У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю LS 1210 F1

Перець солодкий Турмалін (LS 1210) F1 109
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
230 грн.
230
0 грн.
500 насінин
460 грн.
460
0 грн.
1000 насінин
910 грн.
910
0 грн.
10000 насінин
9000 грн.
9000
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий Турмалін (LS 1210) F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого.
  • Технічна стиглість - 55 - 60, біологічна - 70 - 75 днів (від висадки розсади).
  • Рослина детермінантного типу, масивна, високоросла, листя добре захищає плоди від сонця.
  • Плоди кубовидної форми, 3 - 4 камерні.
  • Товщина стінки перикарпії 7 - 8 мм.
  • В технічній стиглості – світло-оливкового, в біологічній –  яскраво-жовтого кольору.
  • Маса плоду 150 - 210 гр.
  • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестецидами.

Смачні та соковиті плоди солодкого перцю повсюди можна побачити на столах в теплу пору року. Але, незважаючи на велику кількість урожаю, не всі знають, що виростити цей овоч не дуже просто. Важливо купити хороше насіння. Культура вибаглива, теплолюбна і вимагає догляду. Тому при виборі посадкового матеріалу варто бути уважнішими. Гарантією хороших показників проростання і багатого врожаю може бути насіння солодкого перцю LS 1210 F1.

Характерні особливості сорту

Посадка перців сорту LS 1210 F1 гарантує хороший, рясний урожай з великих плодів. Це важливо як при вирощуванні для власних потреб, так і для тих людей, чиєю метою є продаж. Рослина добре проростає і приживається у відкритому ґрунті в усіх регіонах України завдяки своїм властивостям.

Тонкощі вирощування

Насіння солодкого перцю LS 1210 F1 висаджують традиційним способом. Спочатку висівається в спеціальні касети насіння. Після утворення стійких паростків ємності переміщаються у відкритий ґрунт. Культура любить тепло і воду, тому слід стежити за отриманням рослиною цих важливих компонентів.

Солодкий перець LS 1210 F1 має насіння, стійке до таких захворювань, як фузаріоз і вертицильоз. Але не варто забувати, що необхідно прополювати ряди від бур'янів, удобрювати ґрунт і обробляти рослину при появі різних паразитів. Купити насіння солодкого перцю ЛС 1210 Ф1 рекомендується на авторитетному сайті, щоб уникнути підробки.

 

Отзывы

Бабенко Яна (г. Запорожье)

Вкусный и яркий, прям влюбилась в этот перец.

10/01/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *