Насіння помідор LS 1264 F1

Томат Камелот (LS 1264) F1 77
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
33 грн.
33
0 грн.
250 насінин
66 грн.
66
0 грн.
500 насінин
128 грн.
128
0 грн.
1000 насінин
255 грн.
255
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)

Томат Камелот (LS 1264) F1

  • Середньостиглий детермінантний гібрид томату, від повних сходів до дозрівання 100 - 110 днів.
  • Рослина середньої сили росту з хорошим листовим покривом.
  • Плоди округло кубовидної форми рожевого кольору, щільні, масою від 90 гр. до 100гр., транспортабельні.
  • Вміст сухих речовин 5,2%, стійкий до вершинної гнилизни і розтріскування.
  • Томат рекомендується для вирощування в плівкових теплицях і у відкритому грунті.

Томат вирощувати рекомендується на легких супіщаних і суглинних добре дренованих і прогріваються грунтах. Попередниками можуть бути цибуля, бобові, капуста, зернові, огірки, морква. Висаджувати культуру на те саме місце слід не раніше іж через 3-4 роки, і не після пасльонових культур.

Існує два способи вирощування томатів:

1. розсадний - для отримання більш ранньої продукції. Розсаду у відкритий грунт слід висаджувати, коли рослини мають Перше суцвіття, це приблизно 65-70 день.

2. прямий посів у відкритий грунт - для отримання продукції, яка призначена для переробки (цільноплідного консервація, томат-паста, сік).

Для вирощування розсади ранніх томатів використовують весняні плівкові теплиці з комбінованим обігрівом. Касетний спосіб є найпоширенішим. Для профілактики хвороб слід обробляти фунгіцидами. Для кращої і одночасної схожості після посіву краще зробити коткування. Грунт на глибині висіву насіння повинна бути вологою. Сема посіву залежить від способу поливу, типу грунту, характеру сорту чи гібриду.

Навряд чи знайдуться люди, які не захочуть насолодитися смачним соковитим томатом, тому можна сміливо говорити про популярність цього овочу. Компанія Lucky Seed пропонує купити з доставкою по Україні насіння «Помідор LS 1264 F1», адже вам обов'язково сподобаються смакові якості і зовнішній вигляд середньостиглого детермінантного гібрида. Округло-кубовидная форма вигідно виділить плоди з загальної маси, після чого покупець перестане звертати увагу на продукцію конкурентів. Насіння помідора «ЛС 1264 Ф1» дає можливість виростити кращі томати рожевого кольору з мінімальними матеріальними та фізичними затратами.

Короткий опис

Які плоди можна виростити, якщо посадити насіння помідор LS 1264 F1? Вони середніх розмірів, щільні і мають середню вагу. Маса одного томату варіюється в межах 90–100 г. Щільність разом з оптимальним рівнем стиглості плоду дозволить с легкістю транспортувати помідори на великі відстані.

Купити насіння LS 1264 F1 в Україні з доставкою на найближче поштове відділення варто тим, хто звик працювати з землею і очікує хорошого врожаю. Так, процес вирощування досить копіткий, але й результати вас не розчарують. Ціна вкладених зусиль не зрівняється з отриманою врожайністю.

Рекомендації покупцям

Як основу для посадки насіння томата LS 1264 F1 бажано вибрати легкі суглинисті або супіщані ґрунти. Вони також повинні бути добре прогрітими і дренованими. Не рекомендуємо здійснювати посадку після пасльонових культур. Повторний засів можливий по закінченню 3–4 років. Ідеальними попередники вважаються огірки, цибуля, морква, бобові та зернові культури.

Для збору раннього врожаю рекомендовано вдатися до розсадного способу вирощування. Висаджувати розсаду безпосередньо у відкритий ґрунт рекомендуємо після утворення першого суцвіття. Весняні плівкові теплиці з комбінованим типом обігріву – максимально сприятливі умови. Для отримання продукції з метою оптової реалізації і подальшої переробки насіння помідора LS 1264 F1 сіють прямим способом.

Що стосується профілактики хвороб, то доречною буде обробка фунгіцидами. Під час висіву ґрунт слід попередньо зволожити. Щоб домогтися одночасної рівномірної схожості сорту LS 1264 F1, багато овочівників проводять прикочування.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Морква Грета F1/Hreta F1 Акція 1 + 1

Для зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості коренеплодів.

Капуста Кентавр F1/Kentavr F1 Акція 1 + 1

Для реалізації у свіжому вигляді та тривалого зберігання. Довгий час не втрачає товарних якостей як у полі, так і під час зберігання. Високоврожайний, лежкий, відмінні смакові якості.

Морква Нарина F1/Narina F1 Акція 1 + 1

Cередньостиглий гібрид типу Шантане. Для використання в свіжому вигляді, консервації, заморожування, тривалого зберігання.

Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.