У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кукурудзи LS 779 F1 (преміум)

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (преміум) 168
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
69 грн.
69
0 грн.
500 насінин
142 грн.
142
0 грн.
100 г
196 грн.
196
0 грн.
250 г
486 грн.
486
0 грн.
1000 г
1597 грн.
1597
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (преміум)
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
 • Ранньостиглий гібрид суперсолодкої кукурудзи  типу SH-2.
 • Термін дозрівання – 75 - 78 днів.
 • Висота рослини 180 - 190см.
 • Формує качани довжиною 24 - 26 см, діаметр 5 см.
 • Зерно - жовтого кольору, розміщене в качані в 16 - 18 рядів.
 • На стадії розвитку від 3-х до 6 листків стійкі до Майстер Пауер в нормі виливу 1.25 л / га. 
 • Рекомендована норма висіву 50 - 55 тис/га.

Цукрова кукурудза добре росте на легких родючих ґрунтах, невибаглива до грунту, найбільш придатними є дреніруемих, легкі супіщані грунти. Добре реагує на органічні (гній, компости, торфогной, пташиний послід) і мінеральні добрива (фосфатні, азотні і калійні). Попередниками є озима пшениця, зернобобові, овочеві культури (томати, картопля, капуста, гарбузове).

Занадто ранній посів, також як і пізній, призводить до значного сніені врожаю. Використання засобів захисту рослин залежить від фітосанітарного стану грунту і посівів. Культура не повинна відчувати дефіциту вологи, якщо вона не буде отримувати достатньо води в період формування качанів, то це може привести до втрати врожаю. Пік потреби у воді досягається під час розпилення пилку, а її відсутність в цей період негативно позначається на розмірах і виконаності пачатков.

Якісний посівний матеріал – запорука багатого врожаю і великого прибутку. Компанія Lucky Seed займається не тільки реалізацією, але виробником сортів і гібридів різних овочевих культур в Україні. Продаж насіння здійснюється за цінами, які можна уточнити у консультантів. Зробивши замовлення на нашому сайті, ви отримуєте надійного постачальника і партнера. За вашим бажанням доставка здійснюється за вказаною адресою. Цукрова кукурудза LS779 F1, насіння якої є у ​​продажу на нашому сайті, – суперсолодкий гібрид. Він придатний як для вживання в свіжому вигляді, так і для переробки. Завдяки тому, що в кукурудзі тривалий час зберігається цукристість, цей гібрид дуже затребуваний.

Гібрид кукурудзи LS779 F1, насіння якого можна купити на сайті компанії, добре пристосований до різних погодних умов.

Подобається ціна, хочете купити насіння кукурудзи LS779 F1 і отримати багатий врожай? Ознайомлюйтесь з рекомендаціями наших фахівців!

Цукрова кукурудза – рослина невибаглива, але тим не менше потрібно враховувати деякі умови для посадки гібрида LS779 F1.

 1. Кращий час для посіву – кінець весни, коли ґрунт вже трохи прогрівся. Висаджувати зерна рекомендується по 3–4 одиниці в лунку на 6 см вглиб.
 2. Вибирайте супіщаний легкий ґрунт, який попередньо бажано підгодувати органічними (пташиний послід, гній, компост) і мінеральними добривами.
 3. Пам'ятайте, що томати, картопля, озима пшениця і зернобобові – пріоритетні попередники для кукурудзи.
 4. Не забувайте про рясний полив, особливо під час формування качанів. Дефіцит води може привести до пригнічення росту і втрати врожаю.

Для захисту рослин від шкідників враховуйте фітосанітарний стан ґрунту і посівів. Беручи до уваги прості поради, ви збільшуєте свій врожай і прибуток.

 

Отзывы

Андрій Новіков (Велика Білозерка)

Замовляю кукурудзу LS 779 третій рік поспіль. Дуже смачна, діти приїджають набирають собі, бо на ринку не така солодка. Вирощую прямим висівом і через розсаду, Тому збираю з червня по серпень. Великий кочан і солодка навіть після заморозки.

03/26/2019
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *