Насіння цибулі ріпчастої Булат / Bulat

Цибуля озима Булат/Bulat 96
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
42 грн.
42
0 грн.
2500 насінин
87 грн.
87
0 грн.
10 000 насінин
315 грн.
315
0 грн.
100 000 насінин
1800 грн.
1800
0 грн.
250 000 насінин
4200 грн.
4200
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)

Цибуля озима Булат

 • Прекрасний сорт цибулі озимої.
 • Період достигання 260 - 280 днів.
 • Цибулини округлої форми, великі.
 • Середня маса - 80 - 100 г.
 • Внутрішні луски соковиті, білосніжного кольору, з напівгострим смаком.
 • Сухі лусочки золотистого кольору.
 • Рекомендована щільність висіву під зиму - 1,2 млн/га.

Хороший грунт для вирощування цибулі це легкі суглинки, супіски, нейтральні або слаболужні грунту. Попередниками лука можуть бути чорний і зайнятий пар, рання капуста, огірки, томати, картопля, бобові. Вирощувати цибулю на те е місці найкраще через 3 роки на легких ґрунтах, а на важких через 5 років.

Оскільки цибуля росте дуже повільно в початковій фазі розвитку, його коренева система слабо розвинена і поверхнево розташована, бур'яни в цей момент можуть істотно знизити продуктивність, і тому обробіток ґрунту необхідно починати відразу після збирання попередника.

Цибуля ріпчаста це одна з найбільш вимогливих овочевих культур до живильного і водного режиму. Найбільш ефективним вважається поєднання органічних і мінеральних добрив, а також комплексних мікродобрив.

Лук дуже чутливий до засмічення. Також на врожай цибулі впливають шкідники. А небезпечним шкідником будуть цибулева муха, трипси. Говорячи про захворювання, то це переноспороз (несправжня борошниста роса), яка сильно проявляється у вологу погоду.

Компанія Lucky Seed пропонує купити насіння цибулі Булат в Україні з оперативною доставкою в будь-яке місто країни. Наша продукція дозволить виростити кращі сорти овочевих культур, які задовольнять смаки навіть найвимогливіших споживачів. Насіння цибулі Булат та інших овочів, придбані у нас, допоможуть отримати прекрасний урожай і максимальний прибуток від їх реалізації. Продаж здійснюється оптом на вигідних для клієнтів умовах.

 Переваги та особливості сорту

 Насіння цибулі Булат дає можливість отримати якісний продукт. Внутрішня луска соковита і білосніжна, відрізняється напівгострим смаком. Сама цибулина округлої форми і досить велика. Суха зовнішня луска має яскравий бронзово-золотистий колір.

 Серед переваг сорту:

 • генетична стійкість до захворювань;

• тривалий термін зберігання врожаю (до травня-червня наступного року);

• гарна форма стиглої цибулини і чудові смакові якості.

 В середньому насіння цибулі Булат дає врожай вагою від 50 до 70 тонн на один гектар. Для вирощування слід вибирати родючий, добре угноєний ґрунт. При цьому щільність висіву становить 5 кг насіння на 1 гектар.

 Вигідні покупки

 Компанія Lucky Seed – експерт у сфері виробництва насіння власної селекції. У нашому розпорядженні сучасна матеріально-технічна база і результати науково-дослідної діяльності. Ми знаємо, як створити найбільш конкурентоспроможні сорти і гібриди, використовуючи для цього кращі інновації і накопичений досвід.

 Обираючи нас, ви отримуєте вигідну можливість купити насіння цибулі Булат без посередників, по найбільш розумній вартості. Ціна продукції вказана в каталозі на сайті і залежить від ваги партії. Вартість мінімальної упаковки – всього 18 гривень. Для замовлення доступні партії обсягом від 1000 до 250 000 насіння.

 Оформляйте покупки онлайн, зв'яжіться з нами по телефону, електронній пошті або замовте зворотній дзвінок.

 Вам пропонується:

 • великий вибір насіння найбільш затребуваних овочевих культур;
 • цілодобова обробка замовлень, відправлених на електронну пошту;
 • швидка доставка по всій Україні;
 • безкоштовні консультації та допомога у виборі товарів.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Морква Нарина F1/Narina F1 Акція 1 + 1

Cередньостиглий гібрид типу Шантане. Для використання в свіжому вигляді, консервації, заморожування, тривалого зберігання.

Капуста Кентавр F1/Kentavr F1 Акція 1 + 1

Для реалізації у свіжому вигляді та тривалого зберігання. Довгий час не втрачає товарних якостей як у полі, так і під час зберігання. Високоврожайний, лежкий, відмінні смакові якості.

Морква Грета F1/Hreta F1 Акція 1 + 1

Для зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості коренеплодів.