Насіння редьки Ніка / Nika

Редька Ніка/Nika 99
Фасовка Ціна К-сть Сума
2500 насінин
29 грн.
29
0 грн.
25 гр.
27 грн.
27
0 грн.
100 гр.
69 грн.
69
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньостиглий високоврожайний сорт редьки.
  • Термін дозрівання 60-70днів після появи сходів.
  • Коренеплоди крупні, округлої форми, вирівняні.
  • Шкірка біла зеленою верхівкою, м’якоть біла, соковита з напівгострим смаком.
  • Середня маса коренеплоду – 200-300гр.
  • Сорт холодностійкий.

Редька займає одне з важливих місць серед овочевих культур. Вона має високу харчову цінність, лікувальні властивості, стабільною врожайністю і гарною лежкістю.

Для вирощування редьки підійдуть слабокислі або нейтральні грунту. Попередниками можуть бути цибуля, картопля, огірки, томати, не рекомендується вирощувати культуру після хрестоцвітних і не раніше ніж через 3-4 роки. Рекомендується проводити часті поливи, так як недостатня кількість води в період формування коренеплодів негативно впливає на їх смакові якості, а при нерівномірному надходженні води коренеплоди розтріскуються.

Сучасні технології дозволяють фахівцям виводити нові сорти насіння, які відрізняються стійкістю до хвороб, високою урожайністю, а стиглі плоди – відмінним смаком. При цьому ціни на продукцію залежать не тільки від виду, але й від способу обробки, який дозволяє поліпшити її якість. Купити насіння редьки Ніка – значить вибрати посівний матеріал, який відповідає зазначеним вище вимогам.

Характеристика коренеплоду

Редька відрізняється присутністю шкірки з зеленим відтінком. Плід білий, соковитий, має злегка гострий присмак. Купити насіння редьки Ніка можна на початку посівного сезону, адже сорт є холодостійким. Одна з численних переваг – рання схожість. Початок збору урожаю відбувається вже на 70 день після появи перших паростків.

Аграрії відзначають високі показники даної культури:

  • хороші смакові якості;
  • велику кількість паростків після посіву;
  • красивий вид плодів;
  • довгий термін зберігання урожаю.

Редька є холодостійкою рослиною. Паростки здатні витримати нічні заморозки до -3 градусів.

Рекомендації до посіву

Редька добре адаптується до різних видів ґрунтів, але плоди краще розвиваються в суглинковій та супіщаній землі. В такому випадку коренеплоди будуть соковиті з щільною структурою.

На якість овочів погано впливає велика кількість рідини, тому що коренеплоди стають водянистими. При відсутності поливу овочі будуть в'ялими й в них утворяться пустоти. Також погіршуються смакові якості: редька стає більш гіркою, з неприємним присмаком.

Компанія Lucky Seed пропонує в Україні великий вибір посівного матеріалу з доставкою. Мінімальна вартість насіння редьки Ніка указана ​​за упаковку вагою 25 г. Також існує можливість замовити матеріал поштучно. Здійснюється продаж упаковок по 2 500 та 10 000 насінин. Купівля посівного матеріалу меншими партіями не передбачена.

Ціна на насіння редьки Ніка в Україні залежить від багатьох факторів. Часто продавці в рази завищують даний показник для отримання більш високого прибутку. Ми ведемо прозору торгівлю, тому вказали ціни на посівний матеріал, який пропонуємо клієнтам замовити. Доставка товару здійснюється за допомогою популярних транспортних компаній.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.