У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння цибулі ріпчастої Булат / Bulat

Цибуля озима Булат/Bulat 96
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
60 грн.
60
0 грн.
2500 насінин
130 грн.
130
0 грн.
10 000 насінин
468 грн.
468
0 грн.
100 000 насінин
2680 грн.
2680
0 грн.
250 000 насінин
6200 грн.
6200
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Цибуля озима Булат/Bulat
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)

Цибуля озима Булат

 • Прекрасний сорт цибулі озимої.
 • Період достигання 250 - 260 днів.
 • Цибулини округлої форми, великі.
 • Середня маса -120 - 150 г.
 • Внутрішні луски соковиті, білосніжного кольору, з напівгострим смаком.
 • Сухі лусочки золотистого кольору.
 • Рекомендована щільність висіву під зиму - 1,2 млн/га.

Хороший грунт для вирощування цибулі це легкі суглинки, супіски, нейтральні або слаболужні грунту. Попередниками лука можуть бути чорний і зайнятий пар, рання капуста, огірки, томати, картопля, бобові. Вирощувати цибулю на те е місці найкраще через 3 роки на легких ґрунтах, а на важких через 5 років.

Оскільки цибуля росте дуже повільно в початковій фазі розвитку, його коренева система слабо розвинена і поверхнево розташована, бур'яни в цей момент можуть істотно знизити продуктивність, і тому обробіток ґрунту необхідно починати відразу після збирання попередника.

Цибуля ріпчаста це одна з найбільш вимогливих овочевих культур до живильного і водного режиму. Найбільш ефективним вважається поєднання органічних і мінеральних добрив, а також комплексних мікродобрив.

Лук дуже чутливий до засмічення. Також на врожай цибулі впливають шкідники. А небезпечним шкідником будуть цибулева муха, трипси. Говорячи про захворювання, то це переноспороз (несправжня борошниста роса), яка сильно проявляється у вологу погоду.

Компанія Lucky Seed пропонує купити насіння цибулі Булат в Україні з оперативною доставкою в будь-яке місто країни. Наша продукція дозволить виростити кращі сорти овочевих культур, які задовольнять смаки навіть найвимогливіших споживачів. Насіння цибулі Булат та інших овочів, придбані у нас, допоможуть отримати прекрасний урожай і максимальний прибуток від їх реалізації. Продаж здійснюється оптом на вигідних для клієнтів умовах.

 Переваги та особливості сорту

 Насіння цибулі Булат дає можливість отримати якісний продукт. Внутрішня луска соковита і білосніжна, відрізняється напівгострим смаком. Сама цибулина округлої форми і досить велика. Суха зовнішня луска має яскравий бронзово-золотистий колір.

 Серед переваг сорту:

 • генетична стійкість до захворювань;

• тривалий термін зберігання врожаю (до травня-червня наступного року);

• гарна форма стиглої цибулини і чудові смакові якості.

 В середньому насіння цибулі Булат дає врожай вагою від 50 до 70 тонн на один гектар. Для вирощування слід вибирати родючий, добре угноєний ґрунт. При цьому щільність висіву становить 5 кг насіння на 1 гектар.

 Вигідні покупки

 Компанія Lucky Seed – експерт у сфері виробництва насіння власної селекції. У нашому розпорядженні сучасна матеріально-технічна база і результати науково-дослідної діяльності. Ми знаємо, як створити найбільш конкурентоспроможні сорти і гібриди, використовуючи для цього кращі інновації і накопичений досвід.

 Обираючи нас, ви отримуєте вигідну можливість купити насіння цибулі Булат без посередників, по найбільш розумній вартості. Ціна продукції вказана в каталозі на сайті і залежить від ваги партії. Вартість мінімальної упаковки – всього 18 гривень. Для замовлення доступні партії обсягом від 1000 до 250 000 насіння.

 Оформляйте покупки онлайн, зв'яжіться з нами по телефону, електронній пошті або замовте зворотній дзвінок.

 Вам пропонується:

 • великий вибір насіння найбільш затребуваних овочевих культур;
 • цілодобова обробка замовлень, відправлених на електронну пошту;
 • швидка доставка по всій Україні;
 • безкоштовні консультації та допомога у виборі товарів.

 

Отзывы

Любовь Кураш (г. Херсон)

Хорошо себя зарекомендовал, понравился этот сорт берем 3 года советуем всем.

01/31/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *