У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння огірків Азарт F1 / Azart F1

Огірок Азарт F1/Azart F1 87
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
87 грн.
87
0 грн.
250 насінин
207 грн.
207
0 грн.
500 насінин
406 грн.
406
0 грн.
1000 насінин
813 грн.
813
0 грн.
2500 насінин
1887 грн.
1887
0 грн.
10 000 насінин
7450 грн.
7450
0 грн.
20 насінин
36 грн.
36
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Огірок Азарт F1/Azart F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)

Огірок Азарт F1

  • Ранньостиглий партенокарпічний   гібрид зі значним потенціалом урожайності.
  • Рослина напівдетермінантного типу.
  • Плоди бугорчаті, зеленого кольору, циліндричної форми короткі - 8-10 см, з маленькою насіннєвою камерою.
  • Відмінні смакові якості, без гіркоти.
  • Високий вихід товарних плодів до кінця вегетації.
  • Стійкий до справжньої та хибної борошнистої роси.

Добрими попередниками для огірка будуть багаторічні трави, озимі зернові, цибуля, морква, томати, перець, капуста. А чи не допустимими будуть гарбуз, баштанні, огірки, кабачки. Повертати на колишнє місце слід не раніше ніж через 4 роки, що в свою чергу дозволить уникнути масового поширення хвороб.

Культура воліє супіщані, легкі і середні суглинки з високим вмістом органічних і мінеральних добрив. Огірки можна вирощувати як розсадним, так і безрассадним способом. Розсада повинні бути двох-трьох тижневої і мати 2-3 справжніх листків. Так як слаборозвинена коренева система швидкозростаючі огіркові рослини дуже вимогливі до елементів живлення, тому дуже важливо в період вегетації забезпечити їх достатньою кількістю засвоюваних елементів живлення (на початку вегетації - азот, в період освіти батогів і плодоношення - калій). Для отримання високих врожаїв необхідна висока організація регулярного зрошення.

Компанія Lucky Seed – вітчизняний виробник, що пропонує насіння огірків Азарт Ф1 відмінної якості. Цей ранньостиглий гібрид є партенокарпічним, бо не вимагає запилення. Особливість полягає в тому, що в плодах не формуються насіння огірків Азарт Ф1 в наступному році доведеться купувати повторно. Однак якість цього сорту настільки влаштовує городників, що багато хто навіть не замислюється над цим та кожен сезон купує насіння огірків Азарт F1. В Україні ми не єдині, для кого продаж якісного насіннєвого матеріалу – один з основних напрямків діяльності. Однак тільки компанія Lucky Seed займається вирощуванням нових гібридів, а тому на сайті можна замовити насіння огірків Азарт F1, вартість яких навіть з доставкою набагато дешевше, ніж у конкурентів, що працюють по Україні.

Що потрібно знати про гібриди

Вирощувати огірок Азарт F1 можна на різних ґрунтах. Він прекрасно розвивається не тільки в теплицях, а й на відкритих територіях.

Культура відмінно транспортується і має привабливий зовнішній вигляд. Багато аграріїв обирають насіння огірків Азарт Ф1, оскільки з них виростають плоди з хорошими товарними якостями.

Особливості вирощування

Фахівці компанії Lucky Seed вивели гібрид, який стійкий до різних видів мікроорганізмів, а також до патогенних захворювань (теперішньої та несправжньої борошнистої роси). Мала кількість вегетативної маси дозволяє густо розміщувати посіви або використовувати крапельне зрошення на відкритому ґрунті до 50 тис. садж/га за такою схемою: (200 + 40) х 17 см. Аграрії можуть зібрати близько 100 тонн з одного гектара, при тому, що ціна на насіння залишиться цілком доступною. 

 

Отзывы

Олена Мала (г. Хмельницкий)

Люблю этот огурчик очень вкусный рекомендую всем.

01/31/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *