У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння баклажан Антрацит F1 / Antratsyt F1

Баклажан Антрацит F1/Antratsyt F1 70
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
33 грн.
33
0 грн.
100 насінин
72 грн.
72
0 грн.
250 насінин
159 грн.
159
0 грн.
500 насінин
319 грн.
319
0 грн.
1000 насінин
639 грн.
639
0 грн.
10 000 насінин
6380 грн.
6380
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Баклажан Антрацит F1/Antratsyt F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
 • Скоростиглий високоврожайний гібрид баклажану.
 • Дуже потужна, добре облиствлена рослина з потужною кореневою системою.
 • Плоди – овальні, видовжені, насиченого темного кольору, глянцеві, вирівняні.
 • Маса плоду 250-300 гр.
 • Висока товарність та подовжений термін зберігання.
 • Стійкий до фузаріозу і вертецильозу.
 • Рекомендована густота стояння 40тис/га.

Баклажан – культура тепло- і вологолбна. За температури повітря нижче 15 °С припиняється запилення квіток і зав’язь опадає. Щоб отримати хороший урожай баклажан необхідно вирощувати на легких за механічним складом і достатньо зволожених грунтах, найбільш придатними для зростання і розвитку є удобрені, легкі грунту, які добре прогріваються. Особливістю є те, що в період цвітіння, в жарку погоду потрібно робити освіжні поливи.

Кращими попередниками для баклана будуть озима пшениця, цибуля, бобові, капуста, огірки, а неприпустимі - культури родини пасльонових. На колишнє місце баклажан слід висаджувати не раніше ніж через 3-4 роки, так як повторне вирощування його на одному і тому е місці призводить до зниження врожайності на 25-30%.

Баклажани слабо відновлюють кореневу систему і погано переносять пікіровку, тому найкраще висівати насіння в касети, з заздалегідь підготовленої і удобреному грунтовою сумішшю. Сходи з'являються через 8-10 днів. Щоб краще розвивалася коренева система, необхідно створити хорошу освітленість і температуру повітря + 15 ... + 18 ° С. Мінеральним добривом слід підгодувати розсаду при слабкому її зростанні. Після підгодівлі рослини обов'язково полити чистою водою, щоб уникнути опіків. Поливи оберігають розсаду від передчасного старіння стебла, яке в підсумку призводить до зниження врожайності. Оптимальний вік розсади - 50-55 днів.

Основні шкідники баклажана - павутинний кліщ і колорадський жук, а найпоширеніші хвороби - кореневі гнилі, столбур, фітовтороз, вертіціллез, сіра гниль, бура плямистість.

Маєте на меті за короткий проміжок часу отримати багатий врожай баклажана? Зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо купити насіння баклажанів Антрацит F1. Це гібрид, який зріє всього за півтора місяці. Вартість насіння залежить від обсягу замовлення, але ми гарантуємо — ціна прийнятна для всіх клієнтів. Щоб замовити потрібну кількість товару зв'яжіться з нашими консультантами або залиште заявку на сайті.

Характеристика і рекомендації по вирощуванню

Овочу властива висока товарність і тривалий термін зберігання. Коренева система і листя сорту має адаптивну здатність, тому він без проблем росте в будь-якій кліматичній зоні України, але не терпить низьких температур.

При падінні температури до 10-14 ° С зав'язь опадає, тому необхідно ретельно стежити за умовами, в яких ростуть баклажани Антрацит F1 — насіння дадуть хороший урожай тільки в оптимальних умовах.

Рекомендації по посадці і догляду:

 1. Сіяти насіння необхідно кожен раз на новій ділянці землі або з періодичністю в 3-4 роки на тій самій.
 2. Як попередник не підходять пасльонові.
 3. Насіння баклажана Антрацит F1 після пророщення краще не пікірувати.
 4. Після підгодівлі рослині необхідна чиста вода, щоб не було опіків.
 5. Культуру необхідно обробляти від колорадського жука і павутинного кліща.

Перед тим як ви вирішите зробити замовлення у вас є можливість обговорити всі питання з нашим менеджером. На сайті можна вигідно купити з доставкою по Україні будь-який товар — ми завжди йдемо назустріч клієнтам.

Компанія Lucky Seed — завжди вигідна покупка

Отзывы

Виталий

Доброго дня гарний гібрид користуюсь вже 4 роки.

02/04/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *