У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння огірків Міміно F1 / Mimino F1

Огірок Міміно F1/Mimino F1 88
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
105 грн.
105
0 грн.
250 насінин
243 грн.
243
0 грн.
500 насінин
471 грн.
471
0 грн.
1000 насінин
944 грн.
944
0 грн.
10 000 насінин
8130 грн.
8130
0 грн.
20 насінин
42 грн.
42
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Огірок Міміно F1/Mimino F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (3)

Огірок Міміно F1

  • Партенокарпічний, скоростиглий гібрид універсального   використання.      
  • Рослина напівдетермінантна с середньою силою росту, листя крупне.
  • Плоди: темно-зелені, бугорчаті, білошипі.
  • Довжина плоду 10-12 см.
  • Відмінні смакові і товарні якості, без гіркоти.
  • Стійкий до справжньої та хибної борошнистої роси, та переноспорозу.

Добрими попередниками для огірка будуть багаторічні трави, озимі зернові, цибуля, морква, томати, перець, капуста. А чи не допустимими будуть гарбуз, баштанні, огірки, кабачки. Повертати на колишнє місце слід не раніше ніж через 4 роки, що в свою чергу дозволить уникнути масового поширення хвороб.

Культура воліє супіщані, легкі і середні суглинки з високим вмістом органічних і мінеральних добрив. Огірки можна вирощувати як розсадним, так і безрассадним способом. Розсада повинні бути двох-трьох тижневої і мати 2-3 справжніх листків. Так як слаборозвинена коренева система швидкозростаючі огіркові рослини дуже вимогливі до елементів живлення, тому дуже важливо в період вегетації забезпечити їх достатньою кількістю засвоюваних елементів живлення (на початку вегетації - азот, в період освіти батогів і плодоношення - калій). Для отримання високих врожаїв необхідна висока організація регулярного зрошення.

Серед величезного розмаїття постачальників важко знайти надійних партнерів, які зможуть надати не тільки якісний посівний матеріал, а й до того ж недорогий. Компанія Lucky Seed вигідно відрізняється від конкурентів. Не тільки продаж, але й селекція – основні напрямки нашої діяльності. Саме тому купити насіння огірків Міміно F1 можна більш вигідно, ніж пропонують конкуренти в Україні. Навіть з доставкою їх вартість буде нижче за ціну у вашому регіоні.

Детальний опис особливостей культури

Огірок Міміно Ф1 – гібрид, який швидко дозріває без запилення. Традиційно аграрії висаджують його в весняно-літній та літньо-осінній період. Великий врожай культура дає не тільки в теплицях, а й в незастеленому ґрунті. На рослині виростають великі листя, що запобігають пересиханню плодів.

Головною особливістю такого гібриду є висока стійкість до хвороботворних мікроорганізмів — його можна вирощувати навіть тоді, коли немає можливості здійснити додаткову обробку.

 

Отзывы

Кураш Любовь (г. Херсон)

На мой взгляд лучший огурец что есть на рынке, вкусный, презентабельный.

01/31/2020
Оксана Рогинская (Краматорск)

Хороший огурец нам всей семье понравился.

09/24/2020
Шевчук Ольга Бугское

Садим эти огурцы не первый год. Очень вкусный огурчик и свежий и в консервации. Долго плодоносил и дал отличный урожай. Еще могу порекомендовать кабачок таир этой фирмы, очень ранний оказался.

08/14/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *