У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кавуна LS 1552 F1

Кавун LS 1552 F1 137
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
100 насінин
180 грн.
180
0 грн.
250 насінин
411 грн.
411
0 грн.
1000 насінин
1650 грн.
1650
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кавун LS 1552 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Середньостиглий, урожайний гібрид кавуна, сортотип Кримсон Світ.
  • Плоди блискучі, світло-зеленого кольору з темними смужками, округлої форми.
  • Середня маса 7-9 кг.
  • М'якоть хрустка, смачна, солодка, ароматна, яскраво червоного кольору.
  • Транспортабельний, товщина шкірки 12-14 мм.
  • Одночасно формує 2-3 плоди на одній батоги.

Щорічно наближення весни дає садівникові привід задуматися про вибір необхідного насіння. І перед тим як садити кавуни, варто звернути увагу на різні сорти. В цьому ділі також має значення місце вирощування і клімат цього району. Насіння кавуна LS 1552 F1 підходять для погодних умов південних і північних регіонів. Даний сорт є середньостиглим врожайним гібридом.

Про ці рослини як на просторах інтернету, так і в літературі сказано і написано достатньо. Це багате джерело різних корисних мікроелементів і вітамінів для організму людини. Купити насіння кавуна LS 1552 F1 рекомендується тим, хто бажає отримати максимум віддачі від своєї праці. Адже з рештою саме вони служать основою якісної продукції.

Догляд за рослиною

Ціна насіння кавуна LS 1552 F1 виправдовує їх плодючість. Готуючи ґрунт, варто подбати про правильне його підживлення та достатній полив. Таким чином можна домогтися досить якісного врожаю. Кавуни люблять сонячне світло, і при спекотній погоді вони швидше наливаються, що, безсумнівно, впливає на їх розмір і соковитість. Замовити насіння кавуна ЛС 1552 Ф1 дуже просто: потрібно лише вибрати фасування, кількість товару і оформити покупку. Вам також гарантується доставка по всій Україні. Більш детально про умови можна дізнатися, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.

Насіння кавуна LS 1552 F1 мають наступні характеристики:

  • відносяться до сортотипу «Крімсон Світ»;
  • вирощені з них плоди будуть мати блискучий світло-зелений колір з темними смужками;
  • рослина формує декілька кавунів на одній петлі, що значно збільшує урожай.

Вирощуючи такий вид неправдивої ягоди, ви отримаєте велику кількість соковитих і солодких плодів до кінця літа. Соковита і ароматна яскраво-червоного кольору м'якоть не залишить байдужим нікого. Купити у нас якісний продукт буде рентабельно для всіх. Рослина формує декілька кавунів на одній петлі, що значно збільшує урожай.

Нашим клієнтам

Компанія Lucky Seed — організація, що займається науково-дослідницькою діяльністю у сфері природничих наук. На нашому сайті здійснюється продаж сортів насіння як власного виробництва, так і фермерських господарств. Забезпечуємо ринок тільки конкурентоспроможною продукцією.

Отзывы

Евгений

Отличный арбуз

01/02/2022
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *