У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю LS 13110 F1

Перець солодкий LS 13110 F1 105
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
230 грн.
230
0 грн.
1000 насінин
910 грн.
910
0 грн.
10 000 насінин
9000 грн.
9000
0 грн.
500 насінин
460 грн.
460
0 грн.
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий LS 13110 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого.
  • Технічна стиглість - 65-70 днів, біологічна – 80-85 днів (від висадки розсади)
  • Плоди кубовидні, 3-4 камерні,.
  • Колір технічній стиглості – слонової кістки, біологічній - червоного кольору.
  • Товщина стінки перикарпія 6-8 мм.
  • Середня маса плоду 200 гр.
  • Відносно толерантний до фузаріозу та вертицильозу, стійкий до сонячних опіків.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестецидами.

Солодкий перець був завезений до Європи з Америки і швидко став популярним, завдяки корисним речовинам і вітамінам, які містяться в ньому. Його вирощують в Україні не тільки на городі, але на балконах звичайних квартир. Але для отримання хорошого врожаю, необхідно докласти певних зусиль. Головний момент в цій справі вибір сорту – насіння солодкого перцю LS 13110 F пройшли спеціальне очищення і перевірку якості.

Господарі з багатим досвідом і новачки в сільському господарстві можуть виростити культуру в теплиці або на відкритому ґрунті. Солодкий перець LS 13110 F1, насіння якого доступне кожному фермеру, відноситься до ранньостиглого гібриду. Це означає, що при певних умовах можна отримати відразу ж не один, а навіть два врожаї за сезон.

Як виростити овоч?

Щоб зібрати соковиті плоди, необхідно спочатку купити посівний матеріал. Заготовлювати його самостійно недоцільно, тому що є ризик припуститися помилки і не отримати навіть сходів. До того ж бажаючи виростити перець LS 13110 F1, можна купити вже перевірене насіння в Україні. Виробник дає гарантії, що значно полегшує роботу городника.

Ціна на продукцію окупає зусилля і час, яке фермер витратить, заготовлюючи посівний матеріал. Шляхом селекції з'явився сорт, який пристосований до різних температурних коливань. З насіння такого солодкого перцю, як ЛC 13110 Ф1, виходять гарні, великі плоди червоного і жовтого кольору. Особливо якщо догляд за культурою був правильним.

Що робити городникам?

Так як посів овочу починається в лютому або березні, насіння солодкого перцю LS 13110 F1 бажано купити до цього часу. В основному це роблять для отримання розсади, яку відправляють у відкритий ґрунт. Але тільки після того, як встановиться хороша сонячна погода в Україні. Дотримуючись простих правил, можна свого часу зібрати великі плоди.

Овоч остаточно визріває за 80–85 днів після посадки. З огляду на те, що є де замовити саме цей сорт, вся праця окупиться. І залишиться більше часу на догляд за грядками.

Де придбати матеріал?

Компанія Lucky Seed спеціалізується на селекції та вирощуванні різних культур з метою отримання насіння. Завдяки використанню сучасних технологій вдалося домогтися високих результатів. Ціни залежать від обсягу придбаної продукції. На сторінці з описом завжди вказана величина упаковки.

Продаж посівного матеріалу здійснюється по 100, 250, 500, 1000, 10000 насінин. Кількість придбаної продукції певного фасування не обмежена. До того ж діє доставка в будь-який регіон і самовивіз продукції за бажанням клієнта. Співпраця з компанією має великі плюси не тільки для великих фермерських угідь, а й для приватних дачників. Нашою перевагою є дивовижна вартість, в порівнянні з властивостями продукції.

 

Отзывы

Бабенко Яна (г. Запорожье)

Интересный и вкусный перец, очень понравился, рекомендую.

10/01/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *