У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння помідор рожева сливка LS 1264 F1

Томат Камелот рожева сливка (LS 1264) F1 77
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
62 грн.
62
0 грн.
250 насінин
116 грн.
116
0 грн.
500 насінин
214 грн.
214
0 грн.
1000 насінин
428 грн.
428
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Томат Камелот рожева сливка (LS 1264) F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)

Томат Камелот рожева сливка (LS 1264) F1

  • Скоростиглий детермінантний гібрид томату, від висадки розсади 55 - 60 днів.
  • Рослина середньої сили росту з хорошим листовим покривом.
  • Плоди округло кубовидної форми рожевого кольору, щільні, масою від 90 гр. до 100гр., транспортабельні.
  • Вміст сухих речовин 5,2%, стійкий до вершинної гнилизни і розтріскування.
  • Томат рекомендується для вирощування в плівкових теплицях і у відкритому грунті.

Томат вирощувати рекомендується на легких супіщаних і суглинних добре дренованих і прогріваються грунтах. Попередниками можуть бути цибуля, бобові, капуста, зернові, огірки, морква. Висаджувати культуру на те саме місце слід не раніше іж через 3-4 роки, і не після пасльонових культур.

Існує два способи вирощування томатів:

1. розсадний - для отримання більш ранньої продукції. Розсаду у відкритий грунт слід висаджувати, коли рослини мають Перше суцвіття, це приблизно 65-70 день.

2. прямий посів у відкритий грунт - для отримання продукції, яка призначена для переробки (цільноплідного консервація, томат-паста, сік).

Для вирощування розсади ранніх томатів використовують весняні плівкові теплиці з комбінованим обігрівом. Касетний спосіб є найпоширенішим. Для профілактики хвороб слід обробляти фунгіцидами. Для кращої і одночасної схожості після посіву краще зробити коткування. Грунт на глибині висіву насіння повинна бути вологою. Сема посіву залежить від способу поливу, типу грунту, характеру сорту чи гібриду.

Навряд чи знайдуться люди, які не захочуть насолодитися смачним соковитим томатом, тому можна сміливо говорити про популярність цього овочу. Компанія Lucky Seed пропонує купити з доставкою по Україні насіння «Помідор LS 1264 F1», адже вам обов'язково сподобаються смакові якості і зовнішній вигляд середньостиглого детермінантного гібрида. Округло-кубовидная форма вигідно виділить плоди з загальної маси, після чого покупець перестане звертати увагу на продукцію конкурентів. Насіння помідора «ЛС 1264 Ф1» дає можливість виростити кращі томати рожевого кольору з мінімальними матеріальними та фізичними затратами.

Короткий опис

Які плоди можна виростити, якщо посадити насіння помідор LS 1264 F1? Вони середніх розмірів, щільні і мають середню вагу. Маса одного томату варіюється в межах 90–100 г. Щільність разом з оптимальним рівнем стиглості плоду дозволить с легкістю транспортувати помідори на великі відстані.

Купити насіння LS 1264 F1 в Україні з доставкою на найближче поштове відділення варто тим, хто звик працювати з землею і очікує хорошого врожаю. Так, процес вирощування досить копіткий, але й результати вас не розчарують. Ціна вкладених зусиль не зрівняється з отриманою врожайністю.

Рекомендації покупцям

Як основу для посадки насіння томата LS 1264 F1 бажано вибрати легкі суглинисті або супіщані ґрунти. Вони також повинні бути добре прогрітими і дренованими. Не рекомендуємо здійснювати посадку після пасльонових культур. Повторний засів можливий по закінченню 3–4 років. Ідеальними попередники вважаються огірки, цибуля, морква, бобові та зернові культури.

Для збору раннього врожаю рекомендовано вдатися до розсадного способу вирощування. Висаджувати розсаду безпосередньо у відкритий ґрунт рекомендуємо після утворення першого суцвіття. Весняні плівкові теплиці з комбінованим типом обігріву – максимально сприятливі умови. Для отримання продукції з метою оптової реалізації і подальшої переробки насіння помідора LS 1264 F1 сіють прямим способом.

Що стосується профілактики хвороб, то доречною буде обробка фунгіцидами. Під час висіву ґрунт слід попередньо зволожити. Щоб домогтися одночасної рівномірної схожості сорту LS 1264 F1, багато овочівників проводять прикочування.

 

Отзывы

Орлов Олег Володимирович

Камелот дуже смачнмй, достатньо твердий для консервування і транспортування. Гарний томатний сік. Шкода, що фотографії не додаються - дуже гарний помідорчик. Дакую за якість.

04/23/2019
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *