У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Селекція Lucky Seed

Селекція Lucky Seed


Селекція Lucky Seed
– це пошук і вдосконалення найкращих показників сортів і гібридів овочевих та баштанних культур.

Метою селекції є задоволення вимог і побажань виробників овочевої продукції, торговців овочами, переробних підприємств та кінцевого споживача – це і висока врожайність, гарний товарний вигляд, тривалий термін зберігання, транспортабельність, високі смакові якості, стійкість до захворювання та багато інших показників якості продукції. 

Селекційну діяльність та випробування ми здійснюємо в різних регіонах, в різних кліматичних умовах, що дозволяє розробити (вивести) гібрид, сорт – ідеальний для тих чи інших регіонів. 

Розробка і введення в дію нового сорту чи гібриду досить тривалий та трудомісткий процес. Це визначення і якостей, якими повинен володіти новий гібрид чи сорт, підбір і закріплення підходящих ліній. Це робота вчених селекціонерів так і всього колективу. Для цього ми маємо виробничу базу та власну величезну колекцію ліній та сортів.

Від початку до зародження ідеї, до виходу в світ нового гібриду може пройти досить багато часу і вихід в світ кожного нового сорту чи гібриду для нас це як народження дитини.

Назад до списку