У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кавуна LS 1551 F1

Кавун LS 1551 F1 136
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
100 насінин
180 грн.
180
0 грн.
250 насінин
411 грн.
411
0 грн.
1000 насінин
1650 грн.
1650
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (1)
 • Скоростиглий, високопродуктивний гібрид кавуна, з дружною віддачею врожаю, сортотип Кримсон Світ.
 • Плоди подовжені, однорідні за формою і розміром.
 • Середня маса 12-15 кг.
 • М'якоть хрустка, смачна, з високим вмістом цукру, насиченного рожевого кольору.
 • Толерантний до антракнозу, фузаріозу.
 • Транспортабельний, товщина шкірки 10-12 мм.
 • Формує 3-4 плоди на батоги.

Кавун — всіма улюблена ягода, але виростити її великих розмірів і з хорошими смаковими якостями на власній ділянці не завжди вдається. Якщо ж ви зважитеся купити баштанову рослину на ринку, то найімовірніше такі «дари природи» будуть сповнені нітратів. Замість користі кавуни здатні навіть завдати шкоди здоров'ю. Потрапляючи в мікрофлору нашого організму, нітрати перетворюються на небезпечні сполуки, які здатні викликати рак та гіпоксію. Тому, щоб виростити великі і смачні ягоди, можна купити насіння кавуна LS 1551 F1 з доставкою. Ціни на продукцію значно нижчі, ніж в звичайних магазинах. Якщо ви вирішите замовити наш посівний матеріал, то отримаєте чудовий урожай. При тому ціна ягід буде нижче ринкової, а в якості можете бути впевненим на всі сто.

Таємниці хорошого врожаю

Виростити ягоди з хорошого посівного матеріалу доступно не тільки на півдні України, але і в середніх широтах. Насіння кавуна LS 1551 F1 відносяться до ранньостиглих сортів, тому вони виростуть і дозріють в більш короткі терміни, що важливо для суворого клімату.

Давайте розглянемо, що потрібно зробити для отримання хорошого урожаю, крім того як замовити якісний посівний матеріал.

 1. Щоб насіння проросло одночасно, його необхідно дві години потримати в теплій воді. Після чого покласти у поліетилен, обернувши вологою серветкою, і до появи паростків тримати в місці, де підтримується температура 40 градусів.
 2. У ґрунт необхідно внести перегній, дерен, пісок і деревну золу.
 3. Щоб земля продувалася і отримувала сонячні промені в достатній кількості, грядки потрібно робити високими, навіть якщо ви живете в Україні.
 4. Коли ґрунт прогрівся до 15 градусів, висаджуємо посівний матеріал. Насіння кавуна LS 1551 F1 можна садити в землю і без попереднього пророщування.
 5. Щоб рослина була міцною і плодоносила, видаляємо всі бічні пагони нижче 0,5 м. Коли з'являється кілька маленьких листків, пікуємо головне стебло.
 6. Добриво для підживлення вносимо під час зав'язі бічних пагонів, квітів і плодів.
 7. Рясний полив потрібен тільки до того моменту, коли кавуни стануть розміром з тенісний м'яч. Під час визрівання поливати вже не потрібно.

Перелічені правила не складні, але їх обов’язково слід виконувати.

 

Отзывы

Галина В.

Очень сладкий арбуз, а главное без косточек, что очень порадовало

12/07/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *