Насіння моркви LS 0316 F1

Морква Руфіна F1 ( LS 0316 F1) 133
Фасовка Ціна К-сть Сума
5 гр.
30 грн.
30
0 грн.
10 гр.
45 грн.
45
0 грн.
25 гр.
96 грн.
96
0 грн.
50 гр.
190 грн.
190
0 грн.
100 гр.
378 грн.
378
0 грн.
500 гр.
1812 грн.
1812
0 грн.
1000 гр
3620 грн.
3620
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий гібрид нантського типу.
 • Коренеплоди циліндричні, 20-25 см, помаранчевого кольору ззовні та всередині.
 • Готовий до реалізації ранньої продукції на пучок на 55-65 день після появи сходів. до повного дозрівання 80-90 днів
 • Стійкий до цвітіння , розтріскування альернаріозу.
 • Добре зарекомендував себе на всіх видах грунтів, включаючи важкі чорноземи
 • Рекомендована норма висіву 0,8-1,0 млн/га.

Морква добре росте на чорноземах, каштанових, торф'яних незапливащіх, піщаних і легкосуглинистих грунтах, так як дуже вибаглива до грунтових умов. На колишнє місце морква бажано садити не раніше ніж через 3-4 роки. Попередниками можуть бути капуста, баштанні, цибуля, бобові культури, озимі, томати і однорічні трави. А ось після сімейства селерових і лободових: пастернаку, селери, петрушки, кропу, редиски, редьки, буряка розміщувати не рекомендується. Вносити органічні добрива не рекомендується, але добре її висівати після культур, під які вносилися органічні добрива. Слід звернути увагу на мінеральне добриво, яке має грунтуватися на аналізі грунту і її типі.

Морква є відносно посухостійкою культурою. Для запобігання розвитку хвороб ефективним буде мелування.

Морква – овоч, який користується попитом круглий рік. Різноманітність сортів просто вражає уяву. Але якщо ви займаєтеся сільськогосподарським бізнесом і хочете мати стабільний врожай, рекомендуємо звернути увагу на моркву LS 0316 F1, насіння якої можна замовити на сайті. Якісний посівний матеріал гарантує гарну врожайність.

Особливості посіву та вирощування

Насіння моркви необхідно садити на ущільнений ґрунт не в надто глибокі канавки. Фахівці рекомендують перед посівом матеріал замочувати, щоб змити ефірні масла. Це необхідно, якщо в подальшому ви забезпечите їм достатню кількість вологи. Висаджувати моркву LS 0316 F1 найкраще на ґрунт, де до цього росли томати, капуста, огірки. Не можна сіяти там, де раніше були селера, кріп, петрушка.

Великою перевагою є стійкість до холодів. Але для забезпечення врожайності потрібна хороша освітлюваність ділянки. У разі якщо цього не дотримуватися, то збільшується ймовірність виникнення так званих недогонів, дрібних коренеплодів.

Морква LS 0316 F1, як і будь-яка інша, потребує наступного догляду:

 • своєчасний полив;
 • розпушення ґрунту;
 • підгодівля;
 • регулярна прополка;
 • боротьба зі шкідниками.

Гарний догляд – це перша необхідність для досягнення високої врожайності. Друга істотна умова – купити якісний посівний матеріал. Залежно від того, які перед вами стоять завдання, важливо правильно підібрати сорт. Продаж насіння здійснюється багатьма магазинами. Ціна і якість продукції у всіх різні. Але якщо ви зацікавлені в гарному результаті, найкраще купувати продукцію у перевірених і надійних постачальників.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Морква Нарина F1/Narina F1 Акція 1 + 1

Cередньостиглий гібрид типу Шантане. Для використання в свіжому вигляді, консервації, заморожування, тривалого зберігання.

Морква Грета F1/Hreta F1 Акція 1 + 1

Для зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості коренеплодів.

Капуста Кентавр F1/Kentavr F1 Акція 1 + 1

Для реалізації у свіжому вигляді та тривалого зберігання. Довгий час не втрачає товарних якостей як у полі, так і під час зберігання. Високоврожайний, лежкий, відмінні смакові якості.