У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю LS 1126 F1

Перець солодкий LS 1126 F1 129
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
225 грн.
225
0 грн.
1000 насінин
863 грн.
863
0 грн.
10 000 насінин
8500 грн.
8500
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий LS 1126 F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Скоростиглий гібрид перцю солодкого.
  • Технічна стиглість - 55 - 65 днів, біологічна - 70 - 75 днів (від висадки розсади)
  • Плоди конусовидної форми, 2 - 3 камерні.
  • В технічній стиглості – колір слонової кістки, біологічній - червоного кольору.
  • Товщина стінки перикарпія 6 - 8 мм.
  • Середня маса плоду 90 - 110 гр.
  • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестецидами.

Весна – період початку садівництва і висадки насіння. Компанія Lucky Seed займається розробкою, продажем і доставкою високоякісних сортів насіння в Україні. Вже довгий час дана продукція радує досвідчених фермерів і садівників-любителів. Наше насіння завжди дає багатий врожай і стійке до зовнішніх впливів. Насіння перцю LS 1126 F1 є одними з лідерів продажів, так як має відмінні характеристиками. Цей гібрид можна висаджувати як у відритому, так і в закритому ґрунті. Має ранній термін дозрівання і конічний тип плода. Зрілі овочі мають яскраво-червоне забарвлення, приємний солодкий смак і середні розміри. Стінки щільні, близько 6–8 мм, правильної форми. Плоди мають 3–4 камери.

Перець LS 1126 F1 характеризується деякими особливостями:

  • плоди мають один розмір і не дрібніють по всіх ярусах плодоношення;
  • стійкий до сонячного впливу;
  • несприйнятливий до захворювань.

Перець LS 1126 F1 найчастіше вирощують в весняних теплицях під плівкою або висаджують у відкритий ґрунт через розсаду. Ціни насіння даного виду залежать від форми фасування.

Правила посадки і догляду

Висаджувати перець ЛC 1126 Ф1 потрібно в родючий ґрунт, з хорошим доступом сонячних променів і захищеністю від вітру. Грядки повинні добре тримати вологу, бути з якісним дренажем. Відстань між ними має сягати близько півметра. Після закінчення висадки рекомендується накрити грядки плівкою до стабільно теплої погоди. Щоб прискорити процес росту після посадки, необхідно здійснити неглибоке розпушування і провести позакореневе підживлення стимуляторами.

Перець любить вологу і тепло. Для хорошого врожаю його необхідно удобрювати два рази – в період цвітіння і плодоношення. Кущі цього сорту рясно цвітуть, тому рекомендовано верхні квітки видаляти. Пасинкування є обов'язковою умовою при вологій і спекотній погоді.

Купити насіння перцю LS 1126 F1 можна оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Так як ми самі є виробником, то ціни у нас мінімальні на ринку. Оплатити замовлення можна при отриманні, на розрахунковий рахунок або на карту «ПриватБанку». Доставка покупки по Україні, вартість якої перевищує 2000 грн, оплачує продавець.

Ми піклуємося про свою репутацію і продаємо насіння виключно високої якості.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *