У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кавуна LS 1665 F1

Кавун LS 1665 F1 138
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
33 грн.
33
0 грн.
100 насінин
108 грн.
108
0 грн.
250 насінин
264 грн.
264
0 грн.
1000 насінин
1023 грн.
1023
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Суперскоростигий, високоврожайний гібрид кавуна типу Кримсон Світ.
  • Плоди однорідні за формою і розміром, форма плоду короткий овал.
  • Середня маса 8-10 кг.
  • М’якоть ніжна, солодка (високі показники за шкалою Brix), яскраво рожевого кольору.
  • Толерантний до фузаріозу та альтернаріозу.

Спеціалізуєтесь на вирощуванні баштанних культур? Хочете зібрати дійсно якісний та багатий урожай? В реалізації такого бажання допоможе насіння кавуна LS 1665 F1. Те, що потрібно для отримання якісної і дорогої продукції. Ціна насіння кавуна LS 1665 F1 залежить від його кількості в фасувальній упаковці.

Їжа янголів

Ароматний кавун славиться широким спектром корисних речовин. У соковитій м'якоті цієї яскравої ягоди містяться:

  • амінокислоти;
  • цілий набір вітамінів;
  • важливі для людського організму мікроелементи і мінерали.

Марк Твен називав кавун їжею янголів, що зовсім не викликає подиву. Адже регулярне вживання продукту покращує здоров'я, піднімає настрій, допомагає тримати шкіру в тонусі, дарує заряд енергії та бадьорості. В Україні продаж ягоди широко затребуваний, тому що її люблять і дорослі, і діти. Стиглий продукт із задоволенням їдять у свіжому вигляді, а також консервують, використовують для приготування солодких цукатів і освіжаючих смузі.

Характеристика сорту

Перед посадкою культури необхідно врахувати декілька важливих аспектів. Це і клімат місцевості, і особливості ґрунту, і зручність поливу. Потрібно вибрати також відповідне насіння. А вже після висадки культури забезпечити надійний захист від шкідників і комах.

Насіння кавуна LS 1665 F1 – це якісний посадковий матеріал скоростиглого сорту. Гібрид створений провідними селекціонерами країни і дозволить отримати прекрасний врожай. Провідні підприємці України прагнуть купити насіння кавуна LS 1665 F1, знаючи, що реалізація стиглої продукції принесе чималий прибуток. Адже рослина стійка до найпоширеніших захворювань, а вирощена ягода демонструє чудові смакові властивості. Гібрид відрізняється також хорошою транспортабельністю. Продукт може довгий час зберігатися без втрати зовнішнього вигляду та смаку.

 

Отзывы

ТАРАС Ш

купил вашу упаковку, семена отличные все хорошо. зря переживал

11/19/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *