У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кукурудзи LS 779 F1

Кукурудза цукрова LS 779 F1 90
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
65 грн.
65
0 грн.
500 насінин
134 грн.
134
0 грн.
100 гр
178 грн.
178
0 грн.
250 гр
417 грн.
417
0 грн.
1000 гр
1452 грн.
1452
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кукурудза цукрова LS 779 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (7)
 • Ранньостиглий гібрид суперсолодкої кукурудзи типу SH-2.
 • Термін дозрівання – 75 - 78 днів.
 • Висота рослини 180 - 190 см.
 • Формує качани довжиною 24 - 26 см, діаметр 5 см.
 • Зерно - жовтого кольору, розміщене в качані в 16 - 18 рядів.
 • На сдадії розвитку від 3-х до 6 листків стійкі до Майстер Пауер в
 • нормі виливу 1.25 л / га.
 • Рекомендована норма висіву 50 - 55 тис/га.

Цукрова кукурудза добре росте на легких родючих ґрунтах, невибаглива до грунту, найбільш придатними є дреніруемих, легкі супіщані грунти. Добре реагує на органічні (гній, компости, торфогной, пташиний послід) і мінеральні добрива (фосфатні, азотні і калійні). Попередниками є озима пшениця, зернобобові, овочеві культури (томати, картопля, капуста, гарбузове).

Занадто ранній посів, також як і пізній, призводить до значного сніені врожаю. Використання засобів захисту рослин залежить від фітосанітарного стану грунту і посівів. Культура не повинна відчувати дефіциту вологи, якщо вона не буде отримувати достатньо води в період формування качанів, то це може привести до втрати врожаю. Пік потреби у воді досягається під час розпилення пилку, а її відсутність в цей період негативно позначається на розмірах і виконаності пачатков.

Якісний посівний матеріал – запорука багатого врожаю і великого прибутку. Компанія Lucky Seed займається не тільки реалізацією, але виробником сортів і гібридів різних овочевих культур в Україні. Продаж насіння здійснюється за цінами, які можна уточнити у консультантів. Зробивши замовлення на нашому сайті, ви отримуєте надійного постачальника і партнера. За вашим бажанням доставка здійснюється за вказаною адресою. Цукрова кукурудза LS779 F1, насіння якої є у ​​продажу на нашому сайті, – суперсолодкий гібрид. Він придатний як для вживання в свіжому вигляді, так і для переробки. Завдяки тому, що в кукурудзі тривалий час зберігається цукристість, цей гібрид дуже затребуваний.

 

Цукрова кукурудза – рослина невибаглива, але тим не менше потрібно враховувати деякі умови для посадки гібрида LS779 F1.

 1. Кращий час для посіву – кінець весни, коли ґрунт вже трохи прогрівся. Висаджувати зерна рекомендується по 3–4 одиниці в лунку на 6 см вглиб.
 2. Вибирайте супіщаний легкий ґрунт, який попередньо бажано підгодувати органічними (пташиний послід, гній, компост) і мінеральними добривами.
 3. Пам'ятайте, що томати, картопля, озима пшениця і зернобобові – пріоритетні попередники для кукурудзи.
 4. Не забувайте про рясний полив, особливо під час формування качанів. Дефіцит води може привести до пригнічення росту і втрати врожаю.

Для захисту рослин від шкідників враховуйте фітосанітарний стан ґрунту і посівів. Беручи до уваги прості поради, ви збільшуєте свій врожай і прибуток.

 

Отзывы

Елена

Очень сладкая кукуруза))), уже продаем. Спасибо за хорошие семена!

07/09/2018
Васильчук Андрей (Скадовск)

Выращиваю эту кукурузу второй год. Доволен, довольно крупный кочан 24см. и еще отметил вкусовые качества, долго держит сахар, а это хорошо для длительной транспортировки. Рекомендую.

06/20/2019
Гасенко Денис (Днепр)

Отличный гибрид, показал результат на 5+ при капельном. орошении. Крупный, хорошо заполненный кочан, очень сладкая, На оптовом с ней вообще не стоял забирали у ворот.

07/10/2020
Станков Андрій (Великий Дальник)

Доброго дня. Гарне насіння, оброблене, каліброване, гарна всхожість, хоча солодка кукурудза дуже примхлива. В цьому році спробував цей гібрид перший раз. По результату вирощування ще напишу відгук.

05/10/2020
Віта Майко (Ніжин)

Чудова кукурузка, смачна. Вирощуємо давно. Також завжди сіємо моркву цієї фірми і перці. Усім задоволені. Дякуємо за якісне насіння !!! Розвитку Вам і благополуччя!

07/06/2020
Станков Андрій (Великий Дальник)

Доброго дня. Про якість насіння я вже писав, а тепер поділюся враженнями про саму кукурудзу LS 779. На зрошені -чудова, декуди два початки. Чудові, товарні дуже смачні. Але краще садити під зрошення, там де зрошення не було був один качан і трошки менший(роблю знижку на суху і спекотну погоду під час закладення початку) Взаголом моя оцінка висока. Гарний гібрид. Дякую, що в нас на Україні ще жива селекція. Успіхів.

08/01/2020
Овчатов Денис (г. Каменка-Днепровск)

Отличный гибрид сладкий, аппетитно выглядит. Понравился всей семье, да и в целом доволен вами спасибо.

09/01/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *