У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння баклажан Моріс (LS 1322) F1

Баклажан Моріс F1 (LS 1322 F1) 72
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
33 грн.
33
0 грн.
100 насінин
72 грн.
72
0 грн.
250 насінин
159 грн.
159
0 грн.
500 насінин
319 грн.
319
0 грн.
1000 насінин
639 грн.
639
0 грн.
10 000 насінин
6380 грн.
6380
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Баклажан Моріс F1 (LS 1322 F1)
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Високоврожайний скоростиглий гібрид баклажану.
  • Рослина, потужна, високоросла з потужною кореневою системою.
  • Плоди – овальні, видовжені, довжина - 15см, ширина - 5см., темного кольору, глянцеві, високої якості.
  • Стійкий до стресових умов вирощування.
  • Рекомендована густота стояння 40тис/га.

Баклажан – культура тепло- і вологолбна. За температури повітря нижче 15 °С припиняється запилення квіток і зав’язь опадає. Щоб отримати хороший урожай баклажан необхідно вирощувати на легких за механічним складом і достатньо зволожених грунтах, найбільш придатними для зростання і розвитку є удобрені, легкі грунту, які добре прогріваються. Особливістю є те, що в період цвітіння, в жарку погоду потрібно робити освіжні поливи.

Кращими попередниками для баклана будуть озима пшениця, цибуля, бобові, капуста, огірки, а неприпустимі - культури родини пасльонових. На колишнє місце баклажан слід висаджувати не раніше ніж через 3-4 роки, так як повторне вирощування його на одному і тому е місці призводить до зниження врожайності на 25-30%.

Баклажани слабо відновлюють кореневу систему і погано переносять пікіровку, тому найкраще висівати насіння в касети, з заздалегідь підготовленої і удобреному грунтовою сумішшю. Сходи з'являються через 8-10 днів. Щоб краще розвивалася коренева система, необхідно створити хорошу освітленість і температуру повітря + 15 ... + 18 ° С. Мінеральним добривом слід підгодувати розсаду при слабкому її зростанні. Після підгодівлі рослини обов'язково полити чистою водою, щоб уникнути опіків. Поливи оберігають розсаду від передчасного старіння стебла, яке в підсумку призводить до зниження врожайності. Оптимальний вік розсади - 50-55 днів.

Основні шкідники баклажана - павутинний кліщ і колорадський жук, а найпоширеніші хвороби - кореневі гнилі, столбур, фітовтороз, вертіціллез, сіра гниль, бура плямистість.

Компанія Lucky Seed пропонує всім, хто хоче зібрати хороший урожай, купити насіння баклажан LS 1322 F1 з доставкою по Україні саме у нас. Ми встановили мінімальні ціни на невеликі партії, а при замовленні товару оптом клієнтів чекає ще більш низька вартість. На сайті — продаж тільки найкращих сортів!

Короткий опис сорту

Баклажан відноситься до овочів, які люблять воду і тепло. При різкому зниженні температури до 15 градусів почне відпадати зав'язь. Високу врожайність реально отримати тільки при висадці на легких ґрунтах, позбавлених складових механічного типу. У літні спекотні дні необхідно організувати частий полив, особливо в момент цвітіння рослини.

Рекомендуємо сіяти насіння баклажан ЛC 1322 Ф1 на території, де раніше були наступні попередники:

  • огірки;
  • капуста;
  • бобові культури;
  • озима пшениця.

Баклажан повільно «самовідновлюється» і не любить пікіровку. Перші сходи відзначають приблизно на 10 день після посадки.

 

 

Отзывы

Малая Олеся (Дніпропрудне)

Насіння гарної якості з касети не взійшла одна насіннина Міцна рослина, гарно облиствена Плоди гарні видовжені, маленька насіннева камера, сподобався колір і блиск плодів. Взагалі задоволена результатом. Рекомендую.

08/20/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *