Насіння помідор Техас F1 / Tehas F1

Томат Техас F1/Tehas F1 79
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
33 грн.
33
0 грн.
250 насінин
66 грн.
66
0 грн.
500 насінин
128 грн.
128
0 грн.
1000 насінин
255 грн.
255
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Високоінтенсивний, універсальний гібрид томату.
  • Період дозрівання – 95-100 днів від висадки розсади.
  • Плоди сливо-видної форми, червоного кольору, глянцеві, вирівняні, міцні.
  • Середня маса плоду - 60-70гр.
  • Відмінні смакові якості, вміст сухих речовин - 5,5%
  • Добре зберігається та транспортується.
  • Рекомендована густота висаджування 28-30тис/га.

Середньостатистичний українець за рік з'їдає до 50 кг помідорів. Такі показники створюють вигідні умови для бізнесу. З огляду на різноманітність посівного матеріалу, складно купити варіанти рослин, які б найкраще пристосувались до умов певного клімату та приносили очікуваний урожай. Серед представлених на ринку варіантів вигідно виділяються насіння помідор Техас F1.

Характеристика городньої культури

Збір врожаю відбувається на 95–100 день після висадки розсади. Плоди червоного кольору, глянцеві. Овочі мають характерну сливоподібну форму. Урожай відрізняється відмінними смаковими якостями.

Купити насіння помідор Техас F1 в Україні – означає вибрати для свого фермерського господарства якісний посівний матеріал. Відзначимо наступні характеристики:

  • насіння помідор Техас F1 добре адаптується до різних кліматичних умов;
  • розсада має високі показники проростання;
  • стебло стійке до ураження різними мікроорганізмами.

Насіння томатів Техас F1 досить популярне в Україні, адже чимало аграріїв вже встигли оцінити переваги посівного матеріалу.

Особливості вирощування

Щоб отримати ранній урожай, необхідно вибрати розсадний спосіб вирощування. В такому випадку аграріям вдасться зібрати овочі швидше та отримати хороший прибуток за реалізовану продукцію.

Перед посадкою розсади необхідно підготувати землю. Її звільняють від бур'янів й удобрюють. Під час висадки необхідно контролювати густоту стебел.

У період цвітіння й дозрівання плодів рослини використовують максимальну кількість корисних речовин. В даний період необхідно застосовувати добрива. Це посприяє формуванню великих плодів.

Здійснення покупки

Компанія Lucky Seed пропонує заказати насіння помідор Техас Ф1 в різній кількості. Здійснюється продаж від 25 до 1 000 шт. Вартість насіння томатів Техас F1 безпосередньо залежить від того, скільки його поміщено в упаковку.

Ціни вказані на сайті. Наші клієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу в питаннях вибору посівного матеріалу. Доставка продукції здійснюється популярними транспортними компаніями/ Стати нашим клієнтом може аграрій з будь-якого куточка України.

Необхідно тільки оплатити замовлення й вказати, в яке місто буде здійснена доставка. Ціна даної послуги визначається транспортною компанією.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.