У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Адель F1/Adel F1 (Преміум)

Редис Адель F1/Adel F1 (Преміум ) 130
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
54 грн.
54
0 грн.
25 гр.
68 грн.
68
0 грн.
100 гр.
220 грн.
220
0 грн.
250 гр.
540 грн.
540
0 грн.
1000 гр.
2100 грн.
2100
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Високоврожайний гібрид редису.
  • Термін дозрівання - 20 - 25днів після появи сходів.
  • Коренеплоди, округлої форми, діаметром 3 - 4 см, щільні, вирівняні, не схильні до утворення пустот та розтріскування.
  • Шкірка яскраво-червоного кольору,   м’якоть біла, соковита.
  • Середня маса коренеплоду - 30 гр.
  • Рекомендована густота висіву 200 - 240 шт/м кВ.
  • Рекомендовані терміни посіву редису:                         Весняний оборот - друга декада лютого,                           Осінній оборот - третя декада серпня.

Редис холодостійка культура і його можна вирощувати протягом усього року, так як у нього дуже короткий період вегетації, а саме з ранньої весни до пізньої осені - в плівкових укриттях і у відкритому грунті, в зимовий період - в плівкових і скляних теплицях. Не переносить свіжих органічних добрив, тому що вони погано позначатися на зовнішньому вигляді і провокує появу шкідників. Рослина добре переносить кислий грунт, не потребує вапнування. Добрими попередниками будуть гарбуз, томати, боби, а після сімейства хрестоцвітних (редьки, капусти, ріпаку) на одному і тому ж полі редис можна вирощувати 2-3 роки.

Щоб прискорити появу сходів і отримання товарної продукції при посіві ранньою весною землю слід накрити плівкою. При жаркій погоді редис необхідно 1-3 рази поливати.

Редис — поширена в Україні культура. Його вирощують в промислових масштабах та для власних потреб. На показник врожайності сприятливо впливають кліматичні умови країни. Але поліпшити смакові властивості культури і збільшити кількість овочів допоможе якісне насіння, купити яке можна на нашому сайті.

Особливості сорту

Редис Адель Преміум — це високоврожайний гібрид класичного коренеплоду, який одним з перших заповнює грядки у весняний період. Основою вітамінізованих і корисних салатів стає соковитий хрусткий овоч з маленькою часткою гірчинки. Щоб забезпечити себе або виробництво першокласним коренеплодом, слід дотримуватися певних правил при його вирощуванні і купити насіння редиски Адель Преміум високої якості.

Як і інші сорти, високоврожайний гібрид є холодостійкою культурою. Це дозволяє вирощувати її в будь-який час року. Головне завдання — захистити рослину від вітру та морозу за допомогою плівкового укриття або теплиць зі скла. Короткий період вегетації дозволить зібрати врожай через 2–4 тижні після перших сходів рослини.

Рекомендації по вирощуванню

Редис Адель Преміум не переносить органічних добрив, використання яких негативно впливає на зовнішній вигляд і смакові особливості коренеплоду. Ціна високої врожайності і в правильно обраній ділянці. Найкращими попередниками для посадки є:

  • бобові;
  • томати;
  • гарбуз.

Після Хрестоцвітих культур не слід вирощувати редиску на ділянці протягом 2–3 років. Коренеплід не потребує вапнування і добре переносить кислий ґрунт. У літню пору року необхідно здійснювати триразовий полив рослини.

 

Отзывы

Леденёва Елена Михайловна (г. Фастов)

Как всегда очень хорошая редиска спасибо ребятам за консультацию.

09/03/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *