У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння помідор LS 1412 F1

Томат LS 1412 F1 76
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
51 грн.
51
0 грн.
250 насінин
98 грн.
98
0 грн.
500 насінин
189 грн.
189
0 грн.
1000 насінин
370 грн.
370
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Томат LS 1412 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)

Томат LS 1412 F1

  • Середньостиглий детермінантний гібрид томату.
  • Період дозрівання -60 - 65 днів від висадки розсади.
  • Рослина сильна, висотою 60 - 80 см.
  • Плоди щільні, вирівняні, овальної форми, червоного кольору без зеленої плями.
  • Середня маса плоду - 60 - 70 гр.
  • Має відмінні смакові якості, вміст сухих речовин 5,5%.
  • Добре зберігається, високотранспортабельний.

Томат вирощувати рекомендується на легких супіщаних і суглинних добре дренованих і прогріваються грунтах. Попередниками можуть бути цибуля, бобові, капуста, зернові, огірки, морква. Висаджувати культуру на те саме місце слід не раніше іж через 3-4 роки, і не після пасльонових культур.

Існує два способи вирощування томатів:

1. розсадний - для отримання більш ранньої продукції. Розсаду у відкритий грунт слід висаджувати, коли рослини мають Перше суцвіття, це приблизно 65-70 день.

2. прямий посів у відкритий грунт - для отримання продукції, яка призначена для переробки (цільноплідного консервація, томат-паста, сік).

Для вирощування розсади ранніх томатів використовують весняні плівкові теплиці з комбінованим обігрівом. Касетний спосіб є найпоширенішим. Для профілактики хвороб слід обробляти фунгіцидами. Для кращої і одночасної схожості після посіву краще зробити коткування. Грунт на глибині висіву насіння повинна бути вологою. Сема посіву залежить від способу поливу, типу грунту, характеру сорту чи гібриду.

Довгий час займаєтеся овочівництвом і постійно відкриваєте для себе нові сорти помідора? Не втрачайте можливості купити насіння помідор LS 1412 F1 з доставкою по Україні в Lucky Seed, адже вони дозволять зібрати шикарний врожай і отримати прибуток. Середньостиглий гібрид томата детермінантного типу ідеально підходить для приготування закусок і консервації. Чому варто купити насіння помідор LS 1412 F1? Він володіє прекрасними смаковими якостями, і вартість вкладених зусиль буде невелика. Для одержання високої врожайності томату достатньо виконувати рекомендації, викладені нижче.

Поради городникам

Насіння помідор LS 1412 F1 дають відмінний урожай, який буде м'ясистим і щільним, якщо в якості основи для посадки використовувати суглинні і супіщані грунти. Вони також повинні бути добре дренованими і тими, що прогріваються. Неприпустимо повторне висаджування насіння помідора ЛЗ 1412 Ф1 на одній ділянці землі протягом 2-4 років.

Бобові та зернові культури відносяться до бажаних попередників томатів, а ось пасльонові – ні. Допустиме попереднє вирощування цибулі, огірків, капусти і моркви. Якщо ви хочете зібрати ранній урожай, радимо якісно підготувати розсаду. Висадку основи здійснюйте після появи перших суцвіть. Оптимальні умови – плівкові теплиці з комбінованим типом обігріву. Прямий посів дозволить отримати продукцію в сезон овочів. Не забувайте про прикочування, так як згаданий метод сприятливо впливає на схожість плодів. Зверніть увагу і на рівень вологості ґрунту при посіві, він не має бути сухим.

Загальні відомості про сорт

Насіння томатів LS 1412 F1 з моменту посіву дасть сходи через 65–70 днів. Якщо говорити про повний  період дозрівання плодів, то він триває близько 95 днів.

Компанія Lucky Seed виконає замовлення будь-якого обсягу. Ціна упаковки залежить від кількості в ній насіння для вирощування помідорів. Ми перекуємо вас у чудових смакових і товарних характеристиках томатів сорту LS 1412 F1. 

Отзывы

Слава Н

Помидор вкусный и универсальный-солка,сок,салат. Очень красивый и выносливый гибрид! Всхожесть семян и рост рассады отличные.

11/13/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *