У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кабачків Лавіна F1 / Lavina F1

Кущовий кабачок Лавіна F1/Lavina F1 74
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
63 грн.
63
0 грн.
250 насінин
115 грн.
115
0 грн.
1000 насінин
470 грн.
470
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кущовий кабачок Лавіна F1/Lavina F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранній високопродуктивний гібрид кустового кабачку.
 • Переважна кількість квіток–жіноча, що підвищує врожайність.
 • Плід ніжно-оливкового забарвлення, циліндричний.
 • Довжина плоду 18 - 20 см., діаметр 5 - 7 см., (в технічній стиглості).
 • М’якоть ніжна, біла, середньої щільності.
 • Дає гарний врожай при будь-якій погоді.

Кабачки вимогливі до грунту більш ніж інші гарбузові культури. Важкі глинисті грунти малопридатні для їх вирощування, на торф'яних ґрунтах вони ростуть погано, дрібні листя і плоди, низький урожай. А на нейтральних грунтах кабачки ростуть найкраще, якщо грунт підкислити, слід внести вапно, але свіже вапнування кабачки не переносять.

Попередниками можуть бути озима пшениця, однорічні культури на зелений корм, всі види капусти, цибуля, коренеплоди. Не слід садити після огірка, патисони, гарбузи. Не радимо висаджувати після огірків та інших гарбузових культур протягом 3-4 років.

Кабачок чуйний як до органічних так і мінеральних добрив. Його можна вирощувати як розсадним так і без розсадним способами. Розсадний спосіб буде більш прибутковим при дотриманні технологій, але також більш трудомістким і дорогим. Якщо використовувати розсадний спосіб, то товарну продукцію моно буде отримати на 2 тижні раніше.

Баштанна попелиця, пустельний кліщ, трипси - найбільш поширені і злісні шкідники. А борошниста роса, переноспороз, антракноз, бактеріоз - найбільш шкідливі хвороби.

Бажаєте виростити великі плоди з ніжною білою м’якоттю середньої щільності? Якщо так, то рекомендуємо купити в Україні насіння Лавіна Ф1. За короткий період вам вдасться виростити і зібрати хороший врожай. Чому слід замовити саме цей сорт? Перша причина – низька ціна, друга – мінімальні витрати на догляд, третя – гідні товарні характеристики. Насіння кабачків Лавіна Ф1 невибагливе, але дотримуватися рекомендацій з висадки слід обов'язково. З ними ви можете ознайомитися нижче.

Вартість насіння кабачків Лавіна Ф1 залежить від фасування. Зверніть увагу на те, що доставку слід сплачувати окремо.

Агротехніка

Насіння кабачків Лавіна F1 не принесе хорошого врожаю, якщо для посадки овочів ви виберете холодну вітряну місцевість. Інший момент – освітлення! Тіньові зони сповільнять плодоношення і негативно відіб'ються на розмірах кабачка. Що стосується попередників, то ними можуть бути цибуля, капуста і озима пшениця. Ділянок, де росли гарбузові культури, слід уникати. Повторна висадка кабачка призведе до пробудження небезпечних хвороб. Повинно пройти не менше 3 років – саме за такий період ґрунт зможе відновитися.

Умови, в яких кабачок буде добре рости, такі:

 1. Нейтральна ґрунт, насичений перегноєм.
 2. Органічна закладка в осінній період.
 3. Відсутність заморозків.
 4. Травнева висадка.

Насіння кабачків Лавіна F1 починає проростати при певній температурі навколишнього середовища – не нижче +12 °С. Якщо ви забули наситити ґрунт добривами з осені, то в весняний період для компенсації втраченої можливості слід використовувати такі речовини (розрахунок на 1 м²):

 • компост – 10–15 кг;
 • незначна кількість деревної смоли;
 • суперфосфат – 50–60 м.

Хочете прискорити проростання насіння кабачка? Попередньо замочіть їх у стимуляторах зросту і мінеральних добривах. Що стосується розміщення, то на 1 м² не розміщуйте більше, ніж 3 куща. Оптимальна площа – 50x70 см. В одну лунку рекомендуємо покласти 4 насіння і жменю перегною з золою. Заглиблення на важких ґрунтах має становити близько 4 см, а на звичайних - від 5 до 7 см. Бажаєте отримати ранній врожай? Вирощуйте кабачок в теплицях під плівковим укриттям.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *