У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння гострого перцю Ацтек F1 / Atstek F1

Гіркий перець Ацтек F1/Atstek F1 104
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
112 грн.
112
0 грн.
250 насінин
254 грн.
254
0 грн.
1000 насінин
980 грн.
980
0 грн.
10 000 насінин
9600 грн.
9600
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Гіркий перець Ацтек F1/Atstek F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)

Гіркий перець  Ацтек F1

  • Ранньостиглий гібрид гіркого перцю.
  • Плоди видовжено-конічні, двокамерні, довжина до 25 см.
  • Колір у технічній стиглості – салатний, біологічній - яскраво-червоний, глянцеві.
  • Середня маса плоду 80 гр.
  • Має гострий смак, плоди з капсаіцином в плаценті.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральні добрива. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт моно через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестецидами.

Гострий перець дуже корисний для здоров'я – в ньому міститься багато вітамінів, які зміцнюють нервову систему і підвищують імунітет. Вирощувати його можна не тільки на городі, а й в звичайному горщику. Компанія Lucky Seed пропонує придбати насіння гострого перцю Ацтек Ф1. Продаж здійснюється двома способами – можна оформити замовлення на сайті або забрати зі складу. Якщо покупка зроблена онлайн, уточнюйте, скільки коштуватиме доставка, ціна залежить від способу перевізника.

Особливості культури

Насіння гіркого перцю Ацтек F1 – це гібрид, виведений нами. Ви гарантовано отримаєте багатий врожай.

В Україні ціни на насіння гострого перцю Ацтек F1 невисокі, оскільки ми самі його вивели. Ви можете купити потрібну кількість і не турбуватись, що покупка вдарить по кишені. Доставка здійснюється у всі регіони країни – достатньо оформити замовлення на сайті.

Як отримати хороший врожай

В Україні насіння гострого перцю Ацтек Ф1 можна вирощувати у відкритому ґрунті. Але спочатку його потрібно підготувати – зробити однорідним, внести за 1–2 дні перед висадкою добрива з аміаком або калієм.

Насіння необхідно замочити хоча б на добу. Можна додати стимулятор росту – рослини матимуть більше життєвої сили в перші дні в ґрунті. Щільність посадки – максимум 5 насінин на метр.

Не слід забувати про розпушуванні ґрунту, оскільки він часто тріскається, а це знищує коріння рослини. Робиться воно після того, як підсохнув верхній шар землі. Достатньо граблями або вилами розпушувати тільки поверхню грядок.

Виростити гострий перець не так складно, як може здатися на перший погляд. Якщо не впевнені, що у вас вийде, висадіть в звичайний горщик трохи насіння. Тим паче, що їх вартість невисока, тому є сенс спробувати вирощувати перець в домашніх умовах.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *