У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння помідор Лабадо F1 / Labado F1

Томат Лабадо F1/Labado F1 82
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
51 грн.
51
0 грн.
250 насінин
98 грн.
98
0 грн.
500 насінин
189 грн.
189
0 грн.
1000 насінин
370 грн.
370
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Томат Лабадо F1/Labado F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)

Томат Лабадо F1

 • Середньостиглий високоврожайний гібрид томату детермінантного типу.
 • Період достигання - 65 - 75 днів від висадки розсади.
 • Рослина масивна з інтенсивно-розвинутим листовим апаратом.
 • Плоди щільні, округлої форми, яскраво-червоного кольору без зеленої плями, не тріскаються.
 • Середня маса - 180 - 200гр.
 • Добре переносить спеку.
 • Рекомендована густота висаджування 25 тис/га.

Томат вирощувати рекомендується на легких супіщаних і суглинних добре дренованих і прогріваються грунтах. Попередниками можуть бути цибуля, бобові, капуста, зернові, огірки, морква. Висаджувати культуру на те саме місце слід не раніше іж через 3-4 роки, і не після пасльонових культур.

Існує два способи вирощування томатів:

1. розсадний - для отримання більш ранньої продукції. Розсаду у відкритий грунт слід висаджувати, коли рослини мають Перше суцвіття, це приблизно 65-70 день.

2. прямий посів у відкритий грунт - для отримання продукції, яка призначена для переробки (цільноплідного консервація, томат-паста, сік).

Для вирощування розсади ранніх томатів використовують весняні плівкові теплиці з комбінованим обігрівом. Касетний спосіб є найпоширенішим. Для профілактики хвороб слід обробляти фунгіцидами. Для кращої і одночасної схожості після посіву краще зробити коткування. Грунт на глибині висіву насіння повинна бути вологою. Сема посіву залежить від способу поливу, типу грунту, характеру сорту чи гібриду.

Ви втрачаєте розум від круглого м'ясистого і соковитого помідора? Насіння томатів Лабадо F1 дозволить отримати саме такий врожай. При дотриманні правил посадки і вирощування ви будете приємно здивовані зовнішнім виглядом і смаковими якостями плоду. Ціна насіння помідора Лабадо Ф1 залежить від типу фасування, тому розумним рішенням стане придбання «на пробу». Після збору гарного врожаю ви переконаєтеся в тому, що вартість власних зусиль окупилася сторицею.

Особливості сорту

Чому варто купити насіння помідор Лабадо F1? Цей сорт характеризується високою товарністю і стійкістю до різноманітних наслідків транспортування, що відкриває можливість оптової реалізації продукції на максимально вигідних умовах. Сорт відноситься до середньостиглих детермінантних гібридів томату. Забарвлення і форма – головні переваги, адже покупця завжди приваблюють яскраво-червоні, щільні, м'ясисті і округлі плоди. На помідорах ви не побачите ні зелених плям, ні тріщин.

 Купити насіння Лабадо F1 з доставкою по Україні слід з таких причин:

 • плоди добре переносять спеку;
 • томати характеризуються масивністю – до 200 г штука;
 • помідори підходять як для приготування салатів, так і для термічної обробки або консервації;
 • кисло-солодкі смакові нотки припадуть до смаку всім любителям овочів.

Якщо ви вирішили замовити насіння помідора Лабадо Ф1, то повинні також знати про те, що вони вимагають спеціальної підготовки. Замочування і обробка засобами проти хвороб – найбільш поширені методи. Після появи сходів процес дозрівання до моменту утворення повноцінних стиглих плодів займе до 120 днів. Листовий апарат рослини досить масивний, тому радимо дотримуватися щільності посадки у 25 тисяч на 1 га.

Рекомендації по вирощуванню

Загальний догляд за рослинами не можна назвати нетрудомістким, адже багато що залежить від того, як ви обробите насіння помідор Лабадо F1. Їх не слід висаджувати на одній ділянці землі більше 1 року. Повторний засів потрібно здійснити по закінченню 3–4 років. До допустимих попередників відносяться огірки, морква, цибуля, бобові та зернові культури, а ось сімейство пасльонових – ні. Що стосується засобів для профілактики хвороб, бажано придбати фунгіциди.

Для збору раннього врожаю компанія Lucky Seed рекомендує вибрати розсадний спосіб вирощування в плівкових теплицях, обладнаних системою обігріву комбінованого типу. Висадка у відкритий ґрунт допустима в момент появи перших суцвіть. Як правило, процес їх утворення займає не більше 70 днів.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *