У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння солодкого перцю Боярд F1 / Boiyard F1

Перець солодкий Боярд F1/Boiyard F1 107
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
225 грн.
225
0 грн.
1000 насінин
863 грн.
863
0 грн.
10 000 насінин
8500 грн.
8500
0 грн.
25 насінин
51 грн.
51
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Перець солодкий Боярд F1/Boiyard F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (3)
 • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого.
 • Технічна стиглість - 55 - 60 днів, біологічна - 70 - 75днів (від висадки розсади).
 • Форма плоду – усічений конус.
 • Колір в технічній стиглості – слонової кістки, біологічній - червоний, глянцевий.
 • Товщина стінки перикарпія 6 - 7 мм.
 • Маса плоду 120 - 130 гр.
 • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу, стійкий до абіотичних стресів.

Солодкий перець вважається одним із найпопулярніших і необхідних аграрних культур в Україні. Під час сезону кожен прагне купити смачний овоч, так як в ньому знаходиться велика кількість вітамінів і корисних мікроелементів. Компанія Lucky Seed знає, що краще сіяти, і надає можливість замовити насіння солодкого перцю «Боярд F1» виняткової якості, при цьому ціна не завищена. Оптимальна вартість дозволяє раціонально розподілити фінанси та зробити вигідне вкладення, забезпечивши себе дивовижним врожаєм.

Інтернет-магазин Lucky Seed пропонує купити насіння солодкого перцю «Боярд Ф1» наступних фасовок: 100, 250, 500, 1000, 10,000 шт. Середня ціна становить від 50 до 4200 грн,  в залежносты від фасовки, при цьому ви отримуєте раціональні пропозиції. Доставка здійснюється по всій Україні за допомогою таких компаній: «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», «УкрПошта».

Особливості виду

Кращі селекційні технології допомогли вивести один з кращих гібридів перцю, який поєднує в собі унікальні смакові якості і високу врожайність. Гібрид призначається як для вирощування в весняних теплицях так і для відкритого грунту. Замовити насіння солодкого перцю «Боярд F1» можна в онлайн-режимі або по телефону, і вам гарантована добра врожайність. Продаж фасування відбувається з доставкою, що дуже зручно для замовника.

Даний гібрид  є скоростиглим і  відрізняється високим зав'язуванням і однорідністю плодів. Має гарний товарний вигляд, а також відмінно переносить транспортування , може довго зберігатися у відповідних умовах. Сама рослина компактна, з густим листям. Плід конусоподібний, рівний і має глянцеву поверхню.

Вартість насіння солодкого перцю «Боярд F1» відповідає якісним характеристикам продукції. До основних особливостей можна віднести:

 • технічну стиглість, яка настає через 55-60 днів;
 • біологічну стиглість, - через 70-75 днів;
 • фактичну масу плода — 120-130 г;
 • середню довжину плоду (9-10 см), товщина стінки перикарпія (6-8 см).

При технічній стиглості плід має колір слонової кістки, а в дозрілому вигляді ( біологічна стиглість) набирає червоного кольору. Гібрид толерантний до фузаріозу і вертіцільозу, також стійкий до абіотичних стресів.

Технологія вирощування

Перш ніж купити в Україні насіння перцю «Боярд F1», необхідно подбати про ґрунт для висадки. Перець дуже вимогливий, тому для засіву не підходить місцевість, на якій раніше вирощували баклажани або томати. Добре приймається в ґрунті, де були посадки трав, пшениці, цибулі, капусти, огірків, бобових або баштанних культур. Насіння можна засівати на одне і те ж місце тільки через 3-4 роки.

Отзывы

Любченко Анна

Перец - супер. Превосходные вкусовые качества, хорошая завязываемость плодов, дружная отдача урожая.

08/28/2020
Рафик (г. Запорожье)

Очень хороший перец рекомендую мне очень нравится.

09/15/2020
Бабенко Яна (г. Запорожье)

Понравился данный перец яркий вид красиво смотрится причем как в технической так и в биологической спелости.

10/01/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *