У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю Ньютон F1

Перець солодкий Ньютон F1 127
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
230 грн.
230
0 грн.
1000 насінин
910 грн.
910
0 грн.
10 000 насінин
9000 грн.
9000
0 грн.
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
500 насінин
460 грн.
460
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий Ньютон F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого інтенсивного типу.
 • Рослина детермінантна.
 • Плоди кубовидні, 3 - 4 камерні.
 • Колір технічній стиглості плоди – оливкові, біологічній - яскраво-червоні, глянцеві.
 • Плоди добре захищенні від сонця листям.
 • Маса плоду 120 - 200 гр.
 • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу,
 • Гарний товарний вигляд як в технічній так і біологічній стиглості.

Перець дуже вимогливий до грунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестицидами.

Бажаючи виростити на своєму городі такий корисний овоч, як перець, дачники все частіше купляють сорт ЛС 1420 Ф1. Він найкраще показав себе в умовах нестійкої погоди, коли спека змінюється тривалими дощами. Завдяки мінімальним витратам і правильному догляду вдається зібрати соковиті та солодкі плоди. Насіння перцю LS 1420 F1 відносяться до ранньостиглого сорту, який можна виростити як на відкритому ґрунті, так і в теплиці.

Ціна продукції повністю виправдана щедрим урожаєм, а замовити необхідну кількість зможуть всі бажаючі без проблем. Придбати наше насіння рекомендується всім, хто хоче отримати пізнім літом і восени:

 • високий урожай;
 • солодкі соковиті плоди;
 • стійкий до захворювань овоч.

Гарантується доставка в будь-який регіон України за допомогою надійного перевізника.

Як виростити овоч?

Вигідно вирощувати перець LS 1420 F1 тому, що він не вимагає особливого догляду, але забезпечити своєчасний полив, підживлення і розпушування ґрунту все ж необхідно. Його вирощують через розсаду, при цьому не витрачаючи сил на додаткову обробку насіння, оскільки здійснюється продаж уже повністю підготовленої продукції.

Вирощують перець в одній теплиці з баклажанами та помідорами, вибравши при цьому ранньостиглі сорти і внісши добрива в ґрунт. При посіві насіння перцю LS 1420 F1 на грядці дотримуються дистанції між рядами в 40–50 сантиметрів, а між рослинами — 35 см відповідно. Досвідчені господарі обов'язково підв'язують рослину і ставлять високі кілочки до кожного куща.

Підгодівля проводиться за допомогою органічних добрив, змішаних з суперфосфатом, не забуваючи вносити різні мікроелементи під корінь. Невеликі паростки можна також обприскувати розчином сірчанокислого марганцю, цинку, купоросу для одержання гарного врожаю.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *