У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю LS 1309 F1

Перець солодкий Асмік F1 (LS 1309 F1) 106
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
225 грн.
225
0 грн.
1000 насінин
863 грн.
863
0 грн.
10 000 насінин
8500 грн.
8500
0 грн.
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий Асмік F1 (LS 1309 F1)
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого.
 • Технічна стиглість - 55 - 60 днів, біологічна - 70 - 75днів (від висадки розсади).
 • Плоди конусовидної форми, 2 - 3 камерні.
 • Колір в технічній стиглості – світло-салатний, біологічній - червоного кольору.
 • Рослина детермінантного типу, масивна, високоросла.
 • Плоди добре захищенні від сонця листям.
 • Товщина стінки перикарпія 6 - 7 мм.
 • Маса плоду 100 - 130 гр.
 • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу, стійкий до сонячних опіків.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестецидами.

Яскравий колір, солодкий смак, апетитний зовнішній вигляд об'єднані в одній культурі. Перець LS 1309 F1 — компонент величезної кількості страв, тому культура активно вирощується в Україні для власного або промислового використання. Рослина світло - і теплолюбна. Ціна успішного вирощування полягає в правильно обраному місці для посадки, використанні якісного насіння перцю ЛС 1309 Ф1 та проведенні заходів по обробці ґрунту.

Опис

Компонент величезного числа страв славиться своїм соковитим смаком і яскравим зовнішнім виглядом. Під оранжевими, жовтими та червоними фарбами ховається комплекс вітамінів і корисних мікроелементів. Вирощування і продаж плода гарантують високий прибуток, адже овоч користується популярністю. У літню пору року торгові прилавки заповнені різними сортами продукту, але з появою холодів вартість культури значно збільшується. Бажаєте забезпечити себе натуральним «вітамінним комплексом»? Радимо купити насіння перцю LS 1309 F1. Використання якісного садивного матеріалу та рекомендації щодо вирощування допоможуть зібрати гарний врожай яскравих плодів.

Особливості та рекомендації щодо вирощування

Україна забезпечує відмінні умови для розведення культурних рослин. При дотриманні ряду правил виростити солодкий овоч не становитиме великих труднощів. Ранньостиглий гібрид дуже вимогливий до ґрунтів. При виборі ділянки під посадку слід віддати перевагу області, де вирощувалися:

 • бобові;
 • баштанні культури;
 • однорічні і багаторічні трави;
 • різні сорти капусти;
 • цибуля;
 • озима пшениця.

Щоб уникнути появи або накопичення в ґрунті збудників хвороб культурних рослин, не рекомендується висаджувати насіння перцю LS 1309 F1 на ділянки, де були баклажани, томати і інші представники сімейства Пасльонових протягом 3–4 років після збору врожаю. Культура вирощується переважно розсадним методом. Висаджувати рослини у відкритий ґрунт необхідно через півтора-два місяці. Збільшити врожайність та якість плодів допоможуть мінеральні добрива: суперфосфат, деревна зола, перегній або компост. Заборонено використовувати речовини із великим вмістом хлору. Сонячна ділянка, захист від вітру, бур'янів і хвороб, міжрядні обробки дозволять зібрати врожай яскравих і соковитих плодів, повних вітамінів і корисних мікроелементів.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *