіння сорту Таір Ф1, вартість якого досить низька. Воно дає можливість за короткий час зібрати хороший врожай і примножити власні заощадження. Насіння кабачків Таір при коректній агротехніці характеризується тривалим плодоношенням. Результат – велика кількість овочів з м'якою світлою м'якоттю і прекрасними смаковими якостями.

В Україні є всі умови для вирощування кабачка, тому ймовірність невдачі мінімальна. Якщо ви вирішите купити насіння кабачків Таір F1 то через деякий час переконаєтеся в високих товарних характеристиках овочів. Сорт досить стійкий по відношенню до погодних явищ, що дуже важливо, адже ніхто не може передбачити різкого похолодання і проливних дощів.

У цього кабачка жорстка шкірка і ніжна м'якоть, що говорить про безпроблемне транспортування і високу стійкість до деформації. Низька ціна насіння і неважкий догляд – головні причини для покупки.

Рекомендації по вирощуванню кабачка

Гарбузові культури досить вимогливі до ґрунту, але не виростити цей овоч «вдалося» одиницям. Кабачок сприятливо розвивається в нейтральному середовищі, а ось торф'яні глинисті основи знизять врожайність. Якщо ґрунт трохи підкислений, рекомендуємо попередньо додати в нього невелику кількість вапна.

Велику роль відіграють попередники. Наприклад, на ділянках, де в минулому році ріс огірок, патисон або гарбуз, кабачок обов'язково захворіє. Попередниками можуть бути наступні культури:

  1. Капуста (білокачанна, броколі, кольорова).
  2. Всі сорти цибулі.
  3. Озима пшениця.
  4. Коренеплоди.

В принципі будь-які культури, крім гарбузових, цілком можуть бути попередниками. Повторна посадка кабачка на тому ж місці повинна здійснюватися через 3–4 роки.

Що стосується добрив, то вибирайте органічні і мінеральні різновиди. Насіння кабачків Таір F1 слід вирощувати за схемою 40x70 см. На одному метрі квадратному радимо робити не більше 2 лунок. При посадці використовуйте перегній і золу. В одну лунку кладіть по 3–4 насінини і жменю добрива. Заглиблення, в залежності від типу ґрунту, може варіюватися від 3 до 7 см.

Тепер трохи про способи вирощування. Для кабачка прийнятний як розсадний, так і безрозсадний методи. Перший вважається більш трудомістким, але прибутковим, а ось другий – має перевагу по швидкості вирощування.

Рекомендовані профілактичні заходи:

  • попередження шкідництва (трипси, пустельний кліщ, попелиця баштанна);
  • захист від хвороб (бактеріоз, борошниста роса, антракноз, пероноспороз).

Коректна агротехніка – запорука гарного врожаю. Дотримуйтесь описаних правил і ви будете приємно здивовані. Зверніть увагу також на насіння моркви, цибулі та картоплі. Ці овочі ніколи не втратять популярність серед покупців, а значить – принесуть прибуток!

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *