Насіння середньої білокачанної капусти Артек F1 / Artek F1

Капуста Артек F1/Artek F1 86
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
29 грн.
29
0 грн.
500 насінин
57 грн.
57
0 грн.
1000 насінин
115 грн.
115
0 грн.
2500 насінин
270 грн.
270
0 грн.
10 000 насінин
1080 грн.
1080
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньостиглий гібрид капусти білоголової.
  • Термін достигання - 80-85 днів (після висадки розсади).
  • Головка щільна, округлої форми. На зрізі білого кольору, має коротку внутрішню кочеригу.
  • Середня маса головки – 2-3 кг.
  • Стійкий до фузаріозу.
  • Рекомендована густота посадки 45-50 тис/га.

Попередниками капусти можуть бути багаторічні трави, зернобобові, озимі, огірки, цибуля, томати і морква. Висаджувати капусту на колишнє місце слід не раніше ніж через 4-5 років, що дозволить знизити ураженість капусти хворобами, а також знижує чисельність шкідників.

Кращими для вирощування капусти вважаються суглинні грунту, що містять багато органічних речовин. Вони повинні бути Вологоємна або зрошуваними. Також підійдуть будь-які грунти, багаті органічними речовинами. Якщо грунт бідна її необхідно удобрити, а з осені внести органічні і мінеральні добрива. Кислий грунт не придатна для вирощування капусти, оскільки підвищується ризик захворювання килою.

Система добрива залежить від термінів дозрівання капусти. Дуже вимоглива до елементів живлення пізня капуста. Менш вимогливі середня і рання капусти.

Для проростання насіння оптимальна температура + 20 °С, а мінімальна + 5°С. При необхідності слід проводити поливи. Але не часто, так як надлишок вологи негативно впливає на розсаду, викликаючи її захворювання. Рекомендується проводити часті провітрювання відразу після появи перших справжніх листків, що знижує ризик різних захворювань і робить розсаду загартованої. Висаджувати розсаду слід у віці 300-350 днів.

Білокачанна капуста є одним з найпопулярніших кулінарних продуктів. Вона використовується для приготування різних страв і заквашувань. Тому багато хто вирішує самостійно вирощувати капусту. А щоб цей процес не був обтяжливим, варто купити насіння Артек F1. Компанія Lucky Seed сама вивела цей сорт. Він є гібридним, а це значить, що швидко дозріває і дає багатий врожай. Ви можете оформити замовлення на сайті – доставка здійснюється по всій Україні. Також відбувається продаж насіння зі складу в Херсонській області. Ціни краще уточнити на сайті або в телефонному режимі.

Характеристики культури

Артек F1 – це середньостигла капуста гібридного типу. Завдяки тому, що сорт ми вивели самі, вартість насіння невелика.

Замовити насіння капусти середньої Артек Ф1 ви можете в будь-який зручний час, але краще це робити за місяць-два до того, як плануєте висадити розсаду. Попередньо також слід уточнити ціни і обговорити, яким способом буде здійснена доставка.

Як отримати хороший врожай

Після того як ви купили насіння капусти Артек F1, потрібно визначитися, яким способом будете вирощувати капусту. Найкращий варіант – через розсаду, оскільки на гектарі виросте потрібна кількість рослин. Вам не потрібно буде займатися проріджуванням. Але дехто висіює насіння прямо в ґрунт. В Україні можна користуватися двома цими методами, оскільки білокачанна капуста стійка до холодних погодних умов.

Розсада вирощується в ящиках або горщиках, потім висаджується в землю на початку липня. У південних регіонах це можна робити і трохи пізніше. На квадратний метр не повинно бути більше 3–4 рослин. Важливо, місце висадки добре освітлюйте.

Для капусти можна використовувати мінеральні добрива. Не варто забувати і про розпушування землі, необхідно боротися зі шкідниками, видаляти бур'яни. Ґрунт повинен бути постійно вологим.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, ви зможете отримати багатий врожай білокачанної середньостиглої капусти.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Кентавр F1/Kentavr F1 Акція 1 + 1

Для реалізації у свіжому вигляді та тривалого зберігання. Довгий час не втрачає товарних якостей як у полі, так і під час зберігання. Високоврожайний, лежкий, відмінні смакові якості.

Морква Грета F1/Hreta F1 Акція 1 + 1

Для зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості коренеплодів.

Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Морква Нарина F1/Narina F1 Акція 1 + 1

Cередньостиглий гібрид типу Шантане. Для використання в свіжому вигляді, консервації, заморожування, тривалого зберігання.