У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кавуна LS 1544 F1

Кавун LS 1544 F1 135
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
36 грн.
36
0 грн.
100 насінин
129 грн.
129
0 грн.
250 насінин
297 грн.
297
0 грн.
1000 насінин
1104 грн.
1104
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Середньостиглий гібрид кавуна.
  • Круглої форми з темною, покритою восковим нальотом шкіркою.
  • Має оптимальну товщину (20 мм) і забезпечує хорошу транспортування на далекі відстані.
  • Тип Шуга Бебі (Вогник).
  • Середня вага плоду 9-11 кг.
  • М'якоть насичено-червоного кольору, ніжної текстури з високим вмістом цукру (Brix 12-13%).
  • Добре адаптований до різних умов вирощування, при рассадном способі швидко приживається і відновлює зростання після висадки в поле.

Багато покупців звикли до смугастого зеленого кавуну, тому при першому погляді на середньостиглий гібрид «Вогник» дивуються. Однак фермерів не бентежить нестандартний зовнішній вигляд і забарвлення ягоди, адже вони знають, що під шкіркою знаходиться соковита ароматна м'якоть. Насіння кавуна LS 1544 F1 дозволить отримати шикарний врожай, зовнішні і смакові характеристики якого будуть вище усяких похвал. Купити сортотип «Шуга Бейбі» або «Вогник» — значить розпорядитися власними коштами з розумом і отримати гідну винагороду за працю і наполегливість у вигляді прибутку.

Короткий опис

Рішення купити насіння кавуна LS 1544 F1 з доставкою на дім буде вірним лише тому, що ягода прийдеться до смаку ласунчикам. Нікому не подобається суха м'ясиста м'якоть і шкірка, яка «не тріщить» при розрізанні. Смакові якості кавуна ЛМ 1544 Ф1 перевершили багато інших сортів, тому замовити представлене насіння можна без сумніву. Ціна ягоди буде трохи вищою за аналоги, але після «дегустації» покупець обов'язково повернеться, щоб знову купити смачний «десерт». Вміст цукру в м'якоті становить близько 13%.

Вартість насіння кавуна ЛС 1544 Ф1 в Україні залежить від фасування. Сумніваєтеся в високих товарних характеристиках? Рекомендуємо замовити міні-упаковку. В Україні даний сорт рідко зустрічається на прилавках, тому кожна людина захоче спробувати «новинку» і виявити для себе переваги. Ціна насіння кавуна LS 1544 F1 окупиться, особливо якщо висадити його на півдні України. Пекуче сонце теплих країв — найкращі умови для розвитку.

Насіння кавуна LS 1544 F1 швидко приживається при використанні розсадного методу. Під час висадки у відкритий ґрунт швидко відновлює зростання. Ціна великої врожайності — своєчасний полив і піддобрювання. Про особливості догляду читайте далі.

Підживлення і полив

Після висадки насіння кавуна LS 1544 F1 згодом утворюються патоки, які бажано підживити куряком. Також можна використовувати коров'як з розрахунком 1: 8. Куряку властива більш висока концентрація, тому масу слід розвести 1:20. Не можна забувати і про мінеральні добрива. З метою всебічного підживлення рекомендується завчасно купити з доставкою суперфосфат і отримати його разом з насінням кавуна. На фазі появи зав'язі фермери використовують фосфорно-калійні добрива.

Що стосується поливу, то він повинен бути нечастим, але рясним. Оптимальна кількість води на 1 м2 — 3 відра. У період цвітіння кавун поливають кілька разів на тиждень, а ось при дозріванні — припиняють. Вода гальмує розвиток плодів і негативно вливає на смакові якості.

Насіння кавуна LS 1544 F1 — високоякісна сировина, але вона не принесе гарного врожаю при різкому похолоданні. Оптимальна температура навколишнього середовища — від +25 до +30 °С. Якщо ж показник градусника знижується до + 15 °С, то баштан накривають плівкою і кладуть марлю для попередження утворення конденсату. Існує також безліч інших нюансів, дізнатися про які можна у консультанта. Продаж насіння — те, на чому спеціалізується компанія Lucky Seed. Ми не тільки відправимо вам високоякісну сировину, але й допоможемо порадами.

Отзывы

Швец Д

Арбуз показывает всегда хорошую урожайность и вкусовые качества

12/06/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *