У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння пізньої білокачанної капусти Асканія F1

Капуста Асканія F1 111
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
54 грн.
54
0 грн.
500 насінин
94 грн.
94
0 грн.
1000 насінин
189 грн.
189
0 грн.
2500 насінин
470 грн.
470
0 грн.
10 000 насінин
1850 грн.
1850
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Капуста Асканія F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Пізньостиглий гібрид капусти білоголової.
  • Термін достигання – 120-125 днів (після висадки розсади).
  • Головка округла, високої щільності , не розтріскується.
  • Середня маса головки 2-2,5 кг.
  • Стійкий до фузаріозу та трипсів, толерантний до судиного бактеріозу.                                                                                                    
  • Рекомендована густота стояння 35-40 тис/га.

 

Попередниками капусти можуть бути багаторічні трави, зернобобові, озимі, огірки, цибуля, томати і морква. Висаджувати капусту на колишнє місце слід не раніше ніж через 4-5 років, що дозволить знизити ураженість капусти хворобами, а також знижує чисельність шкідників.

Кращими для вирощування капусти вважаються суглинні грунту, що містять багато органічних речовин. Вони повинні бути Вологоємна або зрошуваними. Також підійдуть будь-які грунти, багаті органічними речовинами. Якщо грунт бідна її необхідно удобрити, а з осені внести органічні і мінеральні добрива. Кислий грунт не придатна для вирощування капусти, оскільки підвищується ризик захворювання килою.

Система добрива залежить від термінів дозрівання капусти. Дуже вимоглива до елементів живлення пізня капуста. Менш вимогливі середня і рання капусти.

Для проростання насіння оптимальна температура + 20 °С, а мінімальна + 5°С. При необхідності слід проводити поливи. Але не часто, так як надлишок вологи негативно впливає на розсаду, викликаючи її захворювання. Рекомендується проводити часті провітрювання відразу після появи перших справжніх листків, що знижує ризик різних захворювань і робить розсаду загартованої. Висаджувати розсаду слід у віці 300-350 днів.

Білокачанна капуста являє собою економічно вигідну овочеву культуру, яка характеризується не тільки поживну цінність (є джерелом вітамінів), але і відмінними показниками врожайності, транспортабельністю. Для засолювання або просто тривалого зберігання підходять тільки пізні сорти. Займатися капустою - це респектабельно. Тим більше що овоч не є вимогливим до рельєфу грунту і відмінно росте як на багатому мікроелементами грунті, так і на низовинах. Насіння пізньої капусти Асканія Ф1 - посівний матеріал, який відмінно підійде як для вирощування в великих масштабах, так і на приватних ділянках в будь-якому регіоні України. Культура стійка до ТРІПС та фузаріозу, толерантна до судинного бактеріозу.

Підготовка посівного матеріалу

Насіння пізньої капусти Асканія Ф1 на розсаду можна висаджувати вже в середині березня (тільки в парниках) або на початку квітня у відкритий грунт.

Але для початку посівної матеріал слід обробити: на 15 хвилин занурити в теплу воду. Температура повинна бути приблизно 50 градусів Цельсія. Потім насіння потрібно опустити в холодну воду (для «загартування») на хвилину. Далі, матеріал слід занурити на ніч в спецрозчин мікроелементів. Після таких водних процедур насіння потрібно промити під проточною водою, просушити і покласти в холодне місце приблизно на добу.

Особливості посадки

Попередниками капусти можуть бути огірки, морква, томати, зернобобові, багаторічні трави. Грунт повинна складатися з рівних частин торфу, піску і дренажної землі. Також її бажано удобрити розчином калію перманганату. Висіваються насіння вузькими рядами на глибину 8 мм. Відстань між лунками має становити не більше 1,5 см, а між борозенками - до 4 см.

Насіння пізньої капусти Асканія Ф1 воліють:

  • підгодівлю комплексними добривами (здійснюється, коли на культурі з'являться два перших листа);
  • сприятливий температурний режим;
  • помірний полив (надмірна кількість вологи призводить до захворювань рослин);
  • регулярні провітрювання (після появи перших листочків).

Пересадка розсади зазвичай здійснюється після 8-10 травня. Але за 10 днів до цієї дати слід «привчати» капусту до погодних умов: рекомендується відкривати парники на пару годин в день. Пересаджувати розсаду слід в тому випадку, коли на рослині є не менше 5 листочків (приблизно у віці 35 днів). В іншому випадку культура просто буде розвиватися неповноцінно (або зачахне) і не дасть хороших урожаїв.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *