У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кукурудзи LS 899 F1

Кукурудза цукрова LS 899 F1 89
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
44 грн.
44
0 грн.
500 насінин
116 грн.
116
0 грн.
100 гр.
152 грн.
152
0 грн.
250 гр.
378 грн.
378
0 грн.
1000 гр.
1339 грн.
1339
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кукурудза цукрова LS 899 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
 • Середньостиглий гібрид суперсолодкої кукурудзи типу SH-2.
 • Термін дозрівання – 83 - 85 днів.
 • Висота рослини 200 - 210 см.
 • Формує качани довжиною 23 - 25 см, діаметр 5 см.
 • Середня вага качана 350 - 400 гр.
 • В качані 16 - 18 рядів крупних зерен жовтого кольору.
 • Тривалий час зберігає високі смакові якості.
 • На стадії розвитку від 3-х до 6 листків стійкі до Майстер Пауер в нормі виливу 1.25 л / га. 
 • Рекомендована густота стояння 50 - 55 тис /га.

Цукрова кукурудза добре росте на легких родючих ґрунтах, невибаглива до грунту, найбільш придатними є дреніруемих, легкі супіщані грунти. Добре реагує на органічні (гній, компости, торфогной, пташиний послід) і мінеральні добрива (фосфатні, азотні і калійні). Попередниками є озима пшениця, зернобобові, овочеві культури (томати, картопля, капуста, гарбузове).

Занадто ранній посів, також як і пізній, призводить до значного сніені врожаю. Використання засобів захисту рослин залежить від фітосанітарного стану грунту і посівів. Культура не повинна відчувати дефіциту вологи, якщо вона не буде отримувати достатньо води в період формування качанів, то це може привести до втрати врожаю. Пік потреби у воді досягається під час розпилення пилку, а її відсутність в цей період негативно позначається на розмірах і виконаності початків.

Кукурудза є найбільш популярною, тому і є найбільш вирощуваною культурою в Україні. Завдяки сприятливим кліматичним умовам вдається отримати хороші врожаї всіх сортів. Проте, особливо популярні серед фермерів насіння кукурудзи LS 899 F1.

Яким буде урожай

Раніше рослину використовували насамперед як кормову культуру, але тепер її застосовують і в інших цілях. Багато хто бажає купити насіння кукурудзи LS 899 F1, щоб використовувати плоди в кулінарії. Культуру садять не тільки великі господарства, а й приватні господарства. Ціна посівного матеріалу дозволяє придбати набагато більше насіння, ніж дачник може використати самостійно.

Цей сорт відноситься до середньостиглого гібриду. Збираючись посадити цукрову кукурудзу LS 899 F1, слід спочатку придбати якісне насіння. Головними характеристиками культури, які і виступають одночасно її перевагами є:

 • стійкість до вилягання;
 • масивні габарити;
 • збереження цукристості довгий час.

Якщо основна мета дачника – отримати хороший урожай, то в його інтересах замовити тільки добірний посівний матеріал. Апетитні качанчики рослини цього сорту збирають вже через 75-78 днів. Переваги насіння повністю виправдовують їх вартість.

Рішення купити насіння цукрової кукурудзи LS 899 F1 виникає у багатьох фермерів України і керуються вони при цьому двома цілями: для вживання качанів в свіжому вигляді або їх переробки.

Але щоб домогтися потрібного результату, слід продумати технологію вирощування. Культура дуже теплолюбива, тому при зниженні температури до -2 градусів може не дати хороших сходів. Перш ніж купити насіння, важливо продумати полив, так як недолік води також негативно позначається на її врожайності.

Середньостиглий гібрид прекрасно приживається в лісостеповій зоні. Для зручності клієнтів здійснюється доставка в будь-які регіони країни. При вирощуванні багато що залежить не тільки від посівного матеріалу, а й від ґрунту.

Особливості придбання

В Україні налічується понад 500 сортів маїсу, що дає урожай в різний час. Це зайвий раз підтверджує популярність злакової культури. Але насіння кукурудзи LS899 F1 повинно бути добірними, щоб витрачені зусилля виправдалися.

Їх слід купувати виключно у перевіреного виробника. Компанія Lucky Seed вже довгі роки займається селекцією і вирощуванням якісного насіння. На всі питання, що виникли з приводу продукції, слід звернутися до менеджерів.

Продаж здійснюється, як малими партіями, так і великими. Все залежить від побажання клієнта. Оптимальна ціна входить в число переваг компанії. Не тільки приватні дачники, а й великі господарства співпрацюють з нами. Доставка і оплата вибираються клієнтом.

 

Отзывы

Светлана Тарбунарская

Очень понравилась не ожидали что будет на ровне с 779, когда брали 899 не было 779, в этом году взяли обе.

09/15/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *