У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кавуна Туманець LS 1545 F1

Кавун Туманець (LS 1545 F1) 134
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
42 грн.
42
0 грн.
100 насінин
150 грн.
150
0 грн.
250 насінин
330 грн.
330
0 грн.
1000 насінин
1300 грн.
1300
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кавун Туманець (LS 1545 F1)
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Плоди круглі, темно-зеленого кольору.
 • Середньою вагою 8-10 кг.
 • М'якоть щільна, соковита, дуже солодка (Brix 13%), яскраво-червона, з дрібним, чорним насінням.
 • Рослина потужна, з добре розвиненою кореневою системою, формує міцні пагони, листя надійно вкривають плоди від сонячних променів.
 • Відмінна транспортабельність. 
 • Висока стійкість до комплексу хвороб.
 • Придатний для вирощування по технологій Термос.

У літній період ніщо так не радує, як сонячні промені і соковитий стиглий кавун. Складно знайти людину, яка б не любила величезну соковиту ягоду, тому товар цієї групи досить популярний серед покупців і може принести гарний прибуток. Для отримання хорошого врожаю важливо купити високоякісну сировину і мати в своєму розпорядженні територію на півдні України. Компанія Lucky Seed дозволить здійснити перше. Насіння кавуна LS 1545 F1 — найкраща основа для вирощування сорту «Вогник» або «Шуга Бейбі». Ягоду оцінять любителі солодкого, адже її м'якоть містить в собі близько 13% цукру.

Характеристики сорту

Насіння кавуна LS 1545 F1 надасть можливість стати першим постачальником соковитою, смачної та неймовірно привабливої зовні ягоди. Скоростиглість і врожайність — головні переваги сорту. На патоці гібрида утворюється по 3 одиниці круглих і великих плодів. Кавун ЛС 1545 Ф1 не схожий на класичні «смугасті» аналоги, що виступає причиною для того, щоб купити насіння з доставкою по Україні. Споживач не встоїть перед таким товаром, а після оцінки смакових якостей знову повернеться за смачним «десертом». Вартість продукції середньостатистична.

Щільна кірка темно-зеленого кольору виділяє плід серед інших сортів. Завдяки їй кавун ЛС 1545 Ф1 довго зберігає товарний зовнішній вигляд і не псується, також зібраний урожай легко транспортувати. Коренева система рослини досить потужна, але не переносить холодів. Насіння кавуна ЛС 1545 Ф1 після посадки сформує міцні патоки. Не можна не відзначити розвинену листяну частину, яка захищає плоди від палючого сонця.

Рекомендації для фермерів

Якщо ви вирішили купити насіння кавуна LS 1545 F1 в компанії Lucky Seed з доставкою по Україні, то для отримання хорошого врожаю необхідно вибрати відповідні кліматичні умови. Мінімальний вітровий обдув, температура +25–30 °С — те, чим характеризуються південно-східні землі. Ґрунт повинен характеризуватися наступним:

 • легкістю;
 • піщанісню або супіщаністю;
 • нейтральною реакцією.

Перед осіннім перекопуванням рекомендується замовити такі добрива:

 • мінерали по типу фосфорно-калійної групи;
 • доломітове борошно;
 • органічні сполуки;
 • деревну золу.

Попередниками можуть бути капуста і бобові, але ніяк не ґарбуз. Якщо ви сумніваєтеся в якості майбутнього врожаю, тоді варто замовити міні-упаковку насіння. Продаж здійснюється в будь-якій кількості. Ціна товару залежить від фасування, різновиди якого розписані на сайті. Оформляючи замовлення в Lucky Seed, кожен покупець при бажанні зможе задати запитання менеджеру компанії. Насіння кавуна LS 1545 F1 в силу особливостей сорту відрізняться стійкістю до різних захворювань, тому ціна товару цілком виправдана численними перевагами. Незважаючи на це, не забувайте про профілактику шкідників. Південь України переповнений різними комахами, які з легкістю зіпсують урожай. 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *