У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння моркви Грета F1 / Hreta F1

Морква Грета F1/Hreta F1 115
Фасовка Ціна К-сть Сума
5 гр.
47 грн.
47
0 грн.
10 гр.
65 грн.
65
0 грн.
25 гр.
134 грн.
134
0 грн.
50 гр.
265 грн.
265
0 грн.
100 гр.
508 грн.
508
0 грн.
500 гр.
2497 грн.
2497
0 грн.
1000 гр
4951 грн.
4951
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Морква Грета F1/Hreta F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
 • Середньостиглий гібрид нантського типу.
 • Період вегетації – 100-110 днів.
 • Коренеплоди циліндричні з гладкою поверхнею.
 • Середня маса -200-220 гр.
 • Тривале зберігання.
 • Стійкий до стрілкування.
 • Рекомендована норма висіву 1-1,2 млн/га.

Морква добре росте на чорноземах, каштанових, торф'яних незапливащіх, піщаних і легкосуглинистих грунтах, так як дуже вибаглива до грунтових умов. На колишнє місце морква бажано садити не раніше ніж через 3-4 роки. Попередниками можуть бути капуста, баштанні, цибуля, бобові культури, озимі, томати і однорічні трави. А ось після сімейства селерових і лободових: пастернаку, селери, петрушки, кропу, редиски, редьки, буряка розміщувати не рекомендується. Вносити органічні добрива не рекомендується, але добре її висівати після культур, під які вносилися органічні добрива. Слід звернути увагу на мінеральне добриво, яке має грунтуватися на аналізі грунту і її типі.

Морква є відносно посухостійкою культурою. Для запобігання розвитку хвороб ефективним буде мелування.

 

Досвідчені фермери знають, щоб отримати хороший урожай, потрібно відповідально підходити до вибору сорту. Україна більшою мірою характеризується чорноземом і каштановими ґрунтами, відповідно, і рослини потрібно вибирати виходячи з наявних умов. Морква Грета Ф1 зарекомендувала себе тільки кращими смаковими характеристиками і зовнішніми якостями. Кожна партія насіння піддається довгому процесу очищення. Матеріал допрацьовується до кращих показників проростання культури.

Особливості посівного матеріалу

Морква Грета Ф1 відноситься до категорії середньостиглих овочів. Повна стадія вегетації становить 100–110 днів. Належність до Нантського типу дає чудові смакові якості. В Україні вона користується популярністю и поширена практично по всій території країни.

5 причин, чому варто купити насіння моркви Грета Ф1:

 • високий процент проростання;
 • хороша адаптивна здатність;
 • стійкість до стрілкування;
 • відмінний товарний вигляд плодів;
 • тривалий термін зберігання.

Культура характеризується невеликими розмірами листя. Вони складають усього ¼ частину всього плоду. Купити насіння моркви Грета F1 варто тим, хто бажає отримати багатий і красивий урожай. Адже цей сорт відрізняється досить правильною формою плодів.

Рекомендації щодо посадки

Насамперед потрібно якісно підготувати землю. Найбільш сприятливими для вирощування цієї культури вважаються піщані і суглинні пухкі типи ґрунту. Висаджувати моркву на одне місце слід не частіше, ніж 1 раз в 3–4 роки. Кращими попередниками є буряк, цибуля і часник.

Крім того, особливу увагу потрібно приділити підживленню ґрунту. Гранульований суперфосфат, вапно та калійні добрива вважаються найкращим варіантом. Фахівці інтернет-магазину проконсультують вас з усіх питань і підкажуть, які речовини ще потрібно замовити для підживлення культури.

Вдала покупка

Компанія Lucky Seed пропонує сертифікат якості на насіння моркви Грета Ф1. Ціна в Україні на посівний матеріал розраховується залежно від об’єму упаковки. Вартість матеріалу вказана відразу в каталозі. Продаж насіння здійснюється упаковками по 10, 25, 50, 100, 250, 500 і 1000 г.

Ми пропонуємо:

 • селекцію нового сорту з кращими показниками по схожості і чистоті з доставкою;
 • отримати професійну консультацію;
 • оплатити замовлення будь-яким із запропонованих способів.

Доставка здійснюється найпопулярнішими транспортними компаніями. Ціна послуги уточнюється у менеджера в телефонному режимі.

Отзывы

Баранецька Валентина (м. Київ)

Сдивувала морква як зовнішним виглядом так і якістю. Смак має солодкий.

10/15/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *